.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Sharka

  1. #1
    Guest

    Sharka

    Predi okolo mesec bqh bolen ot sharka i mi ostanaha belezi maja se s nqkvi mazila tam ama ne6to ne pomagat ! Moje li da mi prepora4ate nqkakvo mazilo?I ako po4na da hodq na solarium shte se skriqt li belezite ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    И аз преди години бях болна и ми останаха 3 белега но не се виждат много Наистина ако някой знае нещо...
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  3. #3
    Guest
    Това е много гадно!Тези белези се получават като се чешеш,затова не е трябвало да го правиш.Сега можеш да отидеш на козметик може би с един билков пилинг ще се оправи положението,но не съм сигурна зависи от типа на кожата все пак се посъветвай с един добър козметик,защото напоследък има много некадърници.

  4. #4
    И аз имам два-три белега от варицелата...мисля,че могат се се махнат с"Контратубекс"или нещо подобно беше...струва към 10-15 лева.
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си