.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: любов

  1. #1
    roni i moni
    Guest

    любов

    Научих се без да те гледам-да те виждам,
    без да те слушам-да те чувам.
    Научих се със сълзи да се смея
    да те търся до като те намеря.
    Но без теб не се научих да живеа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

  2. #2
    Kak da ti kaja,che te obicham,kogato gledam s druga varvish?!?!Kak da ti kaja,che po teb se uvlicham,kogato s radost ne me pozdravi?!?!Kak da ti kaja,che po teb kopneq,kogato ubidi bezbroi mi dari?!?!Kak da ti kaja,che na sila se smeq,zashtoto ot vatre me BOLI?!?!

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Veliko Tarnovo
    Мнения
    110
    haresvat mi stih4etata kato ideq...misleh si dokato 4etqh 4e ne e redno da se nadqva6 na 4ovek koito ne te zaslujava a ne moje da te zaslujava 4ovek koito s dyrji taka s tebe...pomisli si za tova :/
    "Be the change you want to see in the world!"Mahatma Ghandi

  4. #4
    bravo, mn sa hubavi =D> =D> =D>
    Три важни правила в живота: 1.Никога не пропускай шанса да кажеш на някого,че го обичаш 2.Никога не поемай вина за нещо, което не си извършил 3.Винаги казвай истината - по-лесно е.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Za poslednoto sum mnogo saglasna... =D>
    ♥ ♥ ♥

  6. #6
    Хубави са но са тъжни...защо вече никой не пише весели...за щастлива любов... (която я има не само по филмите)
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It BuT YoU CaN FeeL It!!!

  7. #7
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Напростив, има истински щастливи мигове в любовта, просто никой не смята, че е нужно да сподели щастието си във форума. А и това си е форум за проблеми. Естествено, че всеки ще пише, когато е скъсал с гаджето, кръшкали са му, кръшкал е, любовта му е несподелена и т.н. Хората пишат тук, когато им е тежко и всичко им се вижда безмислено. Това не означава, че целия живот е такъв. Вярно е, че не е и само прекрасни моменти, но тях ги е имало, щом се е стигнало примерно до някакво късане. Докато скъсат хората не са ли щастливи заедно? Гадните и хубавите моменти са по равно.

    А тази тема май не е за да се похвали някой с личното си творчество, а за да поиска съвет!

    Няма смисъл да тичаш след човек, който не може да те оцени !
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си