.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Guest

    Moderated: Проблем с цикъла на морето

    Тази година планираме да ходим на почивка на морето.Но цикълът ме притеснява много.Има ли друг начин,освен да пия хапчета и да си слагам тампони и така да избегна протичане в банския.Ако можете ме поопътете какво да правя,защото ще трябва 3-4 дена да си деня в квартирата,а аз не искам.Но също така ще е гадно ако направя плажа,водата и банският си в червено!Много благодаря!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Ооо....горката тфа е кофти но имаш два врианта да си сложиш превръзка и отгоре къси панталонки и само на пясъка да стоиш.Но другото и по-добро което можеш да направиш е да си с тампон,можеш да пиеш и витамин С но в малка доза колкото леко да отслабне.Когато си с тампон можеш да влизаш спокоино във водата но ест не прекаляваи сменяи тампона през най-мн два часа и няма да имаш никакви проблеми.

    П.П. Приятна почивка

  3. #3
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Ох много кофти е така, аз бях така миналата година на морето.Както казаха погоре имаш 2 вариянта.По удачния е да използваш тампони( но по големи)... иии по добре не пии витамин С.Климата на морето влияе достатъчно на цикъла и ако добавиш и хапченца после ще ти е малко нередовен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си