.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1

    Зашо го правите....?

    Така повечето тук ме зная че се ебавам по форума но бих искал да изгледате тея клипчета и да се замислете защо го правите ? защо се напушвате ? за да се смеете ? ми пуснете си някоя комедия ...
    Защо започнах да пуша джойнт и минах на амфети за да ми е повече гот и от амфети на херо ....

    http://www.vbox7.com/play:44c0778f

    http://www.vbox7.com/play:d921f251

    http://www.vbox7.com/play:eb05c12c

    ае пак ме хранете мама ви дееба извратена

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Чекай чекай малко.......тревата не е дрога

  3. #3
    Не е ли дрога ??? тогава защо я криминализират в повечето държави ???
    ей така за да се пълнят килиите ?? моля те стига глупости

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Щото са си вкарали някаф филм

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Pingvina
    Не е ли дрога ??? тогава защо я криминализират в повечето държави ???
    ей така за да се пълнят килиите ?? моля те стига глупости
    Именно за да пълнят килиите, затова я криминализират.
    Защото все някой следва да лежи, а тия, дето следва да лежат за корупция или за присвояване на държавни фондове, са си платили да не лежат, та затва следва някой да лежи на тяхно място..


    а "дрога" озна4ава "сушена билка" на латински.. така 4е тревата си е дрога, и в това няма нищо лошо

    Употребявам я защото съм МЕДИЦИНСКИ ПОТРЕБИТЕЛ, и ако не дай си Боже някой ден тругнат да ме съдят за трева, ще повдигна дело в Страсбург, 4е ми нарушават правото на избор на ле4ение..
    п.с. в Холандия такива като мен им се полага безплатна трева от здравната каса!!!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Трева-->амфети-->херо...

  7. #7
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Пушех пет-шест години, от доста време вече не/ но не защото съм решил че има нещо лошо /.
    Тревата не е наркотик, а "теорията за входната врата" е най-абсурдното нещо на света. Няма връзка между тревата и тежките наркотици, по тази логика всички употребяващи наркотици, преди тва са почнали с бира примерно значи бирата води до кокаин. Земете се образовайте малко проучете как стоят нещата и тогава говорете, най-лесно е да плюеш по нещо без изобщо да си наясно за какво става дума.
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  8. #8
    схмеата трева->амфети->херца изобщо пък не важи. По скоро на мястото на трева можете да сложите слаба воля, защото ДА, тревата не води до пристрастяване, освен ако не е натъпкана с какви ли не боклуци (даже и тогава не води, ама реших да се направя на умна). И не е задължително от трева да минеш на амфи. И защо го правим? Щото така искаме

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    мляко-вода-натурален сок-кока кола-бира-цигари-трева-бонбонки-херо
    хаухауахаухаа

  10. #10
    желязна логика евалата

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    ЗАЩОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА!!!! И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА МИ ДЪРЖИ СМЕТКА!!! АЗ СЪМ РАЗУМНО ЧОВЕШКО СЪЩЕСВТО И САМА ПРАВЯ ИЗБОРИТЕ СИ!!! НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА СЕ ОТЧИТАМ ПРЕД НИКОЙ!!! НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЕ БЪРКА В ЖИВОТА НА ДРУГИТЕ!!! хух.. чак се изморих.. хагхахах

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  12. #12
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Ееее само са развалили песничките с тия клипчета
    ТРЕВАТА НЕ Е ДРОГА ТЯ Е... ЩАСТИЕ.
    Другото си е друга работа, само да не се минава на херца и да е в мярка- пак много добре .
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  13. #13
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Защото ми е кеф и имам мярка примерно? Не всеки е толкова малоумен, че да стигне до херца, тццц...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    НЕ ПРИНИЗЯВАЙТЕ МАРИХУАНАТА С ПОМПАЖА...беше казал NDOE!
    на слушайте http://www.data.bg/f.php?fid=3603167 и после серете по форума!Дееба необразованите деца тръгнали за наркотици да ми пишат пфуу я бегайте си ровите ф песака уе

  15. #15
    евалата за избора на музика

  16. #16
    Guest
    1во тревата алкохола и цигарите през 20те години са били незаконни.Но тъй като в интерес на народа е било да се леагиризира алкохола.
    2ро Опитвам се малко от малко да ви образовам!Хората минават на трева->амфети защото дилърът им на трева обикновенно може да достави и амфети и на тях им е интересно да разберат...Човекът който е правил това клипче или е минал през брутализма на всякакви видове наркотици или не е ДОКОСВАЛ ПОМИРИСВАЛ ВИЖДАЛ на живо наркотик..и няма как да види.
    3то Алкохола и цигарите са също толкова пагубни колкото това.
    Да,аз друсам амфети и бонбони и бело,пуша коз...но живота ми е супер и не чувствам,че го пропилявам.Да имам намерение като по порасна малко да го спра и си правя нужните почивки.Така,че не наркотичните вещества развалят хората,а слабата воля,любопиство и други признаци.
    Така че следващият път,когато искате да направите драматично клипче за неща,който дори не сте виждали на живо се образовайте малко.
    П.П.Човек който е минал през брутализма на наркотиците ако ще прави клипче,то по скоро ще е под формата на текст,от своя гледна точка,а не драматични картинки извадени от нета на наркоманска-псевдо херца бг песен.

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    Цитирай Първоначално написано от *happy bunny*
    евалата за избора на музика
    мерси Абе който се е интересува от влиянието на марихуаната и алкохола ще прочете 2-3 статии из уикипедия и ще разбере кое е по вредно.
    Марихуана----------------------------------------------------------

    Биохимично влияние

    В организма канабиноидите оказват влиянието си чрез взаимодействие със специфичните канабиноидни рецептори CB1 и CB2, които се откриват в главния и гръбначния мозък, вътрешните органи и имунната система. Марихуаната няма токсично действие върху черния дроб или бъбреците.

    Действие

    Марихуаната усилва текущото настроение, предизвиква лека еуфория и забележимо изостряне на всички сетива, променя себеоценката и усещанията за пространство и време. При високи дози е възможно да се наблюдават слаби халюцинации, предимно при хора, които имат опит с употребата на халюциногени. Наблюдават се по-често слухови, отколкото зрителни халюцинации. Според употребяващите, "тревата" има успокояващо действие и им помага да се справят със стреса; позволява възприемането по различен начин на музика и други изкуства.

    Марихуаната има значително негативно влияние върху краткосрочната памет, но не и върху дългосрочната такава или върху способността за самоконтрол. Употребяващите твърдят, че тревата засилва въображението им и творческите способности (особено в областта на изкуството), желанието за общуване, способността да откриват нови аспекти у познати неща, вниманието към детайлите и възможностите за намиране на асоциации и взаимовръзки; Същевременно пречи на концентрацията, боравенето с числа, ученето, точното чувство за време и фината координация на движенията. Засилването на сетивните усещания се възприема като особено приятно при сексуално общуване.

    Употребата на марихуана води до намаляване отделянето на слюнка, понижаване на вътреочното налягане (което се проявява като зачервяване на очите), и понижаване нивото на кръвната захар. Последното, съчетано с подсиленото вкусово усещане, води до засилване на апетита, което при редовна употреба може да доведе до натрупване на наднормено тегло, с всички произтичащи от това състояние последствия. Същевременно марихуаната действа и като антиеметик (средство против повръщане), спазмолитик (против спазми) и отпуска напрегнатите и схванати мускули. Големите дози марихуана леко подтискат имунната система, но няма статистически данни това да води до повишена податливост на заболявания. Марихуаната обикновено понижава кръвното налягане и разширява кръвоностните съдове, което в ниски дози облекчава някои случаи на главоболие, но във високи може да го предизвика; освен това марихуаната има противовъзпалително и слабо изразено аналгетично действие. Тези свойства определят и основните медицински приложения на марихуаната.

    Токсичност и хронични ефекти

    Марихуаната е сравнително безопасен за живота психоактивен препарат, защото няма установена смъртоносна доза за човека, както и не са известни случаи на смърт или заболявания като пряк резултат от употребата.

    Въпреки това употребяващите марихуана са изложени на по-висок риск от наранявания и травми в резултат на инциденти в бита и при шофиране. Затова не се препоръчва да се управлява автомобил или работи с опасни машини след употреба на марихуана.

    Няма стриктна еквивалентност между пушека от марихуана и този от тютюн, така че няма и основание да се правят сравнения между вредните им ефекти върху човешкия организъм. Може да се посочи само, че марихуаната се употребява в много по-ниски дози от тютюна, че често се употребява в наргиле, което намалява с около 50% канцерогенните вещества в пушека, както и че няма данни пушенето на марихуана да предизвиква емфизема. Естествено, вредните ефекти от пушенето не се наблюдават при поглъщане на препарата.

    Алкохол-----------------------------------------------

    Физиологично въздействие

    Всички алифатични алкохоли (метанол, етанол, пропанол, бутанол и други) имат наркотичен ефект, те са упойващи вещества. Алкохолът е психотропна субстанция, която упражнява множество действия върху организма. Оказва депресивен ефект. В малки количества може да създаде чувство за релаксация. В случай на остра интоксикация в началната фаза индивидът е в състояние на приповдигнатост, радост, самоувереност, но и намаляване на самоконтрола. Употребен в големи количества води до агресивност, загуба на контрол и координация. Следващият стадий, който настъпва при опиване, се характеризира с разкъсване на целите, освобождаване на инстинктите, некоординиране на движенията, намаляване на чувствителността, след което настъпва сънливост. Може да се стигне до кома, а в някои случаи – до смърт. Особено опасно е смесването му с медикаменти и други упойващи вещества.

    Последствия от употребата

    При опиянение - безкритичност, неадекватни преценки, самонадценяване, смущения във възприятието, ограничаване на зрителното поле. Често се наблюдава падане на задръжките,явява се склонност към агресия или депресия.

    Последици за физическото здраве при продължителна употреба

    Действа като тъканна отрова в цялата нервна система (поява на парализа и увреждане на мозъчната дейност), черния дроб (цироза), стомаха (язва на стомаха), сърцето(увреждане на сърдечния мускул).


    Психични последици при продължителна употреба

    Промяната на личността стои на преден план, интелектуалната деградация може да стигне до пълно оглупяване. Вероятността е индивидуално различна, но по принцип е толкова по-голяма, колкото повече и по-често се злоупотребява с алкохол. Последици от хроничния алкохолизъм: делириум тременс, трайни сетивни измами, ревностова налудност и други. При абстиненция част от тях са лечими.

    Социални последици

    Промяната на личността се съпътства от целия спектър тежки социални последици, от професионална деградация до необходимост от хоспитализиране за продължително време. Заедно с това хроничния алкохолизъм по-често от другите видове пристрастеност води до злополуки, податливост на заболявания, разрушаване на социалните връзки.

    Симптоми на предозиране

    Смущения в регулацията на кръвообращението, на сърдечната дейност, на усета за равновесие, на говора. При по-високи дози – смърт поради парализа на дишането. Известни са и случаи на удавяне при повръщане.[/b]

  18. #18
    какво е канабиноид?

    p.s. kato go pro4etoh vnimatelno se setih

  19. #19
    Pit Of Snakes - =D> =D> =D>

    Марихуаната помага!!! Пуша вече от доста време и нямам никакви оплаквания... тя просто прави гадния ти животец по-добър.

    Колкото до онези, които я определят като "стартова линия" на трасето на наркотиците - прав им път. Мразя всички твърди наркотици, но не съм против хората, които ги използват. С ръка на сърцето мога да кажа че никога няма да опитам (е, може би не )...
    FOREVER BLAZIN'

  20. #20
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    тц тц..вие сте секта,бе.
    вместо да си дърпате тревата и да ви е готино
    тръгнали да се образоват тука взаимно,да наливат акъл
    на някакви от центъра за борба с наркоманията,па и се убеждават един друг кой повече наркотици е видял .. леле..

  21. #21
    Guest
    ЗА СЕБЕ СИ ГО ПРАВИМЕ, НА ВАС КАКВО ВИ ВЛИЗА В РАБОТАТА???

    ЗАЩОТО ИМА ТРЕВА... И ОГЪН4Е!
    и защото знаем как се използват по предназна4ение

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от *happy bunny*
    какво е канабиноид?


    p.s. kato go pro4etoh vnimatelno se setih xaxa

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Ендо......
    да..........
    ама ми говорят че ся бил баш наркоман

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Трева-->амфети-->херо...
    Bullshit...

  25. #25
    Guest
    А ВИЕ, ЗАЩО го правите?
    ЗАЩО неуморно ни разпитвате за това защо употребяваме забранени вещества?
    Ваша работа ли е това?
    и ако разберете защо, каква ви е файдата от това?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си