.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 77
  1. #1
    Guest

    priqtelq mi pu6i treva

    zdraveite ... istoriqta mi e slednata ...priqtelq mi pu6i treva az sa6to sam pu6ila no toi si pu6i po4ti vseki den... okolo edin mesec be6e sprql {toi taka si be6e re6il} i togava az se radvah no si misleh 4e nqmaa da imam ni6to protiv ako pu6i ...no poslednite 3 4 dni pu6i po 1 2 pati na den i men tova mnogo me drazni ... toi se promenq ... daite nqkakav savet ... da mu kaja li za pritesneniqta mi ?

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 385
    Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!!
    214 malkoto_sladur4e
    бан на профил и ип, системно нарушаване на 2 точка!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    пфффф хахах още една заблудена патка.. по-добре изчезни от живота му..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  4. #4
    MiSsS_PrINCeS_
    Guest

    Re: priqtelq mi pu6i treva

    4esno da ti kaja ako priqtelqt mi pu6i treva 6tqh da pogovorq s nego mnogo seriozno i ako be kazal 4e nqma da spre da pu6i 6tqh da go zareja kolkoto i da mi e trudno!
    Pritesneniqta ti sa napulno upravdani,opitai se da govori6 s nego!

  5. #5
    Фен Аватара на LiL_MeoW
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    153
    ми убий го ебати.. остави момчето да си пуши кво се дразниш

  6. #6
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Не виждам какво толкова има - той заради теб едва ли ще спре, единствено заради себе си би го направил. Какво - гаджето ми също си пуши трева и не съм го зарязала - трябва да го приемеш такъв, какъвто е иначе няма смисъл да сте заедно...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  7. #7
    Guest
    хаха не се залъгваи скъпа,ако му постави6 така въпроса-да избира теб или тревата 6е избере ясно кое.не му даваи акъл 6ото 6ти се изнерви и 6е те заебе.все пак моми4ета full,а да се откаже от хубавия коз...нз ама поне аз на негово място 6тях да направя така

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от malkoto_sladur4e
    Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!!
    всеки път си мисля, че по-проста от това не можеш да станеш и всеки път ме опровергаваш.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    хаха не се залъгваи скъпа,ако му постави6 така въпроса-да избира теб или тревата 6е избере ясно кое.не му даваи акъл 6ото 6ти се изнерви и 6е те заебе.все пак моми4ета full,а да се откаже от хубавия коз...нз ама поне аз на негово място 6тях да направя така
    Ман прав си че може да избере коза,прав си и за момичетата,но друг е въпроса че ако наистина я обича трябва да избере нея.Отде знаеш каква е авторката на темата,може да е от типа момичета за който "си струва да умреш"...но може и да не е...не давайте такива оценки а по-добре се опитайте да и помогнете
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар!

    Tiger~RulZ:
    тоя как е?

  10. #10
    Guest
    znam 4e e gotov na vsi4ko za men..obi4a me i mi go e dokazval mnogo pati... no i koza mu haresva za tova pitam kakvo da pravq

  11. #11
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    nai6 ko naprvai izkarai mu dva konusa i go ostai da si pu6i 4oveka kat mu se pu6i kvo ti pre4i tolkova neznam a 6tom go obi4a6 trqbva da go prieme6 takav kafto e a ne takaf kafto ti iska6 da e

  12. #12
    Guest
    Е за тва Обожавам приятелката си, понеже пуши наравно с мене, 20 грама на седмица за нищо ги нямаме , докато единия прави кафе, другия свива,
    после от дивана на леглото, един-два 4аса сех, и после пак масури, кафета..
    за специални поводи-мъшруум кейк. Изобщо, за да е стабилна една връзка следва партньорите да имат сходни интереси, ФАКТ. него го кефи тревата, тебе не, това НЕ е здрава връзка, ако не се кефиш на трева, намери си непуша4.

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Е за тва Обожавам приятелката си, понеже пуши наравно с мене, 20 грама на седмица за нищо ги нямаме , докато единия прави кафе, другия свива,
    после от дивана на леглото, един-два 4аса сех, и после пак масури, кафета..
    за специални поводи-мъшруум кейк. Изобщо, за да е стабилна една връзка следва партньорите да имат сходни интереси, ФАКТ. него го кефи тревата, тебе не, това НЕ е здрава връзка, ако не се кефиш на трева, намери си непуша4.
    az s nego sam pu6ila a i pak bih go napravila ... no toi si pu6i s priqtelite a az s tqh ne iskam!!!!!!!!!

  14. #14
    Guest
    СЕРИОЗНО, в какво ТО4НО намираш проблем- в пушенето или в приятелите му??

    Ако бях на твое място щях да му предложа вместо да дава пари на фалшиви приятели да му намират трева,
    да си гледаме някъде само за нас двамата.
    (както в нашия слу4ай)
    ама ние
    1- и двамата сме пуша4и на трева като за световно, и
    2-сме ве4е 7 години заедно и си знаем и пломбите по кътните зъби


    успех в любовта ти пожевлавам, недей да го ревнуваш от тревата, всеедно той да те изревнува от хляба или бирата

  15. #15
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    О Боже "той се променя" леле....къв ти е проблема ? И без тва много от хората в един момент спират сами, а и да не спре кво ти пречи ? Ако го обичаш обичаш го такъв какъвто е ако не остави момчето да си прави кефа и не му се пречкай
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  16. #16
    Guest
    Господи.................................... .................................................. .................................................. ......
    Не мога да повярвам...Да ти имам проблема..Трябва тои да отиде в клиника за наркомани..Това не може да се спре изключително вредно е.Казвам ти мацка ако можеш кажи на родителите и после в някоя комуна в Италия да го пратите.
    За сведения използвам сарказъм.Остави момчето да си пуши на мира и отиди се скрии някъде и не се обаждай!

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Господи.................................... .................................................. .................................................. ......
    Не мога да повярвам...Да ти имам проблема..Трябва тои да отиде в клиника за наркомани..Това не може да се спре изключително вредно е.Казвам ти мацка ако можеш кажи на родителите и после в някоя комуна в Италия да го пратите.
    За сведения използвам сарказъм.Остави момчето да си пуши на мира и отиди се скрии някъде и не се обаждай!
    ti znae6 li izob6to kakvo pi6e6 ili pi6e6 e taka samo za da si izkaje6 smradlivoto mnenie koeto daje se otklonqva ot temata..

  18. #18
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    пхаха чак и тема тръгнала да пуска.. да ви го набутам в устите на сичките такива заблудени путки кат вас бе ! земете прочетете малко информация и да се ограмотите, че тревата НЕ Е дрога. тъпи смотани чалгарски курви.. аман от запартъци кат вас ей !

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от malkoto_sladur4e
    Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!!
    всеки път си мисля, че по-проста от това не можеш да станеш и всеки път ме опровергаваш.
    двама сме с това мнение
    броите ме и мене .... !!

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от oTPoBHa
    пхаха чак и тема тръгнала да пуска.. да ви го набутам в устите на сичките такива заблудени путки кат вас бе ! земете прочетете малко информация и да се ограмотите, че тревата НЕ Е дрога. тъпи смотани чалгарски курви.. аман от запартъци кат вас ей !
    кви чалгарки ма пастърма ... ? ти си много проста наркоманка значи... които не пуши трева е чалгар така ли ве!?
    Друсаи се и умри

  21. #21
    fuel
    Guest
    Оф аве остави момчето да си пуши.Не му казвай нещо от сорта на с'при да пушиш коз или...'. Така се случи при мен и едно бивше гадже и той накрая осъзна, че и да ходим и да не ходим аз се шси пуша, надявам се и ти да го осъзнаеш.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Е за тва Обожавам приятелката си, понеже пуши наравно с мене, 20 грама на седмица за нищо ги нямаме , докато единия прави кафе, другия свива,
    после от дивана на леглото, един-два 4аса сех, и после пак масури, кафета..
    за специални поводи-мъшруум кейк. Изобщо, за да е стабилна една връзка следва партньорите да имат сходни интереси, ФАКТ. него го кефи тревата, тебе не, това НЕ е здрава връзка, ако не се кефиш на трева, намери си непуша4.
    хаха мноо си прав аз пък си търся момиче да пуши коз но не и цигари ! май доста ще си потърся.Не ми е проблем че пуши а да не зариби и мен

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Оф и моя
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Господи.................................... .................................................. .................................................. ......
    Не мога да повярвам...Да ти имам проблема..Трябва тои да отиде в клиника за наркомани..Това не може да се спре изключително вредно е.Казвам ти мацка ако можеш кажи на родителите и после в някоя комуна в Италия да го пратите.
    За сведения използвам сарказъм.Остави момчето да си пуши на мира и отиди се скрии някъде и не се обаждай!
    ti znae6 li izob6to kakvo pi6e6 ili pi6e6 e taka samo za da si izkaje6 smradlivoto mnenie koeto daje se otklonqva ot temata..
    Направо не мога да повярвам,че с толкова некомпетентни думи се опита да опровергаеш мнението ми.Следващият път,когато искаш да обидиш или там каквото се опитваш,гледай да използваш доводи...И да чалгарите не пушат трева защото са твърде смотани и не могат да си намерят ...Така,че хлебче следващият път си помисли добре какво да напишеш да не се излагаш с клиширани епитети без никакъв смисъл

  25. #25
    enclave !
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от malkoto_sladur4e
    Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!!
    Тъпо ограничено дете. Eat shit and die ! Ще си пушим колкото си щем ма БОКЛУК такъв ! (боклук се пише с "о" бе пача)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си