.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    ))):
    Guest

    Искам да си спра менструациqта

    Нqкои да знае как могда да спра менструациqта си?

  2. #2
    mi dokolkoto znam moje da q zabavi6 s nqkolko dni s protivoza4aty4ni hap4eta opitai moje i da stane :P

  3. #3
    ))):
    Guest
    Govorin za postoyanno spirane

  4. #4
    Guest
    хвани си някой батко да те праска през 9 месеца и няма имаш проблем \/

  5. #5
    Guest
    Principno sym na 17 godini. Do 15-16 nyamax menzis,moje bi zashtoto byax anorekschka. Sled tova xodix po lekari,po4nah da se xranya normalno i sled 8-9 meseca mi doyde. Zanimavam se aktivno sys sport, kazvat,che pomaga za uvelichavane peroda prez koito idva menstryaciyata,ama ne. Ne iskam da imam deca i tazi " pridobivka " mi e nenujna na praktika.

  6. #6
    Guest
    ти ще гориш в ада... за това че не искаш да имаш деца ...

  7. #7
    Ако менструацията спре, ще започнеш да се състаряваш много интензивно и ще ставаш все по-болна и по-болна.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  8. #8
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Principno sym na 17 godini. Do 15-16 nyamax menzis,moje bi zashtoto byax anorekschka. Sled tova xodix po lekari,po4nah da se xranya normalno i sled 8-9 meseca mi doyde. Zanimavam se aktivno sys sport, kazvat,che pomaga za uvelichavane peroda prez koito idva menstryaciyata,ama ne. Ne iskam da imam deca i tazi " pridobivka " mi e nenujna na praktika.
    мнооооого страно
    каква "анорексичка" си (била) не знам.


    Zanimavam se aktivno sys sport, kazvat,che pomaga za uvelichavane peroda prez koito idva menstryaciyata. - в това няма ниииииииищо вярно! дори е обратното, при положение че не се вземат разни "чудодейни" хапове.....

    но от прочетеното оставам с убеждение, че вие искате някаква имагинерна свобода в социума. ми имате я!!! и винаги сте я имали!!!

    но пък страхът да възпроизведеш вида Си е симптоматичен........толкова е тъжно........

  9. #9
    Guest
    9mm v glavata vinagi pomaga!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си