.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    bulgaria
    Мнения
    211

    100-190KRUVNO KAJETE MI KAKVO DA IZPIQ MN MI E ZLE

    MOLQ VI AKO NQKOI ZNAE KAJETE MI

  2. #2
    Guest
    qj 6okolad

  3. #3
    Майка ми е качвала до 230. Иди на лекар. Ако е еднократна случка едва ли можеш да направиш нещо.Всъщност водката намаля кръвното.

  4. #4
    Guest
    poprincip ba6ta mi pie hap4eta za kruvno i izpih hlofazolin,toi predi mi pomogna kato mi be6e 100-140 no sega e dosta pove4e,vs e ot naprejenie no imam 4uvstvoto 4e 6te pripadna i nqma da stana.blagodarq vi,6te polegna,posle dano mi pootpusne-sun_flower

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Momi4enca zlatni ... 100 - 190 kruvno NE E NAI_NORMALNOTO ZA hora na vazrast kato vashata .. Bez da jelaia da plasha kogoto i da bilo bih iskal da preporucham 4as po-skoro poseshtenie pri KARDIOLOG i reshavane na problema .... pak bez da iskam da plasha samo shte spomena che ne vinagi kruvnoto se useshta kato e visoko, no zadaljitelno slded niakolko godini se okazva che imate problemi sus bubreci, oi, sarce, beli drobove, mozak..... problemite koito mogat da nastupiat sa izkluchitelno seriozni .. i ne biva da se podceniavat!!!!! Kazvam go za vashe dobro, kato lekar vse pak ....
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    qj 6okolad

    ти луд/а ли си бе???как шоколад при високо кръвно...яде се при ниско!
    По темата ->ние как да ти помогнем?!по-добре отивай на лекар,че високото кръвно не е шега работа!
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си