.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67
  1. #1

    Мразя надути футболи...

    Абе за кво толкова се надуват футболистчетата?За голяма работа ли се мислят?



    Moderated by miloto
    т.1 от Правилника

  2. #2
    ъъ,нищо лично към тях,но и мен ме дразнят.

  3. #3
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    с една дума-педали

  4. #4
    Guest
    да е има нещо вярно ама сащото е като питаме защо ние момичетата кат сме манекенки примерно и се надуваме

  5. #5
    Guest
    Кой си ти във съня ми
    Кой си ти във нощта ми
    Кой си, защо ме будиш?
    Как съня да гадая
    Как да спра да мечтая
    Как, лубов да те позная?

    refren':
    Знай най-гореща
    е мойта грешка
    и мойте страсти
    са най-опасни
    пак те чакам в сън
    да ми дойдеш

    Кой си ти във съня ми
    Кой си ти във нощта ми
    Кой си и как да те позная?
    Пак съня ще гадая
    Пак насън ще мечтая
    знай, сама ще те позная

  6. #6

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    е как къде?! при Чичко_Полицай !! ;)
    Мнения
    2 764
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    тия,които се правят на футболистчета (баш най-големите фЬешънчета и секви такива клошари) всъщност нямат нищо общо с футболната игра и нито я разбират,нито я владеят. А и по стадионите не ходят.

    Така че,девойки,мразете селяните-фьешъни,а не футбола и хората,които го обичат
    Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.

    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  7. #7
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Еми, не знам защо, но тях много ги харесват.А не са нищо особено.И все пак има си някои `дето се надуват...Просто не им обръщай внимание.

  8. #8
    Голям фен Аватара на teenage_drama_queen
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    839
    Хах тези не ме дразнят, смешни са ми, имат се за много готини и модерни и смятат че всяка пикла ще им пусне

  9. #9
    и аз съм забелязвала колко се надуват тея футболистчета, но хубавото е че не всички са такива. За радост има и изключения, но малко. А относно тея надувки- толкова са ми смешни и особено като почнат да си "въртят задниците"

  10. #10
    Аватара на ..:sUnRiSe:..
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Over the hills and far away
    Мнения
    146
    Ооо и аз незнам що се правят на толко важни. Имам много приятели футболисти и много си ги обичам нооо че се надуват е факт иначе са много готини момчета

  11. #11
    rosu
    Guest
    Да, вярно е, че футболистите се мислят за много важни, но има и изключения.Само не разбрах, ти ли си се влюбила във футболист или кой?
    Момичетата, които стават гаджета с футболисти искат всички да им завиждат.Нали знаете, че всички футболисти са: сладки, мили, симпатични, готини и...ТЪПИ !!!!Така че, момичета, пазете се от футболисти!

  12. #12
    Mi....ot edna strana e vqrno za6toto kato sa futbolisti i si lislqt vi6te koi sam az!!! Oba4e ot druga strana na tqxno mqsto i nie 6tqxme da sme taka!!!

  13. #13
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    тия,които се правят на футболистчета (баш най-големите фЬешънчета и секви такива клошари) всъщност нямат нищо общо с футболната игра и нито я разбират,нито я владеят. А и по стадионите не ходят.

    Така че,девойки,мразете селяните-фьешъни,а не футбола и хората,които го обичат
    Именно
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  14. #14
    Mn ot tqh sa doOosta prosti makar 4e iam i futbolist4eta aver4eta ama prosto nqkoi imat sqka6 ''izli6ak'' ot mozak
    Obi4am momichetata poveche ot vsichko...

  15. #15
    Верно футболистчетата се праат на кой съм аз, а и са леко тъпички Абе, то нищо лично, ама май повечето спортисти са така. Познавам и един борец, който няма акъл за 2 ст, баскетболисти, волейболисти....ама футболистите май са най-зле .... е, не сички са така, ма повечето.......
    На който му се убива време...

  16. #16
    Не мисля че можеш да определяш хората и характера им по това дали са футболисти или какфито са там...Аз пък познавам много свестни футблосити които са наистина добри приятели...
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Така че,девойки,мразете селяните-фьешъни,а не футбола и хората,които го обичат
    just a kid۵

  17. #17

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    blaa
    Мнения
    161

    Re: Мразя надути футболи...

    xqqx ^^ za da mislish che futboladjiite sa neshto poveche ot tebe trqq da si mnogo izsuhnal men :\
    www.flipsider.com
    http://tinyurl.com/yomc5q


    FootBaGinG All The Time ( FreeStyle)

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    109
    Цитирай Първоначално написано от _WiTh`LoVe_
    [b]Не мисля че можеш да определяш хората и характера им по това дали са футболисти или какфито са там...quote]
    И аз съм на същото мнение. Вярно е, че често хората от една гилдия имат досхта сходни черти, но все пак да класифицираш всички като надути или надменни едва ли е много честно спрямо тези, които не са такива.

  19. #19
    Гледайте сега тооо тва са си нормални хора познавам няколко за приятели са супер нооо като стане въпрос на мене момичетата ми лазят в краката е тогава вече мразя надути футболи!и да там някой попита за съжаление за първи път зех че си паднах по футболистче!

  20. #20
    еми щом ви дразнят пробвайте със СКЕЙТАР

    I LOVE YOU RACHEL BILSON`FOREVER

  21. #21
    Пробвах...Много са странни!

  22. #22
    какво им е странното ?

    I LOVE YOU RACHEL BILSON`FOREVER

  23. #23
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Тъпи са!Мислят,че след като са футболисти ще имат вс,но не е така.
    Но кво от това?Не ме засягат този тип момчета.

  24. #24
    Познавам един...доста е надут...а като започна да обяснява как в Германия се напивал като свиня всяка вечер и ходели редовно по курви, ми стана ясно що за стока е.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  25. #25
    Guest
    говорете си за вашите селски футболисти. не всички са такива. двамата ми най добри приятели са футболисти и са най скромните и умни момчета на света. като кажат 2 приказки и интелигентни хора с деца и прочие седяти ги гледат в устите.
    а вие там 13 годишните момиченца говорите така злобно щот не са ви обърнали внимание батковците спортисти.... надали вс смятате че те са тъпи надменни и прочие. ако са от село, мое да се прави. ама пак ви казвам - ако някои от вас бяха забили някой прилично изглждащ футболяга, в момента щяхте да ги превъзнасяте и на ръце да ги носите.... знам ги аз тея ваш'те приказки.. нали и аз съм била на 13

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си