.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: бръснене ?

  1. #1
    парара-папа
    Guest

    бръснене ?

    Как се бръсне при генеталиите и под мишниците? По косъма или срещу косъма ?

  2. #2
    Правилно е по посока на косъма.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  3. #3
    Хм!Аз пък знам обратно!
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Az puik znam che nai-dobre e da ne se brusnete! Ima epilatori, koli maski i drugi podobni mazila predizvikvashti sashtia efekt. Na 15 ili 16 g izkluchitelno malko ot vas imat kakvo da mahat!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  5. #5
    По посока на косъма няма как да стане гладко.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    84
    Sreshtu kosama ina4e nishto ne stava bez kontra vse edno nishto ne si napravil.
    Neshtoto koeto nqmash ti prechi da ocenish tova koeto imash.

  7. #7
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Kontra

  8. #8

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    prepora4vam ti da izpolzva6 dr sredstva....no ina4e 1 vo po posoka a posle kontra..
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    Az puik znam che nai-dobre e da ne se brusnete! Ima epilatori, koli maski i drugi podobni mazila predizvikvashti sashtia efekt. Na 15 ili 16 g izkluchitelno malko ot vas imat kakvo da mahat!
    Защо така мислите? Ако съдите по себе си значи.... по-бавно сте се развивали. Аз на 16 години почнах да се обезкосмявам по крака подмишници и гениталии. А за епилатора.... отказах се под мишниците защото 1во адски много боли, 2ро трябваше да ме цепят и болеше много, със самобръсначката е по-лесно и безболезнено. Само на краката със епилатор.

  10. #10
    контра... ама не разбирам за кфо ще се бръснеш...като съществуват кола маска ии епилатор ??
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SwEeT_pAiN_F
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    Az puik znam che nai-dobre e da ne se brusnete! Ima epilatori, koli maski i drugi podobni mazila predizvikvashti sashtia efekt. Na 15 ili 16 g izkluchitelno malko ot vas imat kakvo da mahat!
    Защо така мислите? Ако съдите по себе си значи.... по-бавно сте се развивали. Аз на 16 години почнах да се обезкосмявам по крака подмишници и гениталии. А за епилатора.... отказах се под мишниците защото 1во адски много боли, 2ро трябваше да ме цепят и болеше много, със самобръсначката е по-лесно и безболезнено. Само на краката със епилатор.
    AA aAAA AA gadinkaaaa na 16 godini po genitalite na 16 a? otqde mi se

  12. #12

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    е как къде?! при Чичко_Полицай !! ;)
    Мнения
    2 764
    Под мишниците с епилатор.. боли много първите пъти.. но трай бабо за хубост ! А по гениталийте.. по-добре с кола маска.
    Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.

    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  13. #13
    aaa stiga be xora s kola maska ili epilator e mnogo bolezneno,ai pod mi6nicite po se izdarja,ama okolo polovite organi e ne6to stra6no i mnogo bolezneno....poprincip kosama trqbv da se brasne po posoka na razteja my,za6toto ako e na kontra se poqvqvat pap4ici,no pak stava po gladko,tai 4e ako se brasne6 na kontra zadaljitelno trqbva da se namaje6 posle s ne6to za da ne pozvoli poqvata na pap4ici

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от SwEeT_pAiN_F
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    Az puik znam che nai-dobre e da ne se brusnete! Ima epilatori, koli maski i drugi podobni mazila predizvikvashti sashtia efekt. Na 15 ili 16 g izkluchitelno malko ot vas imat kakvo da mahat!
    Защо така мислите? Ако съдите по себе си значи.... по-бавно сте се развивали. Аз на 16 години почнах да се обезкосмявам по крака подмишници и гениталии. А за епилатора.... отказах се под мишниците защото 1во адски много боли, 2ро трябваше да ме цепят и болеше много, със самобръсначката е по-лесно и безболезнено. Само на краката със епилатор.
    AA aAAA AA gadinkaaaa na 16 godini po genitalite na 16 a? otqde mi se
    и какво като се бръсна... за мен и приятелят ми е най-добре.. в тея непоносими жеги.. ако не се бръсна ще завра. На който не му харесва да си намери жина дет не се бръсне.

  15. #15
    Guest
    maliii.az na 13 po4nah da si brusna h*q na 15 pod mi6nicite i brada mustaci i t.n. ama spoko imam kakvo da si brusna

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си