- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Едно момиче(Съвет)
Абе има едно момиче,което харесвам,НО някак си на моменти се държи все едно МНОГО МЕ ХАРЕСВА,аз се зарадвам,викам ше стане нещо,а то к'во?На другия ден тя се държи много обикновенно.нз кво да правя...преди 2 дни имаше рожден ден,аз и подарих една саморъчно направена свещичка,много и хареса,цунка ме по бузките доста пъти,НО на другия ден нищоа иначе сме МНОГО добри приятели,често си говориме за разни работи,за много работи сме си говорили,абе в един клас сме от 4-ти клас и в последно време почнах много да си я обичкам!Дайте саветче
![]()
Дали да и го кажа...или незнам ко да направя...давайте идеи!Много ще съм благодарен!!!
Почвам разговора,и и казваш,че каквото и да каже няма да се отрази по какъвто и да е начин на приятелството ви.И такапочваш...с аз таковаааНе почваш вече по-сериозно да говориш.
Понякога момичетата са склонни да откажат(лично мое мнение,и опит),защото ги е страх,че ще загубят добър проятел след това.![]()
Неподходящ размер на снимка в подпис!
Неподходящо съдържание на снимка в подпис!
по-вероятно е да те чувства като много добър приятел но нищо не пречи да и кажеш какво чувстваш
Аз че ще и кажа,ще и кажа...Много благодаря
Може да я е страх...за това не се бях замислял...
Ще я гъделичкам със СМСІчета и ще и кажа след няколко дни!!!К'вото ще да става!!!
Смси-добър подход
Неподходящ размер на снимка в подпис!
Неподходящо съдържание на снимка в подпис!
А така давай пък каквото станеУспех
Признай си чувствата.Тя най-вероятно може да се срамува, но може и наистина да те смята само за приятел.
Еми най-добре и кажи.Може би тя очаква ти да направиш първата крачка-в повечето случай е така.Все пак ти си с нея всеки ден и можеш да прецениш,дале евентуално проявява накакъв интерес.Ако има искра ,действай!![]()
[size=7][b][u]fosse cos
по-скоро те смята за много добър приятел.. при нас момичетата е възможно да обичкаме много някое момче, но САМО като приятел.. незнам..![]()
Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.
Първоначално написано от Drogiranata_
Първоначално написано от gigiii
Пффффф...дам....Обичка ме....НО само като приятел....
Не се впрягай толкова много. Съгласна съм с това,че тя е момиче и като повечето момичета очакват момчето да направи първата крачка. Запомни с нещо мило.Предложи и да излезете някъде извън даскало и тя би трябвало да се досети. Виж как ще си прекарате, опитай се да и покажеш чувства,но не в прав текст естествено. Еми това общо взето..айде стискам палци!!!![]()
Не знам ама говориш като гейЧЕ, свещички, цунка ме много пъти по бузките, много си я обичкам,дайте съветче... ТИ МЪЖ ЛИ СИ БЕ, Я СЕ ДРЪЖ КАТО ТАКЪВ И МОЖЕ Й ДА ТЕ ХАРЕСА. говорили си били за много работи, браво на вас, ти никога ли не си говорил с момиче.Първоначално написано от lizzard_92
Ако те харесваше като повече от приятел щеше да тръгме с тебе на втората седмица пичЩом ти е казала че те чувства само като приятел- значи поече от тва не можеш да искаш- що винаги момчетата така прецкавате приятелството си с някое момиче не мога да разбера
![]()
Ам прецакват го, защото той има нещо напредвид в главата си т.е иска я, пък го е страх да и го покаже и да действа и затова стават приятели, накрая се влюбва, не издържа и и казва, обаче нищо не става и е нормално. Така че другия път да знаеш - искаш я - действаш. Няма от какво да се притесняваш. Не свършва света с нея, ако ти откаже.
...for those 10 sec...or less...I'm free
А ти какъв си мусколест тъпанар.Първоначално написано от Анонимко
Аз съм в същото положение ама познавам момичето от по малко и проблема ми е че само като я видя и забивам
И да имал съм и други приятелки излизал съм с достатъчно момичета.Но тя е нещо повече от тях.И единственият съвет който мога да ти дам е пробваи пък ако не стане нз
аахахахахахах смейте се на лампата... горкия... пич, солидно наебан си... тя просто те чувства като приятел, тоест не-сексуален обект и ако ходите (има минимален шанс, но има) ще е кратко - колкото да не те отреже.
Ami (sorry za kirilicata,no ne sum si v nas) nie sme si priqteli vse o6te,toest ne sme si razvalili priqtelstvoto,no gadjeta qvno nema da stanem...tq jivee v provinciqta,az avgust 6e hoda v london...awe mani...ni6to...kato se vurna pak 6e se probvam i taka...mn mi e gadno,no kvo da se pravi!!!mersi 4e pisahte!!!![]()
![]()
![]()
ae 4ao
![]()