.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    Moderated: Имам тъмно червени точки на кожата на пениса

    Значи дествен съм карам на ръчна........проблема ми е че вчера забелязах че имам като тъмно черевени точки на кожата на пениса.....като карах на ръчна тези точки гледам се разркървиха и гледам,че се дупусна многоо малко кръв кат че ли пъпките на пениса ми са се разранили ....въпроса ми е това да не е някаква опасна болест на сифилис или тъй подобни или просто са разранени пъпки който ще зарастнат......пъпките когато ги докосна чуствам лека болка....


    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника

  2. #2
    Ah ti ssa6testvo zagubeno mejdu evoliuciqta na 4oveka i primata za LEKARI4uval li si???


    Moderated by miloto
    т.2 от Правилника
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Според мен проблимът ти не е сериоэен ,но все пак не съм достатъчно компетентна!Най-доброто,което можеш да направи е да отидеш на лекар!Направи го эадължително.
    [size=7][b][u]fosse cos

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    Абе пича, това нещо иска от време на време да се мие, по възможност всеки ден и то без сапун. По главичката не би трябвало да имаш такива работи. Но по другата кожа може да са се появили такива точици, ако бръснеш на контра и кожата ти е чувствителна. Възможно е и кръвчица да пуснат тези точици. Но най-добре отиди на лекар да си каже експертното мнение.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    А може и да разредиш злобарките за известно време .....
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  6. #6
    awe ne moje6 da hvane6 sifilis kato si devstven (mai) otidi na lekar ako do den dva ne ti minat(pone spored men taka e nai-dobre)..aide uspeh
    Tova koeto nikoga ne se zabravq e spomenut ostanal da napomnq za tova koeto nikoga nqma da se vurne..

  7. #7
    Guest
    tva se poluhcava ot mnogo chekii i na men mi se e sluchvalo - spri za den dva...

  8. #8
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Moderated: Имам тъмно червени точки на кожата на пениса

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Значи дествен съм карам на ръчна........проблема ми е че вчера забелязах че имам като тъмно черевени точки на кожата на пениса.....като карах на ръчна тези точки гледам се разркървиха и гледам,че се дупусна многоо малко кръв кат че ли пъпките на пениса ми са се разранили ....въпроса ми е това да не е някаква опасна болест на сифилис или тъй подобни или просто са разранени пъпки който ще зарастнат......пъпките когато ги докосна чуствам лека болка....


    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника
    АКО БЕШЕ УКАЗАЛ И ГОДИНИ - можеше и да получиш адекватен отговор!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си