.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    sunche
    Guest

    Правилно ли се развивам :( :(

    Може би Ви е дотегнало от такива теми но все пак искам да ви попитам
    На 15 съм,висока съм около 1,60 и тежа около 40 кг и съм направо клечка
    Имам менструация,но гръдната обиколка хич я нямааа, да е 70 см а все пак съм на 15
    Това ме притеснява и искам да ви попитам дали ви се вижда нормално ,да не би да е защото съм мн слаба или просто се развивам по-бавно и може би всичко ще си дойде с времето ????

    Благодаря,ако все пак някой отговори :P

  2. #2
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736

    Re: Правилно ли се развивам :( :(

    Цитирай Първоначално написано от sunche
    Може би Ви е дотегнало от такива теми но все пак искам да ви попитам
    На 15 съм,висока съм около 1,60 и тежа около 40 кг и съм направо клечка
    Имам менструация,но гръдната обиколка хич я нямааа, да е 70 см а все пак съм на 15
    Това ме притеснява и искам да ви попитам дали ви се вижда нормално ,да не би да е защото съм мн слаба или просто се развивам по-бавно и може би всичко ще си дойде с времето ????

    Благодаря,ако все пак някой отговори :P
    Нормална си, спокойно.

  3. #3
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Абе всъщност знаеш ли...може да ти има нещо вземи се прегледай да не е прекалено късно после...с тез малките гърди...кой знай какво може да е спокс бе,нищо ти няма

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Раэвиваш се чудесно!
    1)Не всички са по 1.70
    2)Не всички са като Памела Андерсън
    3)В това ,че си слаба няма лошо!По-добре така,отколкото да си някакво кюфте!Но ако толкова ти пречи яж повече хляб,може би ще помогне !Или отиди на диетолог,100% ще ти помогнат,преди време имах подобен проблем...
    [size=7][b][u]fosse cos

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    1)Не всички са по 1.70
    2)Не всички са като Памела Андерсън
    1)права си, трябва да са по високи
    2)права си, тя е дърта
    Цитирай Първоначално написано от ^Drama^Queen^
    Мали дайте ми нож да се гръмна
    :P ГОРД ШИЗОФРЕНИК АУТИСТ!! :P

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от qjte dreben penis
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    1)Не всички са по 1.70
    2)Не всички са като Памела Андерсън
    1)права си, трябва да са по високи
    2)права си, тя е дърта
    1) прав съм, ти си гей
    2) майка ти е дърта
    3) да ми ядеш едрият п*нис, да ми ядеш!

  7. #7
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    дете,нямаш ли си майка и личен лекар?

    иначе,всеки се развива различно,ти имаш още доста годинки да ти порастнат циците,а и да не порастнат толкова,не е болка за умиране.и без да съм лекар,по това което казваш,не виждам нищо смущаващо в развитието ти.

  8. #8
    sunche
    Guest
    Еми явно се притеснявам повече отколкото трябва,явно че всичко ще си дойде с времето А височината и килограмите не ме притесняват,нямам желание да съм като топмоделка Пък и не искам да съм като някоя пайнерка относно бюста,но просто се притеснявам че за възрастта ми не е мн ноормален като големина,НО това определено не е повод за комплекси
    Мерси за отговорчетата
    И сори за тъпата тема [/i]

  9. #9
    spored men se razviva6 nornalno kakto ti kaza vsi4ko 6te si doide s vremeto a ako maika ti ili sestra ti-ako ima6 takava imat prekaleno malki gardi zna4i i tvoite 6te sa si malki sori 4e sam gruba ama obi4am da kazvam istinata napravo a da ne laja spoko de i az sam s malki cici na 14i polovina godini sam a gradnata obikolka mi e 82 50 kg sam i sam visoka 1 65

  10. #10
    sunche
    Guest
    [quote="PEPITO SLADKATA"]sori 4e sam gruba ama obi4am da kazvam istinata napravo a da ne laja /quote]
    Спокс ,не възприемам тва като грубост от твоя страна .Предпочитам да ми го казват директно и честно-така както ти И да тва си е вярно ,зависи си и от гена

  11. #11
    Guest
    спокойно, и аз сега навърших 15 и нямам голям бюст...по бански не е толкова зле, защото съм и по-слабичка де - 1.71 - 46 кг и малко Чак сега се забелязва така да го кажа "нарастване" така, че наисита приеми, че някой се развиваме по-бавничко..или ако си и ти слаба вземи хапни малко, аз тва правя и се забелязва ефект. Просто като си много слаба и не можеш да носиш голям бюст

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си