.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    {m}argaritk{a}
    Guest

    Kak da go nakaram da doide :(

    LElel ako nqkoi znae da mi kaje kak moga da si predizvikam cukala! Smisal iskam da doide za6toto posle 6te me hvane na moreto a tova 6te e ujasno! Ako znaete nqkakav na4in, no da e efukasen mi go kajete pls

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    И аз се интерсувам.. или пък как да закъснее с 10 дена.. витамин Ц?
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  3. #3
    Guest
    Наскоро ми казаха, че витамин Ц бил, за да ти спре по-бързо,но нз дали действа! Има специални хапчета за предизвикване...

  4. #4
    дам...има някфи такия хапчета..ама съм чуваала,че те ти съсипват целия цикъл и т.н...ако толкова настояваш да ти доийде отиди при личния ти...той ще ти ги предпише
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

  5. #5
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    да и аз искам да ми кажете ако може че баш на моретоооооо........

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    515
    Има хапчета.Попитайте в аптеките там ще ви кажат.

    AMAN!

  7. #7
    ami neznam 4esno!Izpolzvai tamponi drug izbor nqma6.A ako si devstvena izpolzvai ot nai malkite tamponi te nqma da te otvorqt spokoino.A ako ne znae6 kak da izpolzva6 tamponi poseti saita-www.zaizrastvaneto-bg.com i tam podrobno e opisano kak da postavi6 tampona!Spokoino ako ne si izpolzvala tamponi kato izpolzva6 6te razbere6 4e nqma ni6to stra6no i 4e kogato si s tampon ne go use6ta6.

  8. #8
    ami izpolzvai tampon drug izbor nqma6 ili pii vitamin c to moje da ti go zabavi i da ti doide sled moreto nz ne sam sigorna 4e vitamin c pomaga a ako nz kak da izpolzva6 tamponi poseti saita-www.zaizrastvaneto-bg.com i znai 4e ako si devstvena moje6 da izpolzva6 ot nai malkite tamponi i te nqma da te oevorqt!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си