.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    anonimka21
    Guest

    Миризма отдолу :(

    Здравейте.
    Надявам се ,че ще можете да ми дадете ползени съвети
    Проблемът ми е,че имам неприятна миризма отдолу...
    И не знам какво да направя,за да я разкарам
    Значи имам добра лична хигиена(мия се там по 2 пъти на ден,а понякога и повече) и все си мисля,че това не е причината.
    Мисля и че нямам някаква инфекция,защото в последните две години ходих на гинеколког поне 5 пъти заради различни неша,едно от които беше бялото течение,но лекарката каза,че е напълно нормално и не е резултат от заболяване...
    Та вече не знам от какво може да бъде и как да го махна.Някой ако може да ми даде съвет ще бъда много благодарна...

  2. #2
    Guest
    Po magazinite prodavat edni ne6ta..... nari4at se

    P A R F I U M I

  3. #3
    snipaaa
    Guest
    abe kak 6e s epraska s parfum otdolu be 4yash li se?
    btw mila i az imam sa6tia problem smi mnogo bqlo te4enie ot 2 godini se mukna po lekari i vse sa mi perfectni rezultatite i lekarkata kaza 4e prosto pri nqkoi e po silno v sledstvie ot slaba imunna sistema navremeto pih mn antibiotici i ot tova mi e nai veroqtno i si e hormonalno az sega pak 6et otida pri neq da q pitam dali imanqkakvi hap4eta nqkakvi hromoni koito prosto da go namalqt malko 4e ne se trae i 6te kaja saob6tq vednaga

  4. #4
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Ами явно имаш някава бактерия...
    Спокойно , върви на гинеколог да ти изпишат лекарства.
    Също така СПРИ да ползваш интимни гелове , не носи ежедневни превръзки , носи по-рядко прашки и ще видиш че няма да имаш много проблеми.
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  5. #5
    Guest
    -ami 4esno da ti kaja nepriqtnata mirizmi bi moglo da e znak za iznfekcia ma kar 4e si hodila na genekolog otidi pak ili smeni genekolog!E 4e se mie6 po 2 pati na det ok no ako se mie6 s sapun a ne s intimen gel tova sas sigornost e infekciq!A i ako se bar6e6 ot zad (ot dupeto)na pred(kam intimnite 4asti)zna4i pak az moga da ti kaja 4e tova e znak na infekciq!taka ako se bar6e6 ti raznasq6 mikrobite ot dupeto kam intimnite 4asti i se polu4ava infekciq!!!!!!!!!otidi na genekolog!

  6. #6
    Отиди при друг гинеколог

  7. #7
    sb
    Guest
    Виж сега,ако секрета ти мирише неприятно,тогва има инфекция.Иначе, ако менструалната течност мирише-няма.Тя започва да мирише когато влезе в съприкосновение с въздуха

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Po magazinite prodavat edni ne6ta..... nari4at se

    P A R F I U M I
    И аз то я съветвам!Изцикай едно шише парфюм отдолу и тва е!

  9. #9
    кисс_ми
    Guest
    май не си се мила от векове и не можеш да ме излъжеш Затова вуняеш,а тази течност е кир ,смесена с пот.

  10. #10
    ami silna li e tazi mirizma,za6toto tova vse pak e polov organ i kolkoto da go mie6,po4istva6 i ne znam si o6te kakvo,toi si ima specifi4na mirizma i tq ne moje da iz4ezne

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си