.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Guest

    капиляри...

    Миналата година,докато си правех кола маска на краката наравих нещо гадничко...Не ми беше за пръв път,обаче бързах много и съм дръпнала по-силно явно,защото ми се получиха сини и червени чертички по крака.Те са над коляното-правя си кола маска на целите крака...Много е гадно-получиха се и на 2та крака,обаче на единия се забелязжат повече...Като говорих с мама и тя ми обясни,че това са разкъсани капиляри и не е нещо сериозно по принцип,но искам да ви питам и вас...на някой получавали ли са му се и ако да знае ли как да се махнат(ако е възмойно изобщо) или поне да ги прикрия или намаля размера...не са много,но са ми неприятни...с тичане дали ще има ефект,туй като ходя да тичам редовно?

  2. #2
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Абе има разни кремчета и пастички уж за спукани капиляри, обаче нищо не помага.Пробваи все пак, но от много познати знам че нищо не може да се направи.С времето малко се заличават, но стане ли веднъж... така си остава

  3. #3
    Na mene ne mi se e sluchvalo zatova xodq pri kozmetici ne si q pravq sam kolata maska;]
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си