.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Мода от различните векове :)

    Аз лично ОБОЖАВАМ да разглеждам различните дрехи които са носели в предишните векове. Например огромните рокли и прическите през 18ти век за мен са СУПЕР екстравагантни! Ако сте гледали Marie Antoinette мисля че беше с Kirsten Dunst-ееееее как ли ще изглеждам с такава рокля и прическа. Мъжките облекла също са били красиви по моето мнение. Та въпросът ми е харесват ли ви тази мода до 19 век и от кой период бихте искали да се облечете?

    П.П. Ако отидете на http://marquise.de/en/index.html там има всичко накуп.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  2. #2
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    И на мен много ми харесват Не само на богатите, но и на тези от средната класа. Но не си го представям как ще стане всеки ден да ходя с такова чудо Днес хората сме по-практични.

  3. #3
    Guest
    Аз най-обичам палолита- дибидюс.

  4. #4
    Guest

    кольо

    аз се кефя на модерните дрипи...

  5. #5
    O,da,mersi,mnogo hubav site i da,i az obojavam ne samo modata,no i istoriqta,vsi4ko ot minaloto! Adski mi e interesno vsi4ko! Razli4nite periodi,na4inite,po koito se izmenqt horata,vijdaniqta,drehite,d1rjavata kato cqlo...lele!
    Look deep inside me ...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Някои рокли са страхотни обожавам такъв тип дрехи... жалко че не се носят вече...

  7. #7
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Мм не ме влече много тази мода от 19 век
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от real-girl
    O,da,mersi,mnogo hubav site i da,i az obojavam ne samo modata,no i istoriqta,vsi4ko ot minaloto! Adski mi e interesno vsi4ko! Razli4nite periodi,na4inite,po koito se izmenqt horata,vijdaniqta,drehite,d1rjavata kato cqlo...lele!
    Аз не съм много по историята, но пък обичам да разучавам различните крале, кралици и другите благородници. Тва ми е любимата част. Интересно е да гледаш как хората се променят.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Мега яко

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си