.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267

    След напушване...

    Здравейте. Днес имах много странма случка. Значи разбрах че бившия с който скъсах преди няколко дни и още обичам се е писал в чата "LOve`Desi" което означава че има ново гадже и побеснях.
    Но това не е от значение...И така побяснях,ревах,удрях се,драх се нищо не помогна...и Излязох с компанията.. Каширахме се с тях в един строеж накрая на града и си вземахме бира и мента,цигари и едни карти. Пихме пучихме играхме белот, докато не дойдоха още двама френдове и донесоха Трева. Запалиха и аз си дръпнах няколко пъти...абе няколко няколко.... един масур испушихме с едно от момичетата. И запалиха още една тупалка... ама мн здрава била..и от нея си дръпнах някоолко пъти...Обачи ми стана зле.... Отидох до прозореца и осетих как почвам да истръпвам... ръцете после главата краката...бях като препарирана... после ме отпусна и започна да ми тъпа сърцето... мн силно... измаериха ми го ... над 170 удара в минута като прескачало... и после ме заведоха на една чешма да се измия и да пия вода, защото ми пресъхна устата... беше ужасно...
    носега съм по добре вече
    дайте мнение случвало ли ви се е?

  2. #2
    Guest

    Re: След напушване...

    Ami ako ti e za 1vi pyt mislq, che e absolutno normalno da reagira po tozi nachin organizma ti

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267
    Ами проблема е че и друг път сам пушила ама беше преди поерче от година. А и не е било толкова много колкото сега.

  4. #4
    Looney`
    Guest

    -

    продължавай така моето момиче , утре като ти е за трети път изпуши три масета сама ... мене ако питаш няма да ти прилошее... =D> =D>

  5. #5
    Looney`
    Guest

    -

    продължавай така моето момиче , утре като ти е за трети път изпуши три масета сама ... мене ако питаш няма да ти прилошее... =D> =D>

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267
    Вижте хора не искам ебавки...

  7. #7
    Guest
    normalno e ako si prekalila kakto kazvash ti a pyk i ot godina si pushila tai che da nqma ot kakvo da se pretisnqvash

  8. #8
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    Дам маже да си препушила или пък нещо да е било боклук тва,не знам не съм на ясно ,аз само копър пуша,първо качество е ,а само 0,25 стинки...
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Otkrovenno i bez ebavki s 170 pusl sledvashtia put moje i infarkt da poluchish ..... moje i da ne uspeiat da te spasiat!!!!!!! Vsi4ki neshta koito obi4ame da pravim e dobre da se praviat s niakakva miarka!!!!!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  10. #10
    NONE
    Guest
    с 170 пусл според мене трудно ще получиш инфаркт
    относно пушенето- просто си се напушила много и кика ти е бил по голям
    аз преди като пуших съм изпадал в такива положения нормално е в смисъл на всички се случва а по добре недей да пушиш но няма да ти натрапвам моето мнение най добре сама да стигнеш до този извод
    а относно нещастната любов... гадните неща ни правят по силни това което ти се случва в момента е много гадно... ще станеш много по силна
    не прави грешката да отричаш любовта си към него, приживей я осъзнай я опознай я разбери какво се случва
    когато осмислиш нещата тя сама ще изчезне а ти ще си много по наясно със себе си и с чуствата си айде много се разписах спирам

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267
    ам хора днес ми е супер зле...главата ми дежи мн и стомаха ме боли.. аз по принцип имам гастрит или нещо такова и сега още повече ми се повдига и не мога да са храня
    дайте някои съвет

  12. #12
    NONE
    Guest
    хаха сладка си като се филмираш
    споко най вероятно всичко е на психична основа предната вечер ти е било притеснено а това се отразява на здравето ти успокой се не си набивай филма че от едно напушване ще се разболееш

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267
    Миии мн се мразя за това, но съм си такава. Психирвам се за глупости...

  14. #14

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    19
    Мацка виж не тряя прайш такива работи ... изпуши една слимара самичка .. седни се зарибявай с нещо .. после пак пуши и пуши и т.н. ... докато уцелиш правилния ритъм !

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    City of Sofia
    Мнения
    147
    Сигурно е бил друсан коза. Аз първият път като си дръпнах се смях като ненормален.
    Bring it! What?
    We right here
    We're not goin anywhere
    We right here
    This is ours and we don't share
    We right here
    Bring your crew cuz we don't care
    We right here
    Uh, uh, uh

  16. #16
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Бира + мента + 2 масура + че си момиче
    ....
    е кво се учудваш ^^

    давай го по-леко и не ги мешай толкова, иначе сичко е ок не се шашкай
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  17. #17
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    мацо ..глупаво е тфа дето си го направила.....от деренето и удрянето ти няма полза както и от това..нямало е смисъл да го правиш

  18. #18

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    84
    Lele az predi kato pusheh dosta puti mi e stavalo taka surceto mi lupashe li ta se kusa,silnichka trevica e bilo drug put pushi na po malki secki ili napravi kato men razkarai q taq treva za da nqmash drugiq pat podobem za kvo ti e smqh smqh i posle si kato parcal.
    Neshtoto koeto nqmash ti prechi da ocenish tova koeto imash.

  19. #19
    S L A D K A
    Guest
    To po golqma ebavka ot TEB NQMA!

  20. #20
    Guest
    mn zavisi i ot samoto mase..na men mi se e slu4valo..daje po zle bqh 6tqh da pripadna,povry6tah! maseto be6e drusano!

  21. #21

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    е как къде?! при Чичко_Полицай !! ;)
    Мнения
    2 764
    И според мен е нормално след като не си пушила от много време и сега изведнъж си прекалила.. споко
    Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.

    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  22. #22
    хах може би ганджата е била мн силна затва :Д

  23. #23
    вие не сте добре
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

  24. #24
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Трябваше заглавието на темата ти да е 'Опитът ми за самоубийство' ...
    Лапешка работа според мен да минеш през сичките тия простотии щото аджеба бившия ти си има ново гадже. Аз ти неща ги надрастнах още ехеее... и пак не съм стигала до трева пфф.. Нищо лично, но пак казвам лапешка работа..
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  25. #25
    BGTeen
    Guest
    Днес го пробвах за първи път и ми се случи същото. Стана ми хипер смешно ама след това тялото ми истръпна и не знаех какво говоря и какво правя изобщо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си