.
Затворена тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Какво ДА Права?

    Искам да ви помоля за съвет..защото вече нз какаво да правя.Ходя с едно момче от много време и Много го обичам,но онзи ден се скарахме и понеже съм от Локомотив Пловдив И ходя на мачове..(може да се каже че съм голяма фенка) Моя приятел ми каза че късаме и да му се обадя когато пак стана момичето с което е тръгнал.Искал да изгоря всички шалове на локото,да изтрия всички песни и снимки от компютъра си,да не ходя на мачове.Моля ви кажете ми какво да права Моля ви

  2. #2
    Guest
    e toi da ne e ot botev ta te kara da pravi6 takiva ne6ta? toi kato e trugnal s tebe ne e li znael 4e si fenka? zavisi kolko durji6 na nego. ako mn go obi4a6 moje da mu kaje6 4e si izgorila 6alovete, da spre6 da hodi6 na ma4ove dokato ste zaedno. ako ne ti e tolkova vajen, nameri si drug, koito 6te te priema takava, kakvato si i 6te hodite zaedno na stadiona

  3. #3

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Ibiza
    Мнения
    255
    много фенове напоследък има тука

    Еми де да знам
    Или заебаваш отбора или гаджето, избора си е твой
    момче съм бе!

  4. #4
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736

    Re: Какво ДА Права?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Искам да ви помоля за съвет..защото вече нз какаво да правя.Ходя с едно момче от много време и Много го обичам,но онзи ден се скарахме и понеже съм от Локомотив Пловдив И ходя на мачове..(може да се каже че съм голяма фенка) Моя приятел ми каза че късаме и да му се обадя когато пак стана момичето с което е тръгнал.Искал да изгоря всички шалове на локото,да изтрия всички песни и снимки от компютъра си,да не ходя на мачове.Моля ви кажете ми какво да права Моля ви
    А каква беше преди? Как си се променила? Замисли се какво е харесвал в теб и защо вече не иска да сте заедно. От това, което си написала не мога да коментирам нищо повече. Ти най-добре знаеш как стоят нещата.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    До някъде приятеля ти може и да е прав. Може би попрекалеваш с манията си по фудбола. Но тово да те кара да махнеш всичко свързано с нещо, което ти харесваш не ми звучи добре. Кое ще е следващото нещо за което ще те помоли - да се самообиеш ли. Вижте да поговорите и да измислите някакъв вариант, в който и ти и той да отстъпите, но по малко. Питай го какво точно го дразни в поведението ти и виж дали те устройва да се промениш. Ако не...ти си знаеш.

  6. #6
    или него или мачовете тряа да зеебеш..по-добре мачовете ;]
    Никога не спори с идиот, защото ще те завлече на неговото ниво и ще те победи - по-опитен e !!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Темата е бъзик, поредния.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си