.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    eta2003
    Guest

    Moderated: На почти 15 съм и още не ми е дошло...

    Хора искам да ви попитам нещо !Вече сам почти на 15 и още не ми е дошло!!защо кажете пи от какво може да е!!!мерси предварително!!1

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    1 и 7 точка от правилника!

  2. #2

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Dobrich
    Мнения
    81
    Spored men ne e normalno bi trqbvalo da otide6 na genekolog za vseki slu4ei . No vse pak ne s1m tolkova nav1tre s medicinata govori i s maika si . I otidete dvete sigorno 6te ti izpi6at hap4eta s koito da predizvikat menstruaciqta ti .
    Имай цел в живота с висока летва и живей за да я постигнеш

  3. #3
    bangy
    Guest

    spoko

    spoko mili4ka :P ne se ppritesnqvai prosto se razviva6 po-bavno mn momi4eta imat tozi problem dori i na men mi doide na 15 i ne6to daze tarpenie mu zakata ako tolkova se pritesnqva6 moze da otide6 s mameto na genekolok da te gledat na ehograf no mislq 4e nqma nuzda are kasmet i skoro idvane heeheh \/

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    467
    до 16 години е нормално да не ти е дошла менструацията, след тази възраст не е и означава, че имаш някакъв проблем. на мен също ми дойде на 15, тъй че не се притеснявай

  5. #5

    Re: offff nz

    Цитирай Първоначално написано от eta2003
    Хора искам да ви попитам нещо !Вече сам почти на 15 и още не ми е дошло!!защо кажете пи от какво може да е!!!мерси предварително!!1

    emi idi s maikati na ginekolog za vseki sly4ai...toi nai to4no 6te ti kaje kakav e problema...dr ne se se6tam..aide kasmet 6te stiskam palci.. [-o<
    За света може да си един, но за някого ти си света!

  6. #6
    Guest
    Имаш два варианта пред себе си:
    Тъй като медицински се води, че менструацията настъпва най-късно на 16 години, можеш спокойно да си изчаках още известно време, щастлива, че не ти е дошла и тази беля на главата.
    Просто да посетиш гинеголог и да питаш защо е така, от какво може да е причинено, имаш ли поводи да се притесняваш...
    Ако много се тревожиш, избери втория вариант. За твое си собствено успокоение

  7. #7
    йониту
    Guest
    аз също съм на почти 15 и и на мен все още не ми е дошло,ходих на гинеколог и той каза че абсолютно всичко си е наред ииии се очаква в най скоро време до половин година да ми дойде...сигурно и при теб ще е така//

  8. #8
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Всяко момиче се развива по различен начин.На някои им идва по-рано от 12 г на др на 12 а на трети след 12 год възраст.Няма нищо страшно и за да се увериш може да посетиш генеколога си

  9. #9
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Здравей,миичка.Както казаха и преди мен,всяко моммиче,се развива по-различен начин.За да ти дойде месечния цикъл,трябва и тялото да бъде подготвено за това.На някои идва още в началото на пубертета,на други към средата вече,но всичко си е строго индивидуално.На мен лично ми дойде преди около 2 години вече-лятната ваканция между 6-ти 7-ми клас.Тогава бях на 13 години и няколко месеца,тогава се притиснявах много,защото мислих,че нещо не ми наред,но съм се излъгала.Щом,толкова се тревожиш,се обърни към гинеколог,но дано ти няма нищо,искрено ти гопожелам.Успех и не унивай.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  10. #10
    Guest
    Уоу на мен ми дойде още на 12 в 5-ти клас...Отиди на лекар за всеки случай.

  11. #11
    Познавам много момичета,на които им е дошло на 17,тъй,че не се притеснявай-радвай се,че не се мъчиш с този цикъл........Ама ако не ти дойде и ако се притесняваш-отиди на гинеколог.
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  12. #12
    Нормално е да нямаш цикъл до 16 години. Ако се притесняваш от това, поговори с майка си и отиди на лекар. Но не вярвам да е нещо по-сериозно.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  13. #13

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    az sam 4ula 4e ako ne ti doide do 16 , trea se potarsi lekar. no ti iz4akai i ako do togavane ti doide zadlajitelno idi 4e....moje sa ti se pobarkali hormonite ne6to......aaaa btw sex pravila li si ?
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  14. #14
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    радвай се още малко и после иде мъчениетооо

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    6 точка от правилника!

  15. #15
    Голям фен Аватара на malko mace
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    edin izmislen sviat...
    Мнения
    615
    Az sam chuvala,che e normalno do 14...


  16. #16
    абе дайте едно свястно мнение..чули , недочули ...пубертета при момичетата е до 16 година на момичето...тогава настъпват промените при телата и организма на младата девойка...организма си е устроен така ,че някои момичета по-бавно се развиват..така че sPoX ;] :P

  17. #17
    Guest
    ami na men mi doide na 14 godini i pet meseca!Spokoino vazmojno e da ti doide na 16 godini!4ela sam i znam 4e na 15 e vazmojno da ne ti e do6lo i ne trqbva da se pritesnqva6,no ako na 16 godini ne ti doide otidi na genekolog moje da ti ima ne6to1uspokoi se i ne se pritesnqvai i az do skoro se pritesnqvah no predi 1 mesec mi doide!e povtarqm ti pak ako do 16 godini ne ti e do6lo togava ve4e e povod za pritesnenie i togava otidi na genekolog! :P :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си