.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: линдичка..

  1. #1

    линдичка..

    това беше името на моето кученце..то умря миличкото преди 2 дни и ми е мн мъчно за него..гледахме го 11 години,израснах с него ..сега няма никои,който да ме посрешне на вратата и да размаха опашка..като се прибирам очаквам да видя лубопитните и очички..но нея я няма,миличката ми..сега сигурно е в рая и си играе на някоя полянка с много други кученца..много си я обичахме;(( а вие как се справяте със загубата на лубимците си;(
    обичкам си наскоОо!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Преди 2 месеца умря едното ми куче-умря от старост,беше на 11 години.Много плаках щото си бях свикнала с него...Сега другото,което е на 10 години е болно от някаква болест-за нула време напълня страшно много и не се държи на краката си почти Броено са му дните,защото и ветеринара не успя да му помогне... Не знам като умре не искам и да си помислям какво ще правя Всеки ден като го вида и очите ми се пълнят със сълзи... Страшно си ги обичах (все още обичам) и двете
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  3. #3
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    На мен преди известно време ми умря мишлето(морско свинче). 6 години си бяхме заедно.... Много си го обичах... От време на време(не много рядко) се сещам за него... Много тъжно ми става, искам да си ги гушна.... ю
    Много ми липсва това сладурче...

  4. #4
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Много гадно... помня, че по едно време имахме куче, котка и хамстер. Хамстера стоеше на гардероба, защото котката се опитваше да го стигне. Веднъж си бях играла с него и бях забравила да го върна и котката го изяде... ЦЯЛ ЖИВОТ ще ми тежи на съвестта...

  5. #5
    Rammstein
    Guest
    Аз имах котка.Веднъж ме издразни и я стрелях с въздушна пушка и тя след някое време умря.Голяма работа аз си взех нова котка(обичам котки).Обаче много мразя кучета-на моята улица ако мине куче и го видя веднага бива умъртвено с въздушната пушка.Веднъж убих на един мангал кучето и той се разрева и рева цял ден на улицата над трупа на кучето после го взе и го отнесе нанякъде.

  6. #6
    Guest
    разбирам те напълно.... и аз съм го преживявал... 1-2 месеца ще ти е супер гадно, нормално е това

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Rammstein
    Аз имах котка.Веднъж ме издразни и я стрелях с въздушна пушка и тя след някое време умря...(обичам котки)
    Обичаш котки??

  8. #8
    Guest
    незнам с какво умъртвяваш кучетата но, ако ми застреляш моето което от въздушна пушка малко трудно ще умре.Застреляш ли го веднага биваш умъртвен от ръката ми , абе ко да ти разправям ще има тупалки до смърт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си