.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    redevil
    Guest

    Лекарство за Пъпчиците

    На 17 години съм нямам полов акт все още , мастурбирам и имам следния проблем върху пениса ми има пъпчици някои които сякаш има нещо бяло в тях вътре но гледам малко по надоло от някои излиат и косми . има ли някакво лекарство за тези пъпки ?

  2. #2
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    da da otide6 na urolog

  3. #3
    Guest
    Tova ne sa li onezi beli papki deto ima hilqdi temi tuk?

  4. #4
    пи4 успокои се това са най-обикновенни гнойни пъп4ици няма за какво да се притеснява6!
    Цитирай Първоначално написано от Crewe
    Размера няма значение, стига да е голям !!
    Тцтцтц кви сте ми умни.



  5. #5
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Лекарство за Пъпчиците

    Цитирай Първоначално написано от redevil
    На 17 години съм нямам полов акт все още , мастурбирам и имам следния проблем върху пениса ми има пъпчици някои които сякаш има нещо бяло в тях вътре но гледам малко по надоло от някои излиат и косми . има ли някакво лекарство за тези пъпки ?
    хах, какво лекарство....просто от дете ставаш Мъж и пишока ти добива съответния вид...с времето тези "неща" ще намалеят

  6. #6
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Tova ne sa li onezi beli papki deto ima hilqdi temi tuk?
    Същите са Това показва, че момчетата на тази възраст се интересуват от едни и същи неща. Затова според мен трябва задължително колкото се може по-бързо да се въведе в 5,6,7 и 8 клас час в училище, в който да се обясняват какви промени ще настъпват и вече са настъпили в организма на тийновете, как да се предпазват от болести и тн.

  7. #7
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Tova ne sa li onezi beli papki deto ima hilqdi temi tuk?
    Същите са Това показва, че момчетата на тази възраст се интересуват от едни и същи неща. Затова според мен трябва задължително колкото се може по-бързо да се въведе в 5,6,7 и 8 клас час в училище, в който да се обясняват какви промени ще настъпват и вече са настъпили в организма на тийновете, как да се предпазват от болести и тн.
    абс съгласен!

    ....както и показва, че Момичетата пък се вълнуват от теми : "нормално ли е да имам течение..."

    най-жалкото е, че Дъжавата е създала една Агенция за Младежта и Спорта/с ранг на министерство!/ която се вълнува само от въпроса как да похарчи парите от тотралиатора за "спортни цели" и никак не се вълнува от Децата ни, от техните потребности, от страховете и надеждите им........

  8. #8
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Да ти се похваля Днес имахме такъв час Аз я питах госпожицата защо в 11 клас, когато вече сме на 18 години, ни е първата такава "среща", тя ми отговори, че всяка година минавали... и едва ли не, ни изкара, че не си спомняме. Общо взето нищо ново не ни каза. Задаваше ни въпроси, а две момичета и аз й отговаряхме.

    Но нещото, за което никой не знаеше беше- тампон с апликатор. Идеята е добра, доста по-хигиенично е, но честно казано не ме впечатли... Самите тампони нямаха никаква форма и изглеждаха доста зле...

    Иначе госпожицата каза, че тя прави такива консултации от 6-ти до 11 клас, но не ми се спореше с нея, че не е достатъчно само 1 час на година.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си