.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Някъде покрай пудинга
    Мнения
    81

    Шибаните наркомани

    Сега ще си отнеса псувните...ще чуя неща от сорта: "Ние се друсаме щото ни харесва"
    Абе вие нормални ли сте...айде за тревата ок,ама амфети,кока,ЛСД....толкова ли нямате как сами да си правите кефа...че по добре се напийте...изсмъркала 12312312 линии амфета...ами браво паметник ли ще искаш...не можело да се пристрастиш....за това ли смъркате повече от една...и казвате че пак ще смъркате...
    После като ви са скапе организма и психиката ще има
    Вашите теории:
    По-добре да летя отколкото да пълзя...са пълни глупусти...
    100 пъти по-добре е да пълзиш.Алкохола уврежда организма...да...уврежда най-много черен дроб и малко бъбреците...
    я сега ми кажете наркотиците:
    -кръвоносни съдове,нарушава нормалната работа на сърцето,хормонален дисбаланс,повишен адреналин,психически увреждания...да не продължавам...
    Който иска да се друса..знам че с тая тема нищо няма да направя ама,не мога да разбера пич ли си като си друсал кока...какво като е 120лв...
    Айде охранете ма сега....
    Обичам алкохола,курвите и секса ама не обичам курвенските номера

  2. #2
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    аз ще ти кажа, че не можеш да си подредиш мисълта и цялото това словоизлияние е като наркомански брътвеж...
    Напълно съм съгласен с теб.
    Каза абсолютни безмислици, не успя да защитиш с нищо тезата, която се опита да изразиш. Празни несвързани изречения, с които се опита да засегнеш хора, на които и през оная работа не им е за теб.
    Като не ти харесва не друсай. На теб никой не ти реди чертата под носа. Нас ни остави да си гледаме нашия кеф

  3. #3
    Guest
    eми 6е те храним мн ясно.мн ми е интересно 6то такива като тебе само дават акъл?които иска 6е си друса ти като не 6те6 бъди жив и здрав ама моля,моля без обиди и жалки опити да дава6 савети като ни6то не разбира6

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    не разбрахте ли, че няма смисъл от такива теми?

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  5. #5
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    =D> mnogo bezmislena tema tva 4e nie se trovin neznam teb kakvo te zasqga i ti kato moje6 da si prai6 kef bez narkotici pravi si i az moga ama mi e o6te po golqm kef s tqh na teb kvo ti pre4i tva neznam a i ne me interesuva

  6. #6
    Guest

    Re: Шибаните наркомани

    Цитирай Първоначално написано от Coccolino
    не мога да разбера пич ли си като си друсал кока...какво като е 120лв...
    че хората тооолкова ли малко дават за кокаин! Стига бе не се излагайте, ако имате даа дадете 120, ще имате и 300, не се излагайте! То тва за 120, не е кокаин. Амфетите са ужасни, бонбоните също. Да не говорим пък за херцата. Само две неща стават - кокаинът и козът. Те просто не трябва да се броят наркотици. Ако си взимаш качествени и не го правиш честто, е все едно чаша хубаво уиски и някоя пура.

  7. #7
    Guest
    я траи бе 6опар,къв си ти 4е да обижда6 хората?не6то някои наркоман да ти е направил,а дори и да ти е не слагаи вси4ки под общ знаменател.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    City of Sofia
    Мнения
    147
    Всички наркомани - мозъците са ви като прави черва. Отрепките на обществото, трябва да бъдат наказвани с публичен разтрел.
    Bring it! What?
    We right here
    We're not goin anywhere
    We right here
    This is ours and we don't share
    We right here
    Bring your crew cuz we don't care
    We right here
    Uh, uh, uh

  9. #9
    Guest
    ок,а вие развле4ените-''гангстер4етата''сте мишките в об6теството!

  10. #10
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    D M X kato ti 4eta posta razbiram 4e tvoq mozak e prav

  11. #11
    Guest
    йеее. аре на следващото парти в black box полицейска акция. И всички друсалки в белене на амфетаминова диета и каторжен труд.

  12. #12
    Guest
    абсолютно!

  13. #13
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Темата е напълно лишена от смисъл.Няма никакво последователност на мисълта ти.Всичко е разпокъсано и несвързано.Толкова ли не можахте да разберете,че всички сме хора и всеки сам избира как да живее.Повечето от вас си изграждат негативно мнение,базирайки се нанякакви сухи теории и статистики.Не можеш да кажеш дали едно нещо ти доставя удоволствие или не без ти самия да си опитал.Хората,които използват наркотици не витаги са наркомани,защото наркоманът е зависим човек,не само потребител.Ккаво си мислете,че с тези теми,ще накарате някой да спре да друса и т,н.Е да ама не.Хората,употребяващи наркотици,нямат нужда от съжаление,то няма и за какво.Те са направили,сами своя житейски избор,по-нетрадиционен и по-различен от общоприетия.Така,че не ги съжалявайте,никой сне ви насилва и да ги разбирате просто бъдете неутрални и спрете да ги нападате.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  14. #14
    много се забавлявам с подобни теми, като гледам как хора дето нямат никаква представа се карат с хора, които само си мислят за какво става въпрос. тука наистина човек може да се смее искрено

  15. #15
    Guest
    NFW` :
    ...или да плаче, след като прозре колко прости хора има по този свят.

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от D M X
    Всички наркомани - мозъците са ви като прави черва. Отрепките на обществото, трябва да бъдат наказвани с публичен разтрел.
    Искрено и от сърце ти пожелавам да те прегази ТИР на задна.

  17. #17
    вилхел монке
    Guest
    разтрел за наркоманите наркоманите в дахау райха над всичко

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от вилхел монке
    разтрел за наркоманите наркоманите в дахау райха над всичко
    браво пич умен си, като двама тъпи ...нещастник !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  19. #19
    ам аз пък с течение на времето разбрах,че заради такива люде абсолютно винаги съм била по-резервирана към 'моралистите' отколкото към 'наркоманите' ...При първите трябва да разбера къде е бъга-защо са толкова стреснати от животеца ...при другите ми остава да разбера какво още ни 'свързва'; D
    Just Married

    'Тогава бе светът. Изглеждаше огромен.
    В самия край на лятото, тъй сладостно
    беше открилото се време, неотменна светлината..'

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    аз съм един мн мн щастлив наркоман, който днес разбра, че ще става студент аааааааахахаахахахха да живеееее дрогата!!! ахахаххахаха такъф наркомански купон ще спретна довечера ахахаххаха мрете сички хейтъри ахаххахахаха ебала съм ви ахахаххаах аз съм щастлива и отивам си запаля коза

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  21. #21
    Аватара на theEXPLOITED
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    OUT OF SPACE
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    аз съм един мн мн щастлив наркоман, който днес разбра, че ще става студент аааааааахахаахахахха да живеееее дрогата!!! ахахаххахаха такъф наркомански купон ще спретна довечера ахахаххаха мрете сички хейтъри ахаххахахаха ебала съм ви ахахаххаах аз съм щастлива и отивам си запаля коза
    =D> 4ЕСТИТО =D>

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    аз съм един мн мн щастлив наркоман, който днес разбра, че ще става студент аааааааахахаахахахха да живеееее дрогата!!! ахахаххахаха такъф наркомански купон ще спретна довечера ахахаххаха мрете сички хейтъри ахаххахахаха ебала съм ви ахахаххаах аз съм щастлива и отивам си запаля коза
    я сподели къде ще ставаш студент ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  23. #23
    DMX само ще отбележа: най-умния, свестния, начетения млад човек, който познавам се боде. Супер точен пич, но явно всичко си има и му е трябвало нещо друго... но това по никакъв начин не може да говори за личността му.
    На твоето мнение дори някой антидрога би се изсмял ...
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  24. #24
    ^ Например аз - АХАХХХАХАХАХХАХ

    PS най - малкото да сравняваш дрогата и алкохола... които си е вид дрога, от където и да го погледнеш... Все едно пиян веган да седне да ми реди как месото ми вреди...

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    аз съм един мн мн щастлив наркоман, който днес разбра, че ще става студент аааааааахахаахахахха да живеееее дрогата!!! ахахаххахаха такъф наркомански купон ще спретна довечера ахахаххаха мрете сички хейтъри ахаххахахаха ебала съм ви ахахаххаах аз съм щастлива и отивам си запаля коза
    я сподели къде ще ставаш студент ...
    във В.Търново, аз само там кандидатствах.. беше малко напечено на изпита, щото не се бях подготвяла мн, ама явно чудеса стават хахаха ако има някой от В.Търново да се обажда, че не познавам никой от там, пък трябва да се проучи въпроса с вноса и износа ахахахах

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си