.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 49 от общо 49

Тема: kum momichetata

  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    Ми чак да си фантазирам веднага не ама секи си мисли колко е як някой от противоположния пол било то мъж или жена
    Или същия... Винаги обръщам внимание на красиво момиче, макар и да не се считам за хомосексуална.

  2. #27
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Никога, видейки 1 момче не съм се замисляла да го из****кам. Може и да ми харесва, но искам познанство, приятелство, а едно време и връзка. Ама секс...........не помня.

  3. #28
    Guest
    tuk nagledno si prolicha razlika m/u nachina na mislene na muja i jenata.
    U glavata na Vseki muj, zabelqzvaiki nqkoq apetitna hapka, zapochvat da izkachat razni pohotlivi idei, a nqkoi iskachat tolkova silno che dori se prevrushtat vuv formata na podsvirkvane ili na nqkoe izkazvane ot sorta na "ei mace !". Ot tuk i vuprosa - "zashto jenata se oblicha/durji predizvikatelno, ako ne da poluchi nqkoe podsvirkvane i/ili da subira pogledite na okolnite.

    Hmm spor nqma che jenite iskat tova i tova gi pravi jeni nusumneno. Moje bi i zatova u tqh ne izblikvat taki idei, te prosto sa sviknali da budat centur na vnimanie a ne da davat vnimanie na drugite, zatova i chesto ocenqvat kolko bil krasiv/krasiva i nishto poveche-- te sa HISHNICI i nabelzvqt vnimatelno plqchkite si, koi e po dobur i s kakvo, te znaqt kakvo im trqbva i s kakvo izostavat, vsichko e silno preceneno i primereno.

  4. #29
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    Не мисля, че е точно.. ъмм.. "zapochvat da izkachat razni pohotlivi idei, a nqkoi iskachat tolkova silno che dori se prevrushtat vuv formata na podsvirkvane Whistle ili na nqkoe izkazvane ot sorta na "ei mace Very HappyVery Happy!" Разберете, дами, ние не се замисляме дълбоко върху едно бъдеще усещане на вагината ви около пениса ни. Това е все едно да видиш на земята петаче и да кажеш "а! късметче!" Да, точно такова си е. Всъщност, не. Много повече момчета биха се навели да го вземат от земята, отколкото момчета ще помислят втори път за същата фуста.
    По дяволите, хора! Пише се НЕ ЗНАМ, не "незнам". Пише се НЕ СЪМ, не "несъм". Не бъдете идиоти!

  5. #30
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Mm.. da izpitvam sexualno vlechenie ako vidq nqkoi gotin pich po ulicata primerno... no tfa ne znachi che sym zagorqla kakto si napisal.. a prosto che toi e gotin...

  6. #31
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103

    Re: kum momichetata

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Abe seda si az tuka i se chudq dali i momichetata sa tolkova zaogoreli kokloto i momchetata.Iam v predvid dali primerno kato sreshanat nqkoi gotin tip po ulica reagirat ili pone im minava prez uma "ole toq samo da mi padne", zashtoto pri momchetata e tochno taka . Ta interesno mi e i vie li ste tolkova zagoreli i se zaglejdata po vsqka apetitna mruvka koqto krachi pokrai vas
    apetitna mryvka
    Цитирай Първоначално написано от mrKiss
    за секс не се притеснявам да я поканя обаче ще се притесня ако приеме
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  7. #32
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Не изпитвам сексуално влечение към непознати господа по улиците. Може в мислите си да отбележа, че някой изглежда добре, но горе-долу до там. Само към моето си момче генерирам голямо количество сексуална енергия.

  8. #33
    az pak vinagi kato vidq nqkoi gotin pi4 mi idvat neprili4ni misli
    Любовен поглед плъзгаш по мене и всичко в теб вибрира и стене имтимна мисъл пари в очите ще се получи ли с нас? ОПИТАЙ!!!............Искаш ти с мен да го направиш да бъде секси!!Онова нещо да направиш!!!!!!

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от Barbie
    Не изпитвам сексуално влечение към непознати господа по улиците. Може в мислите си да отбележа, че някой изглежда добре, но горе-долу до там. Само към моето си момче генерирам голямо количество сексуална енергия.
    аз да си призная някой път имам влечение към господата по улицата ммм така де няма лошо....

  10. #35

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Varna
    Мнения
    42
    хм ... аз съм мъж ама като гледам постовете започвам да си мисля колко много жените са като мъжете... само дето има малка разлика... че е много по лесно да си легне жена с мъж отколкото мъж с жена. на въпроса към другия пол "хаиде да се ****" много малко мъже биха казали не... докато при жените дори и да им се иска биха зашлевили дори чеовека който ги е попитал. така, че момичета... ако ви харесва някой отивайте при него и му се хвърляйте... щото може просто да го е страх да си иска за да не получи плесник

  11. #36
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от MaKiNg`Me`CraZy`boy
    хм ... аз съм мъж ама като гледам постовете започвам да си мисля колко много жените са като мъжете... само дето има малка разлика... че е много по лесно да си легне жена с мъж отколкото мъж с жена. на въпроса към другия пол "хаиде да се ****" много малко мъже биха казали не... докато при жените дори и да им се иска биха зашлевили дори чеовека който ги е попитал. така, че момичета... ако ви харесва някой отивайте при него и му се хвърляйте... щото може просто да го е страх да си иска за да не получи плесник
    Ne e bash taka! Hodih do predi 2 meseca s edin koito mu se moleh da spi s men i toi kazvashe taka "Iskam da ti dam vsichko drugo ot koeto imash nujda predi da spq s teb.. iskam da izchakame malko poveche za da moje izjivqvaneto ot sexa da byde po specialno" .. Taka i skysahme.. i ne spahme ot chakane... Sega sym s drug koito kazva taka "Umishleno ne si nosq prezervativ v men nikoga.. zashtoto ne iskam da spq s teb predi da sym siguren che shte izleze neshto po seriozno" .. Ne znam .. sig samo az popadam na takiva det iskam da me izchukat a te ne shtat...

  12. #37

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    blaa
    Мнения
    161
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Цитирай Първоначално написано от MaKiNg`Me`CraZy`boy
    хм ... аз съм мъж ама като гледам постовете започвам да си мисля колко много жените са като мъжете... само дето има малка разлика... че е много по лесно да си легне жена с мъж отколкото мъж с жена. на въпроса към другия пол "хаиде да се ****" много малко мъже биха казали не... докато при жените дори и да им се иска биха зашлевили дори чеовека който ги е попитал. така, че момичета... ако ви харесва някой отивайте при него и му се хвърляйте... щото може просто да го е страх да си иска за да не получи плесник
    Ne e bash taka! Hodih do predi 2 meseca s edin koito mu se moleh da spi s men i toi kazvashe taka "Iskam da ti dam vsichko drugo ot koeto imash nujda predi da spq s teb.. iskam da izchakame malko poveche za da moje izjivqvaneto ot sexa da byde po specialno" .. Taka i skysahme.. i ne spahme ot chakane... Sega sym s drug koito kazva taka "Umishleno ne si nosq prezervativ v men nikoga.. zashtoto ne iskam da spq s teb predi da sym siguren che shte izleze neshto po seriozno" .. Ne znam .. sig samo az popadam na takiva det iskam da me izchukat a te ne shtat...

    mii ebat se s druga garancia ..


    a po temata.. savsem redovno kato vida nekoq qka pichka pochvam da q gledam dokato ne mi pisne :X
    www.flipsider.com
    http://tinyurl.com/yomc5q


    FootBaGinG All The Time ( FreeStyle)

  13. #38
    Голям фен Аватара на Devilka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    573
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Не, не си представям секс с всеки готин мъж.

  14. #39
    E SA ZAVISI OT MOMI4ETO....pri men se e slu4valo ama trea da e naistina neveroqten
    OB!4AM T3, SUBL!4A! S3!!!

  15. #40
    Аватара на JeAsUS
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    ПЛОВДИВ
    Мнения
    58
    misleh si che momichetata ne mislqt za sex tolkova kolkoto momchetata...
    no! kogato popadnah na noviqt mi klas se razobedih .... daje edno momiche mi vika " az ot 3 dena sam na suho"

  16. #41
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    1 000
    oh kato vidq nqkoi sexy pi4,vednaga mi se podkosqvat krakata i mislq kak 6te go izma4vam v moeto leglo

    Moje da sum bila tvoq , moje i da buda tvoq , moje i nikoga da ne sum tvoq - izbora e tvoi))

  17. #42
    Не ми се случва. Може да отбележ на ум, че е готин, но никога не съм си го представяла в леглото.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  18. #43
    Guest
    pri men e po-skoro kato trupka - kato vidq nqkoi gotin pi4 me udrq tok i opredeleno se zaglejdam do fantazii rqdko stigam

  19. #44
    МиМето0
    Guest
    чесно казано на мене това ми се случва доста често, защото живея във варна и има доста апетитни момчета на които ми се иска да кажа:"Момчее напраооо сте те скъсам".

  20. #45
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    Така е, във Варна сме си готини ^^ rofl rofl rofl Тракийска, римска, българска, славянска, гръцка, турска, монголска кръв... Всякакви размери и разцветки за всички предпочитания
    По дяволите, хора! Пише се НЕ ЗНАМ, не "незнам". Пише се НЕ СЪМ, не "несъм". Не бъдете идиоти!

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    За разлика от момчетата, момичетата наистина говорят за секс. При нас е просто "ще я скъсма тая", "леле да ми падне" и е нещо като заучена фразичка, без изобщо да си представяме секск с даденото момиче.

  22. #47
    Xax Mi normalno e...tva sa hormoni i az sam taka
    kto vidq nqkav pich i mu se tocha...ama za sekundi shtoto kato otmine i malko sled tva zabravqm za nego :P

  23. #48

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си