.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    130

    да ви питам

    Имам чувства към едно момиче.Проблемът е че преди доста време тя ме отряза и ще е някак неловко да и кажа.Посъветваите ме.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 385
    Според мене пак трябва да пробваш!Поне ще си сигурен!
    214 malkoto_sladur4e
    бан на профил и ип, системно нарушаване на 2 точка!

  3. #3
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736
    Цитирай Първоначално написано от malkoto_sladur4e
    Според мене пак трябва да пробваш!Поне ще си сигурен!
    Съгласен съм, но този път бъди подготвен - прочети какво съм написал: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=97813

  4. #4

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    130
    Така е ,но ако и кажа наи-вериятно ще се отдръпне.Шансът за това е висок а искам поне да сме приятели защото тя е много свестен човек.На98% сам сигърен че няма чувства кам мен и не знам дали да рискувам.

  5. #5
    Guest
    Ако е точна мацка и ако сте приятели няма да се отръпне,Аз преди няколко дни признах на най - добрата си приятелка че имам чувства към нея и въпреки е очаквах да се отдръпне и да си развалим по някакъф начин приятелството,тя се оказа много точна и отношението и към мен не се промени по никакъв начин.Така че те съветвам да говориш отново с нея

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    130
    момичето е точно ,но първият път бях малук и глупав и почти не си говорихме.наскоро реших че е редно да се сприятеля с нея защото е готин човек ,но ненадеино чувствата се върнаха.още се опознаваме .тя се съгласи да станем приятели,но беше едва преди няколко дена.объркан съм защото постоянно мисля за нея а и да си призная че не просто ми харесва.не искам да помисли че исках да се сприятелим защото я харесвам,но как да обясня,че чувствата доидоха после.мисля да изчакам но пък няма и врема защото уч.год.почти свърши,а живеем в разл.краища на сф.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    _SilencE_
    Мнения
    525
    има две крайности - или не те харесва или ще го осъзнае с времето
    при мен се получи второто, така че не се отказвай, но и не бъди нахален успех
    In black and white I read the screen, all your lines and in-between.
    Then your message on the phone, I save to hear when I'm all alone...

    http://pics.perfekten.com/pics/494/8...6aa6ed4d05.jpg



  8. #8
    Пробвай пак.Защо не!Но ако се дърпа не и досаждай!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    985
    По принцип човек не трябва да се отказва така лесно,но в този случай мисля,че ще е редно.Щом си почти на 100% сигурен,че няма да отвърне не пробвай!И по-добре не оставяй приятел с нея,защото така ще страдаш повече,а точно като не поддържаш връза с нея ще я забравиш по-лесно.Започнай се с нови хора и най-вече с момичета Помисли колко хубави моменти изпускаш,като й ходиш по гъза и не виждаш нищо друго,най-хубавите ти години ще си отминат.Излизай по купони,кафета...ще проумееш рано,или късно,че е било глупаво да си губиш времето с момиче,което не ти обръща внимане Аз преживях,че с гаджето ми,което толкова силно харесвам,ще се виждаме много кратко,а ти едва дали няма да преживееш това.Понякога се налага да отстъпваме!
    А така!
    Am I just some chick you placed beside you,To take somebody's place?When you turn around can you recognize my face..?You used to love me, you used to hug me,But that wasn't the ca-ase!!!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от nasty_f
    По принцип човек не трябва да се отказва така лесно,но в този случай мисля,че ще е редно.Щом си почти на 100% сигурен,че няма да отвърне не пробвай!И по-добре не оставяй приятел с нея,защото така ще страдаш повече,а точно като не поддържаш връза с нея ще я забравиш по-лесно.Започнай се с нови хора и най-вече с момичета Помисли колко хубави моменти изпускаш,като й ходиш по гъза и не виждаш нищо друго,най-хубавите ти години ще си отминат.Излизай по купони,кафета...ще проумееш рано,или късно,че е било глупаво да си губиш времето с момиче,което не ти обръща внимане Аз преживях,че с гаджето ми,което толкова силно харесвам,ще се виждаме много кратко,а ти едва дали няма да преживееш това.Понякога се налага да отстъпваме!
    А така!
    Nasty_F vinagi davash tochni saveti... =D>
    ♥ ♥ ♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си