.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Стефчо
    Guest

    папки по гарба а идва лято....

    Привет..
    на 15 години сам.... и имам папки по гардите.. и по гарба.. и ми е мн неприятно защото са гнойни незнам.. помогнете ми с какво да ги мажа ли незнам.. почиствам се редовно с таолетно мляко сичко..
    но не се махат.. маха се една излиза др.. и така са много ..
    вече сме лято почват басейни морета... а мен ме е срам да се саблека..
    помогнете

  2. #2
    Споко това е съвсем нормално, от егн-то е! Едва ли има някъкви мазила, пък и да има те едни ще ти изчезват, други ще се появяват и така

  3. #3
    Стефчу
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sandy_girl
    Споко това е съвсем нормално, от егн-то е! Едва ли има някъкви мазила, пък и да има те едни ще ти изчезват, други ще се появяват и така
    То... хубаво споко.. ама гадно е.. тай направо се комплексираш и... общо зето е супер неудобно!

  4. #4
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Махай ги като ти пречат. Трябва обаче да го правиш внимателно, за да не се пукне кръвоносен съд или да има следи от нокти. Задължително после се минава с кислородна вода или спирт. Аз пъпки не трая и си махам всички, а и на гаджето махам.

  5. #5
    Guest
    И аз имам на гърба, а съм момиче. Наистина е много неприятно. Не разбирам защо. Майка ми като видя и се стресна. С тениска умирам от жега, а не мога да си сложа потник, защото всички отзад са с по-прибрани презрамки и се вижда. А като ги махам псле ми остава едно тъмно петънце като белег и не се маха.

  6. #6
    бнтрндфнд
    Guest
    Абе луди ли сте? Не си пукайте пъпките на гърба , остава белег / както и на гърдите/.

    Печете се .Слънцето помага много.

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Да, слънцето помага, но аз си махам всички пъпки, черни точки и прочие по описания начин и имам само 1 петънце,а то е от бая години! На гърба, на краката, на лицето, на никъде други белези нямам!

  8. #8
    Sad_^_^_
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Стефчу
    Цитирай Първоначално написано от sandy_girl
    Споко това е съвсем нормално, от егн-то е! Едва ли има някъкви мазила, пък и да има те едни ще ти изчезват, други ще се появяват и така
    То... хубаво споко.. ама гадно е.. тай направо се комплексираш и... общо зето е супер неудобно!
    haha da be ama po huu li eda imash gadni beli petna nasqkade poo tqloto?Pak za papkite spoko..Nikoi ne im obrusht tolkova vnimanie kolkoto teb samiq..Shte se maxnat s vremeto kato pootrasnesh

  9. #9
    Отиди на кожен.
    Ако решиш сам да ги махаш внимавай да не ги разраниш и да ти остане белег или да си докараш някоя инфекция.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  10. #10
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    mi az imam samo 2-3 na gurba i se overih -naistina ne gi pipai 4e ostava beleg i e mnooogo grozno.
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  11. #11
    Guest
    Otidi zaduljitelno na kojen
    moje da ima6 nqkakva infekciq sigurno e dosta nepriqtno no nali zatova sa lekarite.

  12. #12
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    А аз като си махам всички пъпчици и комедони как така имам само 1 белег и то от пъпка+изгаряне на нежната кожичка отдолу? Сигурно 10 години си махам или ми махат всички пъпчици и съвсем нямам белези!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си