.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Guest

    отворена ли съм????

    Здравейте, на 14 съм и се занимавам активно със спорт наскоро се разтеглих много яко и си намерих кръв по бельото. Не беше много, ама все пак се стреснах.... Възможно ли е да съм се отворила и мога ли да разбера по някакъв начин?

  2. #2
    Tainstvenata Lady
    Guest
    ami nau4no dokazano e 4e moje da si se otvorila po toq na4in!kolkoto i strano da zvu4i!osven da otide6 pri ginekolog toi moje ad ti kaje s1s sigurnost!nai dobre e ad proveri6!

  3. #3
    mi mislq 4e ima golqma veroqtnost da si se otvorila,a posle bole6e li te?
    A skaterboy broke my heart,so I broke his board =)

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    Съгласен съм с Tainstvenata Lady. Имаш и други вероятности - например нередовен цикъл, като се има в предвид годините ти и т.н.

  5. #5
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Възможно е. Чувала съм, че много често така се случва при балерините, както и при гимнастичките...ама най-добре, за да си сигурна, отиди на гинеколог Успех

  6. #6
    AMI NE E VAZMJNO!AKO KRAFTA E PRODALJILO DA TE4E ZNA4I TI E DO6LO NO NE E VAZMOJNO DA SI SE OTVORILA PO DOBRE OTIDI NA GENEKOLOG MOJE DA TI IMA NE6TO!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    6 точка от правилника!

  7. #7
    napalno vazmojno e da ti se e razkasala devstvenata cipa....spoko,ne e nujno da xodi6 na lekar,prosto kato pravi6 sex za 1vi pat 6te razbere6

  8. #8
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    напълно възможно

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    AMI NE E VAZMJNO!AKO KRAFTA E PRODALJILO DA TE4E ZNA4I TI E DO6LO NO NE E VAZMOJNO DA SI SE OTVORILA PO DOBRE OTIDI NA GENEKOLOG MOJE DA TI IMA NE6TO!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    6 точка от правилника!
    Вземи научи как дейста твойто тяло и спри да залъгваш потребителите с твойте тъпи и некомпетентни отговори.

  10. #10
    Аватара на ef4etyYy
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sофiiя City xD
    Мнения
    1 312
    Цитирай Първоначално написано от HyperBoy
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    AMI NE E VAZMJNO!AKO KRAFTA E PRODALJILO DA TE4E ZNA4I TI E DO6LO NO NE E VAZMOJNO DA SI SE OTVORILA PO DOBRE OTIDI NA GENEKOLOG MOJE DA TI IMA NE6TO!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    6 точка от правилника!
    Вземи научи как дейста твойто тяло и спри да залъгваш потребителите с твойте тъпи и некомпетентни отговори.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си