.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На луната
    Мнения
    368

    Кана за татуировки? От къде?

    Има няква кана за татуировки ама не знам ква е? Казаха ми че по козметичните магазини я има, ама вчера обиколих 20 магазина и никой не е чувал за тва? Знаете ли каде я има и колко струва? Тва ли е тая индийската или кво? С нея рисуват татъировките по морето.
    Skype: Gangsta_Zone91

    WwW.GangstaZone.Data.Bg


  2. #2
    То не е кана за татуировки а обикновена кана за коса. С нея се рисуват временните татуировки. Питай в някой магаин за козметика.

  3. #3
    Guest
    Къна се казва е... пък нз къде се продава, но един прияел прави и днес ще го питам и ако е добера до компа преди да тръгнем на екскурзия ще пиша.

  4. #4
    Guest
    къна за рисуване или туш си взе ми пак става

  5. #5
    Къната за коса SUCKS. 6е се махне след 2 дена и само 6ти оцвети космите на руката. При тфа никои не е писал 4е това, с което се рисува не е само къна. примесена е с някви други глупости и е супер гъста смес. Така 4е най добре ходи да си направи6 1 истинска и не се прави на жен4о. или както каза гостът: ЗЕМИ СИ ТУ6
    FOREVER BLAZIN'

  6. #6
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    Каната която се използва за такива неща е индийската и я има във всеки индийски магазин,особено в центъра на София.
    Честно казано от личен опит бих те посъветвала да не се рисуваш с къна ,защото ефектът е почти никакъв и няма смисъл...
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  7. #7
    Аа не споменавайте къната за коса,от името й си личи,че е за коса не за татуировки
    Казвали са ми,че в индийските магазини имало..аз понеже нямах време да обикалям си поръчах от тук
    http://hennahouse.dir.bg/_wm/contacts/?df=10
    Има телефон,мейл,пишеш там и се оговаряш с мацката
    За мен къната е добра, 14 дни седи и почва да пада след 14тия ден..

  8. #8
    artist-air
    Guest

    tattoosss

    Hora kajete otkade moa da si zema Tush za tatoos4eta iskam da risuam ako moe daite nqkoi Link !
    na young_thug@abv.bg mn iskam da praq vremenni tatoosi please kajete otkade da si kupq Tush !

  9. #9
    здравейте,искам да ви каже че това наистина е къна за татуировки която струва 60,00лв/30гр.
    надявам се 4е сам ви помогнал

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    къна за коса ахаха

  11. #11
    Stava i s1s kana za kosa,dneska probvah i stava mn dobre

  12. #12
    Днеска едни приятелки се осраха със къната за коса.
    Нищо не стана.
    Не си вземай.
    London Tipton

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Your Nightmare
    Днеска едни приятелки се осраха със къната за коса.
    Нищо не стана.
    Не си вземай.




    Ti lud/a li si ,treti tattoos si pravq ,daje i trudno se maha,ako 6te si vzimate Kana 6te vi propor14am da si vzemete na Aroma Style №21

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Abandon Faith
    Къната за коса SUCKS. 6е се махне след 2 дена и само 6ти оцвети космите на руката. При тфа никои не е писал 4е това, с което се рисува не е само къна. примесена е с някви други глупости и е супер гъста смес. Така 4е най добре ходи да си направи6 1 истинска и не се прави на жен4о. или както каза гостът: ЗЕМИ СИ ТУ6
    Ето го следва6тия ненормалник,Абе вие замисляте ли се какво пишете.Кви са тия простотии за тоя ТУШ,ади бегаи си купи Rotring и пробвай да видим ко ша стане

  15. #15
    Голям фен Аватара на Bisollini
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ADMIN
    Мнения
    678
    pi4ove s tush sam probval vednaj tusha se otriva spi6 li s nego vazglavnicata i 4er6afa stavat 4erni malko vodi4ka i pada ... kolkoto da si na4e6a6 krastata sa li4no mislq da probva edna s kana a ako se oplakvate 4e pada q povtorete be nqma da risuvate peizaj nali..

    Savet printete si nqkoi tatos ot neta na list otgore slagate orizova hartiq pre4artavate i tam deto 6e go pravite s epruskate s dezodorant i lepite orizovata hartiq i se otpe4atva posle samo povtarqte.. eto rezultata s tush-a predi godini Moql ne Comentirate toq post

  16. #16
    OH MY GOD.. Всички временни татуировки се правят с къна.
    Най-хубавата е Къна Henna. Можете да си я поръчате от тук:

    http://www.magazinche.com/item.php?itemid=743
    Go fuck some bird.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    къна за коса ахаха

    точно със къна се правят, само че се слага и някакъв камък, на който му забравих името аз съм имала , много е готино

  18. #18
    една приятелка от класа си взема от някаква супер забутана козметика до тях, мн хубаво прави разтвора или там каквото е и татусите й винаги са някакви сп яки... седят около две седмици ше я питам в кой квартал е и после ше постна

  19. #19
    Голям фен Аватара на blondeVIP
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    NYC
    Мнения
    850
    Добре а от къде да си взема къна с която да стават таоси и колко струва?
    And so I put this on my life
    Nobody or nothing will ever come between us




    You know i'd do anything for you.. but you won't do the same !!!

  20. #20
    в индийските магазини продават специална кана за кожа с която се правят временни татуировки, питате продавачките те знаят, с нея се рисува по тялото и държи около 2 седмици след което татуировката може д абъде повторена, цената на тубичката с кана е 3,90, на улица Граф Игнатиев има 2 индииски магазина в които я има в различни цветове - червено, жълто, черно, магазините се казват indian point, единият се намира малко преди Попа когато вървиш от стадион Васил Левски към Витошка, а другият се намира малко след Славейков и около 2-3 магазина след Orange книжарницата. Днес си купих такава кана за кожа от там. Препоръчвам ви я. Надявам се че съм била полезна

  21. #21
    Или си земи обикновена за коса или иди в На тъмно
    Sometimes the sound of goodbye is louder than any drumbeat...

  22. #22
    Ела в Блу Рийф, ще ти направя безплатна татуу.
    Тъкмо преди малко се изкуших и започнах и аз да се рисувам.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  23. #23

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    pod peikata ;D!!
    Мнения
    3
    Цитирай Първоначално написано от Totally-Erected
    Аа не споменавайте къната за коса,от името й си личи,че е за коса не за татуировки
    Казвали са ми,че в индийските магазини имало..аз понеже нямах време да обикалям си поръчах от тук
    http://hennahouse.dir.bg/_wm/contacts/?df=10
    Има телефон,мейл,пишеш там и се оговаряш с мацката
    За мен къната е добра, 14 дни седи и почва да пада след 14тия ден..
    Колко си куха тии... ;д Теоретично къната е за временно оцветяване на косата, но принципално чрез нея можеш да добиеш и временен татус, но какво разбира твойта птича глава...
    oxoxo ;D shut the fuck up and sit the fuck down ~~ Keep It Cool

  24. #24
    Супер фен Аватара на SolusChristus
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 038

    Re: Кана за татуировки? От къде?

    Цитирай Първоначално написано от Gangsta_zone
    Има няква кана за татуировки ама не знам ква е? Казаха ми че по козметичните магазини я има, ама вчера обиколих 20 магазина и никой не е чувал за тва? Знаете ли каде я има и колко струва? Тва ли е тая индийската или кво? С нея рисуват татъировките по морето.
    Пепи, бегай си направи една хубава татуировка, не се излагай.

  25. #25
    Аз попринцип си правя сама татуси с къна и ствата срванително хубаво....та ви предлагам вместод ад обикаляте магазините за индисска къна за рисуване просто вземете един що годе хубав фулмастер и го топнете в къната (за кос 1,20 струва) ефектът е наистина мн добър, на мен такава ми издържа около 1 2 седмици (редовно къпане)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си