.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Търся инфо за работа за ученици

    МОЛЯ ВСЕКИ,КОЙТО Е РАБОТИЛ НЕЩО ОТ СОРТА НА РАЗНАСЯНЕ НА ЛИСТОВКИ(В СОФИЯ),ДА ДАДЕ ИНФО(ИМЕ НА ФИРМАТА,ТЕЛЕФОН И Т.Н.).БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    1 и 6 точка от правилника!

  2. #2
    Голям фен Аватара на BlueDevil
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    527
    Чакам оферти и за Велико Търново... :P

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    По света и у нас.
    Мнения
    820
    Абе ходете потърсете някаде. Те не постояно търсят. Потърсете ако някой търси. Ама в софия нз :S Може би някаде по магазините

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Но колко си?
    [size=7][b][u]fosse cos

  5. #5

  6. #6
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Хора, верно, плс дайте някакво предложение, адски много съм закъсала за пари, а майка ми е тъпа кучка и не ми дава нищо !!! Нямам пари да си купя лещи, трябва да ходя като слепец в близките няколко седмици, докато събера кинтаж да си купя.
    Никой ли не знае нищо? Все някой трябва да е прочел или чул нещо... МНОГО ще ми помогнете и на мен, ако дадетенякоя оферта или поне възможност... МНОГО ми трябват пари, дори и да е за 1 лв. на час... каквото и да е ...
    Момиче, 15.
    Като изключим магистралата и всички други публични домове де
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  7. #7
    Guest
    Историята с парите е позната на почти всеки решил че на 15то си лято вече няма да 'муфти мама и тати' и "ЩЕ припечелва сам ''; ))такъв вариант обаче няма,най-малко защото без навършени години за никъде не си,а ако те вземат все някъде ще е именно при... мама и тати...
    Разбира се който търси намира,но отдавна го минах и това и спокойно мога да кажа че се случва рядко.Ако не успеете просто стойте спокойно, живейте си живота,след някоя друга година вече даже ще се налага да работите; )))

  8. #8
    Освен да добавя че единственото нещо което намерих 'Онова лято' и което първо ми идва на ум за работа през лятото беше кастинг за статисти.Разбира се това е един от 'лесните' начини да спечелиш някакви пари и не случайно се изсипват какви ли не. Възможността да те изберат също не е голяма.: ) Дано не съм ви разубедила,добре е щом се опитвате.Успех !
    Just Married

    'Тогава бе светът. Изглеждаше огромен.
    В самия край на лятото, тъй сладостно
    беше открилото се време, неотменна светлината..'

  9. #9
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    Във вестник позвънета има надомна работа може да има и др разни такива потърсете

  10. #10
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851

  11. #11
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    http://jobs.bg/f182537 ето ти още нещо

  12. #12
    аз ще работа във офиса на вуйчо сигурно сега лятото \/

  13. #13
    Merconite
    Guest

    Basi

    Здравейте може да стана банален но и аз търся работа.Проблемът с парите да де влияние и върхо мен .... Тарся не6то за лятото [бих продължил и след това] На бензиностанция, Автомивка, Заведение квото може плс ако има хора дет могат да предлойат не6то да пи6ат.
    skype: Merconite

  14. #14
    РАБОТА - НЕ!
    оуу ужас само като си помисля

  15. #15
    Guest
    аз също съм от ''децата'' търсещи работа.... на 17 години съм и много ама много спешно ми трябва някаква приемлива оферта за работа!моля който може нека ми помогне

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си