.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    love^ivo
    Guest

    3 песни за превод плс

    Enrique Iglesias-Ring My Bells

    Ring my bell, ring my bells..
    Ring my bell, ring my bells..
    Ring my bell, ring my bells..
    Ring my bell, ring my bells..

    Sometimes you love her
    Sometimes you don’t
    Sometimes you need it then you don’t and you let go..

    Sometimes we rush it
    Sometimes we fall
    It doesn’t matter baby we can take it real slow..

    Coz the way that we touch is something that we can’t deny
    And the way that you move oh it makes me feel alive
    Come on

    Ring my bell, ring my bells..
    Ring my bell, ring my bells..
    You try to hide it
    I know you do
    When are you ready? Need up come and get to

    You move me closer
    I feel you breathe
    It’s like the rose disappears when you around me oh

    Coz the way that we touch is something that we can’t deny oh yeah
    And the way that you move oh you make me feel alive so
    come on

    Ring my bell, ring my bells..
    Ring my bell, ring my bells..
    Ring my bell, ring my bells..
    Ring my bell, ring my bells..

    Say you want, say you need
    I can do by your face know the way it turns me on

    I say you want, I say you need
    I will do all your things I would never do you wrong

    Coz the way that we love is something that we can’t fight oh yeah
    I just getting up oh you make me feel alive so come on

    Ring my bell, ring my bells..
    Ring my bell, ring my bells..
    Say you want say you need
    Ring my bell, ring my bells..
    Ring my bell, ring my bells..
    say you want say you need
    Ring my bell, ring my bells.


    Enrique Iglesias-Push

    (Rap)
    Fly boy yeah right
    Hey mamma they call me Wheezy
    You should be with me I gotta pack of full of Reezers
    Baby I can bless you when you ain’t even sneezing
    I be edge stressed when you don’t even need me
    I can have you dreaming when you even sleeping
    Mamma I can help you get off like the weekend
    You said what you wanna do with the new Enrique
    I put this in and put the song on replay
    And this you bagged it up like we play

    (Enrique)
    When you need it
    Girl I try to hide it
    But I can’t escape it oh baby
    Please forgive me when I think of you what makes about you so real oh baby
    Baby I don’t give a damn I know that you mess no men inside oh oh
    And your eyes don’t telling lie I know you wanna come with me tonight
    And I see you rock first you gotta

    Push push back upon it (girl)
    Make me believe you want it
    Push push back upon it (girl)
    Yeah I can come come on it
    Push push back upon it (girl)
    Go ahead lay it on it
    Don’t stop until the morning (girl)
    Just keep pushing back on it
    Oh yeah you know it (do you know it)
    You know it (will you please me)
    You know it (will you tease me)
    You know it

    Baby I I’m the kinda guy that don’t real excite it oh baby
    When you have when you have you’re private part you hope that I’m invited oh baby
    Baby I don’t give a damn I know that you mess no men inside oh oh
    And your eyes don’t telling lie I know you wanna come with me tonight
    And I see you rock first you gotta

    Push push back upon it (girl)
    Make me believe you want it
    Push push back upon it (girl)
    Yeah I can come come on it
    Push push back upon it (girl)
    Go ahead lay it on it
    Don’t stop until the morning (girl)
    Just keep pushing back on it

    (Rap)
    Is it half that you bag it up just that
    No dropping like it’s hot no popping like a grab
    No stopping like a watch now move it like clockwork
    Work your body swinging and your booty is an outdoes
    She wanna do it do it with no delay
    Until I go running running just like we lay
    Coz I’m cool till I tha breeze way and pushing like sulk and pe pe pay

    Push push back upon it (girl)
    Make me believe you want it
    Push push back upon it (girl)
    Yeah I can come come on it
    Push push back upon it (girl)
    Go ahead lay it on it
    Don’t stop until the morning (girl)
    Just keep pushing back on it
    (Repeat once)
    Push push girl Mr Morales girl push push girl
    Push


    Enrique Iglesias-Do You Know

    Do you know?
    Do you know?


    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?


    If birds flying south is a sign of changes
    At least you can predict this every year
    Love, you never know the minute it ends suddenly
    I can’t get it to speak
    Maybe if I knew all the things it took to save us
    I could fix the pain that bleeds inside of me
    Look in your eyes to see something about me
    I’m standing on the edge and I don’t know what else to give.

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?

    How can I love you?
    How can I love you?
    How can I love you?
    How can I love you?
    If you just don’t talk to me, babe.

    I flow through my act
    There's a question: Is she needed?
    And decide all the man I can ever be.
    Looking at the last 3 years like I did
    I could never see us ending like this.

    (Do you know?)

    Seeing your face no more on my pillow
    Is a scene that’s never ever happened to me.

    (Do you know?)

    But after this episode I don’t see
    You could never tell the next thing life could be

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?

    (Do you know?)
    (Do you know?)
    (Do you know?)
    (Do you know?)

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    (Do you know how it feels?)
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?
    (Do you know how it feels?)

    (Do you know? Do you know? Do you know? Do you?)
    (Do you know? Do you know? Do you know? Do you?)







    ще съм ви мноооого благодарна ако миги преведете!

  2. #2
    moga na ruski na bg ma marzi
    Энрике Иглесиас - Ring Ring моя Моя колокола колокола звонят колокола .. моя Кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Иногда вы любите ее Иногда Иногда вам не нужно это Вам не и отпускания .. Иногда мы спешим Иногда мы не Неважно ребенка мы можем считать, реальные медленно .. Коз образом, мы затрагиваем то, к чему мы не можем отрицать и того, как Вы переместите восстань он я чувствую себя живым Приезжайте кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Вы пытаетесь скрыть, я знаю, вы Когда Вы готовы? Нужна деятельности приехать и добраться до перехода Вы мне ближе Мне кажется, что вы дышите Это как закрывается исчезают, когда Вы вокруг меня восстань Коз образом, мы затрагиваем то, к чему мы не можем отрицать, да восстань И образом, при переходе восстань вы мне чувствовать себя свободным так давай кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Допустим, Вы хотите, Вам нужно сказать, я могу сделать вам знать, как он включается мне скажете вы хотите, Я говорю вам нужно, я сделаю все, что я никогда не вы неверно Коз образом, чтобы мы любим - это то, что мы не сможем победить восстань да я просто все до восстань вы мне чувствовать себя свободным так давай кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Допустим, Вы хотите сказать, вам нужно мое кольцо колокола звонят колокола .. моя Кольцо моей колокола звонят колокола .. моя Вы хотите сказать, сказать вам нужно мое кольцо колокола звонят мои колоколов. Энрике Иглесиас - Равенство (рэп) Fly мальчика да право Эй мамочки они называют меня Wheezy, вы должны быть со мной, я сами пакет полный Reezers Baby Я могу благословить вас, когда вы даже не упаду я краем подчеркнул когда Вам даже не нужно мне могут Вам снится, когда вы еще спали Mamma я могу помочь Вам за выходные как Вы сказали, что вы хотите делать с новым Энрике Я ставлю это и ставится песню повторит А это вы его в мешки, как мы играть (Энрике) Если Вам нужны девочки я пытаются скрыть, но я не могу избавиться от нее восстань ребенка Прошу простить меня, когда я думаю о тебе, что делает о вас так реально восстань ребенка Baby я не дам чертовски Я знаю, что вы не мужчина столовые внутри восстань восстань И ваши глаза не говорят ложь Я знаю, вы хотите прийти со мной сегодня, И я вижу Вы сначала сами скалы Нажмите отбросить на нее (девушку) Сделайте мне думается, вы хотите отбросить Нажмите на нее (девушку) Да я может быть давай его отбивать Нажмите на нее (девушку) Ну положу Не по его остановить до утра (девочка) Просто продолжайте оттесняя на него Ах да вы знаете, что (не Вы его знаете) Вы знаете, она (вы будете просить меня) Вы знаете, она (вы будете глумиться мне) Знаете, Я Baby I'm kinda парень, не беспокоить его реальной восстань младенца Когда вы, когда у вас есть вы при- негосударственное части вы надеюсь, что я предложил восстань ребенка Baby я не дам чертовски Я знаю, что вы не перепуталось мужчины восстань восстань И ваши глаза не говорят ложь Я знаю, вы хотите прийти со мной сегодня вечером я ы Вы ее породы сначала сами Нажмите отбросить на нее (девушку) Сделайте мне думается, вы хотите Нажмите воспаление ч назад на нее (девушку) Да я может быть давай его отбивать Нажмите на нее (девушку) Ну заложить она его не остановить до утра (девочка) Просто продолжайте оттесняя его (рэп) Является ли половину Вы мешка его только в том, что не сбросив, как он круто не духи, как бы урвать Нет остановки бы устойчивое гл сейчас она незначительно работа тела смещается и Ваши трофеи является 3MR Она хотим делать она без промедления Пока иду running работать, как мы делаем Коз я крутой я до месяца Перейти eeze и способ толкания, как давать и pe pe платить Нажмите отбросить на нее (девушку) Сделайте мне поверить вам ва нт он отбросить Нажмите на нее (девушку) Да я может быть давай его отбивать Нажмите на нее (gi р-н) Ну лежит он на него не остановить до утра (девочка) Просто продолжайте оттесняя на нем (в Репе на один раз) Нажмите нажмите девочка г-н Моралес девочка нажмите нажмите девушка Нажмите Энрике Иглесиас - Знаете ли вы Знаете ли Вы? Знаете ли Вы? Знаете, что бы она считает, что в любви кто-то в спешке бросить вас? Вы знаете, вы знаете, вы знаете, делать ya? Знаете ли вы, каково находиться последней знать замок на дверь изменилось? Если птицы летели на юг, является признаком изменения По крайней мере вы можете предсказать это каждый год Любовь, вы не знаете минуту заканчивается внезапно я не могу заставить ее выступать Может быть, если бы я знал все , она занимает, чтобы спасти нас Я мог бы исправить боли, кровоточит внутри меня Загляните в глаза , чтобы что-то обо мне, я стоял на краю, и я не знаю, что еще отдавать. Знаете, что бы она считает, что в любви кто-то в спешке бросить вас? Вы знаете, вы знаете, вы знаете, делать ya? Знаете ли вы, каково находиться последней знать замок на дверь изменилось? Как я люблю вас? Как я люблю вас? Как я люблю вас? Как я люблю вас? Если вам просто не говорите мне, малышка. Я потока через мои действия Там в вопрос : является ли она необходима? И решение всех человек, которого я никогда не может быть. Глядя на протяжении последних 3 лет, как я сделал Я никогда не увидят нас, закончившийся, как этот. (Знаете ли Вы?) Увидев твое лицо, не более, в моем изголовье ли место это никогда не случилось со мной. (Знаете ли Вы?) Но после этого эпизода я не понимаю, Вы никогда не мог сказать следующее, что жизнь может быть Знаете, что бы она считает, что в любви кто-то в спешке бросить вас? Вы знаете, вы знаете, вы знаете, делать ya? Знаете ли вы, каково находиться последней знать замок на дверь изменилось? Знаете, что бы она считает, что в любви кто-то в спешке бросить вас? Вы знаете, вы знаете, вы знаете, делать ya? Знаете ли вы, каково находиться последней знать замок на дверь изменилось? (Знаете ли Вы?) (Знаете ли Вы?) (Знаете ли Вы?) (Знаете ли Вы?) Вы знаете, что значит испытывать любви кто-то это в спешке бросить вас? Вы знаете, вы знаете, вы знаете, делать ya? Знаете ли вы, каково находиться последней знать замок на дверь изменилось? Знаете, что бы она считает, что в любви кто-то в спешке бросить вас? (Знаете ли вы, как он считает?) Знаете ли вы, каково находиться последней знать замок на двери изменилось? (Знаете ли вы, как он считает?) (Знаете ли Вы? Знаете ли Вы? Знаете ли Вы? У Вас?) (Знаете ли Вы? Знаете ли Вы? Знаете ли Вы? У Вас?)
    НЯМА БЕЗПЛАТЕН ОБЯД
    po edin ili drug nachin VSIchko se zaplashta

  3. #3
    Enrique Iglesias - Do you know

    Do you know?
    Do you know?


    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?


    If birds flying south is a sign of changes
    At least you can predict this every year
    Love, you never know the minute it ends suddenly
    I can’t get it to speak
    Maybe if I knew all the things it took to save us
    I could fix the pain that bleeds inside of me
    Look in your eyes to see something about me
    I’m standing on the edge and I don’t know what else to give.

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?

    How can I love you?
    How can I love you?
    How can I love you?
    How can I love you?
    If you just don’t talk to me, babe.

    I flow through my act
    There's a question: Is she needed?
    And decide all the man I can ever be.
    Looking at the last 3 years like I did
    I could never see us ending like this.
    [Do You Know (Ping Pong Song) lyrics on http://www.metrolyrics.com]


    (Do you know?)

    Seeing your face no more on my pillow
    Is a scene that’s never ever happened to me.

    (Do you know?)

    But after this episode I don’t see
    You could never tell the next thing life could be

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?

    (Do you know?)
    (Do you know?)
    (Do you know?)
    (Do you know?)

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    Do you know, do you know, do you know, do ya?
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?

    Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
    (Do you know how it feels?)
    Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?
    (Do you know how it feels?)

    (Do you know? Do you know? Do you know? Do you?)
    (Do you know? Do you know? Do you know? Do you?)

    Знаеш ли?
    Знаеш ли?

    Припев:
    Знаеш ли какво е чувството да обичаш някой,който бърза да те изхвърли?
    Знаеш ли,знаеш ли,знаеш ли,кажи?
    Знаеш ли какво е чувството да си последният,който разбира,че си си сменила ключалката на вратата?

    Ако полетът на птиците на юг е знак за промяна,
    поне можеш да го предположиш всяка година.
    Любовта,незнаеш,че приключва на минутата,
    не мога да говоря.
    Може би ако знаех всичко,което ни струваше да запазим връзката си,
    можех да поправя болката,която кърви вътре в мен.
    Поглеждам в очите ти,за да видя нещо за мен,
    стоя на ръба и незнам какво още да дам.

    Припев:

    Как мога да те обичам?
    Как мога да те обичам?
    Как мога да те обичам?
    Как мога да те обичам?
    Ако само ми мълчиш,скъпа?

    Минавам през действията си.
    И въпрос:имаше ли нужда?
    И избирам всеки мъж,който мога да бъда
    какъвто бях през последните 3 години.

    (Знаеш ли?)

    Невиждайки лицето ти на възглавницата ти
    е гледка,която никога не ми се случвало.

    (Знаеш ли?)

    Но след този епизод,който не виждам,
    ти никога не би ми казала кое е следващото нещо,което може да бъде живота.

    Припев2)
    Правя го само с най-добрите

    Гласувай за мен в hotco.eu



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си