.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    /../../
    Guest

    Moderated: Кажете най-ефективните начини и диети, които...

    искъм да ослабна. кажете най-ефективнити начини и диети които сте прилагали и са действали . не се ебАвам плс отговорете. кажете ако трябва най екстравагантния метод но няма значение ... плс отг 10х предварително

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736

    Re: имам проблем плс отг

    Цитирай Първоначално написано от /../../
    искъм да ослабна. кажете най-ефективнити начини и диети които сте прилагали и са действали . не се ебАвам плс отговорете. кажете ако трябва най екстравагантния метод но няма значение ... плс отг 10х предварително
    Спортувай нещо, което ти харесва и се храни само, когато си гладен. Желателно е да бъде здравословно.

  3. #3
    MILI4KATA!!!
    Guest
    skupa,dosega sum probvala mnoogo,mnogo dieti i vse edno i su6to -otslabna posle pak ka4a kilzata.minaloto lqto si kazah 4e nqma smisul ot dieti i re6ih da gladuvam(toest da ne qm ni6to)i naistina dade rezultat-burz i lesen(moje da zvu4i nerealno,no e taka otslqbnah za 6 dena glad s 8 kilograma i nai-hubavoto ne si vuzvurnah i kilzetova moga da ti spodelq ot li4en opit
    a nqkolko suveta -ako galduva6 ne dei da pravi6 koi-znae kvo usiliq 6toto moje6 da pripadne6,nedei da stoi6 na slunze-pak moje da pripadne6i pii mnoooogo voda!
    USPEH!!!

  4. #4
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736
    Цитирай Първоначално написано от MILI4KATA!!!
    skupa,dosega sum probvala mnoogo,mnogo dieti i vse edno i su6to -otslabna posle pak ka4a kilzata.minaloto lqto si kazah 4e nqma smisul ot dieti i re6ih da gladuvam(toest da ne qm ni6to)i naistina dade rezultat-burz i lesen(moje da zvu4i nerealno,no e taka otslqbnah za 6 dena glad s 8 kilograma i nai-hubavoto ne si vuzvurnah i kilzetova moga da ti spodelq ot li4en opit
    a nqkolko suveta -ako galduva6 ne dei da pravi6 koi-znae kvo usiliq 6toto moje6 da pripadne6,nedei da stoi6 na slunze-pak moje da pripadne6i pii mnoooogo voda!
    USPEH!!!
    По какво разбра, че е момиче?

  5. #5
    MILI4KATA!!!
    Guest
    mi....ne znam ,ako e mom4e -mnogo sujalqvam.qvno sum se oburkala
    sorry

  6. #6
    deem(unregistered)
    Guest
    Ако имате червено петно на тила, Егологията може да Ви помогне. При много хора се е получило нормализиране на теглото-понекга по индиректен начин, понякога при директен. При посещение на кабинета просто си намисляте каквото искате преди да седнете на столчето преди контакта. Всичко е въпрос на мисъл. За да спазя првилата на форума можете да получите повече инфо като напишете ' егология' в някоя интернет търсачка.

  7. #7
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736
    Цитирай Първоначално написано от deem(unregistered)
    Ако имате червено петно на тила, Егологията може да Ви помогне. При много хора се е получило нормализиране на теглото-понекга по индиректен начин, понякога при директен. При посещение на кабинета просто си намисляте каквото искате преди да седнете на столчето преди контакта. Всичко е въпрос на мисъл. За да спазя првилата на форума можете да получите повече инфо като напишете ' егология' в някоя интернет търсачка.
    Стига с тези глупости.

  8. #8
    Hitrusha
    Guest
    Най-важното е да се храниш разделно. Изгради си точно определен режим на хранене и го спазвай. Избягвай да ядеш сладко, мазно и люто. Наблегни на пилешкото месо, поне веднъж на ден яж пилешка пържола с малко лимон. Сутрин изяждай по 2 сварени яйца, на обяд изяждай по една салата-леко овкусена, и за вечеря можеш да изядеш една пилешка пържола на скара.
    И един мит, който не е доказан-дъвчи дъвка по цял ден

  9. #9
    s236ye7yu89x
    Guest
    lele abe vie v red li ste be kak moje da govorite za 6est dena glad samo na voda i da se otslabva s 8 kg.az li4no ne viarvam v dieti vapreki 4e sam 164sm i teja 52kg. az li4no 6a prepora4am na mom/i/4eto da se hrani zdravoslovno i da sportuva no pod zdravoslovno ne namiram vse izvesnata tablica 60% vaglexidrati 30% belta4ili i 10 % maznini ne apsurt,ne napravo neznam koi idiot go e izmislil spored men zdravoslovno da se qdat neobhodimite "maznini"( mnogo obra6tam vnimanie na tqh) koito se sadarjat v mesoto v plodovete i zelen4ucite i nai ve4e vav va6eto menu triabva da preobladavat salatite dori edin den moje da ninete samo na plodove drug samo na salati drug samo na pile6ko meso i samo na nego bez parjoli i kolbasi a na sledva6t pile sas salata za obqd a za zakuska i ve4erq po edin dva ploda.i taka ako reduva6 tova menu 23 sedmici sa4etano sas sport moje i da ima efect probvaite

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от s236ye7yu89x
    lele abe vie v red li ste be kak moje da govorite za 6est dena glad samo na voda i da se otslabva s 8 kg.az li4no ne viarvam v dieti vapreki 4e sam 164sm i teja 52kg. az li4no 6a prepora4am na mom/i/4eto da se hrani zdravoslovno i da sportuva no pod zdravoslovno ne namiram vse izvesnata tablica 60% vaglexidrati 30% belta4ili i 10 % maznini ne apsurt,ne napravo neznam koi idiot go e izmislil spored men zdravoslovno da se qdat neobhodimite "maznini"( mnogo obra6tam vnimanie na tqh) koito se sadarjat v mesoto v plodovete i zelen4ucite i nai ve4e vav va6eto menu triabva da preobladavat salatite dori edin den moje da ninete samo na plodove drug samo na salati drug samo na pile6ko meso i samo na nego bez parjoli i kolbasi a na sledva6t pile sas salata za obqd a za zakuska i ve4erq po edin dva ploda.i taka ako reduva6 tova menu 2-3 sedmici sa4etano sas sport moje i da ima efect probvaite

  11. #11
    С тези драстични диети най-много да си докараш някоя болест.По-добре започни да спортуваш нещо,изключи сладкото и се храни здравословно,така се отслабва най-добре.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си