.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Nisko kravno?!

  1. #1
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170

    Nisko kravno?!

    Sluchi se v diskoto snoshti...Izvednaj zapochna da me oblivat topli valni po tqloto, liceto mi bese cqloto mokro..Prichernq mi pred ochite i pochti ne vijdah.. Zapochna da mi se gadi i nqkakak si glavata mi se zamae..kak izdarjah da ne padna na poda neznam.. A sled tova liceto mi beshe bqlo kato platno i mi beshe adski studeno...I taka cql chas.Tova mi se slu4va za vtori pat, inache nito pusha,nito piq..nishto NEredno ne pravq..Dali e ot nisko kravno, ot kakvo moje da e i ima li smisal da se hodi na lekar?
    ♥ ♥ ♥

  2. #2
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Az sam s nisko kravno ot nqkolko godini veche,lekarite she ti pusnat izsledvaniq kolkoto da ne ti otkajat pomosht i she ti kajat che ti nqma nishto.Veroqtno tova ti se sluchva ot goreshtinite,pii mnogo technosti.Kogato ti padne kravnoto trqbva vednaga da qdesh neshto sladko9moje dori zaharche ako imash v sebe si),airqn s mnogo sol opravq,sashto taka bira,kafe i kola.Ako iskash za vseki sluchai otidi na lekar,moje da i neshto kato anemiq,no edin pat kajat li ti che ti nqma nishto,nqma smisal da hodish pri tqh poveche,tova ne e bolest,ne se lekuva,mojesh samo da ovladeesh sastoqnieto si.na men mi se e sluchvalo da pripadna na plaja,a kravnoto mi ponqkoga e stigalo do 60 na 40 taka che nepriqtno e no shte zapochnesh da se useshtash sama koga nablijava da ti pada kravnoto.
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  3. #3
    Guest
    Pri pove4eto tiinove e 4esto sre5tano tova i s vremeto otminava!Ne se pritesnqvai-drugiq pat kogato ti stane taka barzo sqdai nqkade za da ne padne6 i moje6 da piine6 1 kola da ti mine.Az taka pravq

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Pri pove4eto tiinove e 4esto sre5tano tova i s vremeto otminava!Ne se pritesnqvai-drugiq pat kogato ti stane taka barzo sqdai nqkade za da ne padne6 i moje6 da piine6 1 kola da ti mine.Az taka pravq
    Съгласна.и на мене ми се случва от време на време..
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    526
    na men mi se slu4va nai-4esto prez lqtoto.pada mi kravnoto i se 4uvstvam taka kakto i ti tazi ve4er.no kato se napliskam s voda ili piina voda se poopravqm.moje da se dalji na obezvodnqvane,za tva pii pove4ko te4nosti.
    When you want it the most there's no easy way out
    When you're ready to go
    and your heart's left in doubt
    Don't give up on your faith
    Love comes to those who believe it
    And that's the way it is!!!

    I Love Nick

  6. #6
    Guest
    i az imam toq problem s niskoto kravno samo 4e pri men stava ako se pritesnq dori i savsem malko ponqkoga daje izgubvam saznanie tva niskoto kravno e golqma gadost

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    i az ne6to zapo4vam da imam problemi s kruvnoto i tova me pritesnqva,za6toto sum samo na 16 i mi e dosta rano,ne sum nqkoq sbabi4osana...kakto i da e. onzi den pak mi stana lo6o,pr imah 4uvstvoto ,4e 6te pripadna (koeto mi se e slu4valo,no ne be6e zaradi nisko kruvno). ponqkoga mi minava sled 10-tina mibuti,dr put piq po edno -dve kafeta i se opravqm.

  8. #8
    Ами по принцип и на мен ми е ставало така лятото Препоръчвам ти сега в големите жеги да не излизаш много по горещините, да пиеш повече течности, може да ядеш черен шоколад или да пиеш кафе ако ти е ниско кръвното

  9. #9

    Re: Nisko kravno?!

    Цитирай Първоначално написано от Vikitooo
    Sluchi se v diskoto snoshti...Izvednaj zapochna da me oblivat topli valni po tqloto, liceto mi bese cqloto mokro..Prichernq mi pred ochite i pochti ne vijdah.. Zapochna da mi se gadi i nqkakak si glavata mi se zamae..kak izdarjah da ne padna na poda neznam.. A sled tova liceto mi beshe bqlo kato platno i mi beshe adski studeno...I taka cql chas.Tova mi se slu4va za vtori pat, inгадноache nito pusha,nito piq..nishto NEredno ne pravq..Dali e ot nisko kravno, ot kakvo moje da e i ima li smisal da se hodi na lekar?
    И аз имам същия проблем и е много гадно....Не е необходимо да ходиш всеки път на лекар,а като ти стане гадно,пий айран с много сол,яж малко шоколад,колата също помага,ама аз предпочитам айрана.....
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си