.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 151
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    south_park
    Мнения
    324

    какво мислите за доктор менгеле???

    ииииии ясен е въпроса.
    правил си е медицински опити в концентрационни лагери през втората световна война.заразявал е хора със смъртоносни болести и много други прекалено жестоки опити.затова медицината е напреднала много през втората световна.смятате ли,че си е заслужавало?
    you should kill yourself >=D

  2. #2
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Дал е нещо за науката. Остава в историята със своите научни анализи и научни открития и т.н.

  3. #3
    за развитието на нещо винаги страда някой... за да могат бъдещите поколения да живеят по-добре. тъй го мисля аз.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    на север от полюса...
    Мнения
    21
    Интересен въпрос,наистина...

  5. #5
    Ami celta opravdava sredstvata ... ako pravilata ne bqha naru6avani sega nqma6e da ima mnogo ot jivotospasqva6tite lekarstva i vaksini ... no vse pak i v 4asti ne e humanno ...
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Д-р_Менгеме
    Интересен въпрос,наистина...
    Вие сте ми любимец!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Д-р_Менгеме
    Интересен въпрос,наистина...
    Вие сте ми любимец!
    хм
    I'm good at everything...except stomatology.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Д-р_Менгеме
    Интересен въпрос,наистина...
    Вие сте ми любимец!
    А аз като единствена мед. сестра не съм ли на някого любимка? Ах, явно съм била груба с пациентите...

  9. #9
    От личните ми наблюдение мога да споделя (с извинение), че въпросният доктор е едно смардящо и плагиатсващо лайно! Всички мой лекарства той открадна! Но защото аз бях заблуден, бяхме сътрудници. Не препоръчвам никаква съвместна дейност с него!

  10. #10
    Бах маа му,колко доктора и мед.сестри се завъдихте тука

  11. #11
    Доколкото съм запозната Д-р Менгеме е силно авторитетна личност в нашия екип и можете да имате проблеми с висшестоящите, ако говорите така за него..

  12. #12
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    уоу...
    докторите лъжат! :> освен доктор Хаус
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  13. #13
    Знаете ли какво е вивисекция? Това е дисекция на живо същество с цел изучаване на анатомията му. Практикувала се е преди векове. Одобрявате ли я?

    Идиоти такива, ако лекарите бяха изучавали наистина болни хора, щеше да се получи същия резултат. Но не са го правели, а просто са ги отлъчвали и никой не се е доближавал до тях. Как можете да казвате, че целта оправдава средствата?
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  14. #14
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Целта оправдава средствата. Хоп, казах го. Не беше трудно.

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    south_park
    Мнения
    324
    ами,на мен ми е гадно за страданията на хората,но живота ми не веднъж е спасяван от съвременната медицина и да кажа че не удобрявам менгеле ще е меко казано...двулично...
    you should kill yourself >=D

  16. #16
    Спасявана си от медицината? На мен медицината само ми задълбочи проблема с антибиотиците.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Знаете ли какво е вивисекция? Това е дисекция на живо същество с цел изучаване на анатомията му. Практикувала се е преди векове. Одобрявате ли я?

    Идиоти такива, ако лекарите бяха изучавали наистина болни хора, щеше да се получи същия резултат. Но не са го правели, а просто са ги отлъчвали и никой не се е доближавал до тях. Как можете да казвате, че целта оправдава средствата?
    Hmm ... ami lesno. Ot kade da znam kfo sa praveli da ne sam nekaf ekspert.
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  18. #18
    Да, целта на медицината е да задълбочи проблемите ви, за да може още по-често да се явявате в лекарския кабинет.
    Всъщност ако говорим сериозно, единствената истински работеща лечебна система е тази на индийците, акупунктура... идеята е че не се пият химикали, за да може организма да се излекува.

  19. #19
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Той е бил извратеняк, аболютен ненормалник.Работил е в женския лагер на Аушвиц, до колкото знам.Извършвал е това, което каза Дет Хор, вадене на очи, кастрации...ужас.

  20. #20
    Научните му открития са с доста съмнителна научна стойност, какво точно е открил според вас?

  21. #21
    Тука,към тва семейство от лекари,сестри и пациенти,ще си изливам болката,когат се разболея...надявам се да сте достатъчно добри,че да можете да изликувате един грип!

    Относно въпроса-не смятам,че целта оправдава средствата-ако не бяха направени тези открития тогава,щяха да бъдат направени по-късно...
    Let the beats control your soul...

  22. #22
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    я,някой се разболя от чума.
    дай да затворим цялото му семейство при него да видим всички ли ще умрат.целта оправдава средствата. всъщност защо трябва да мисля за него?

  23. #23
    Даеа и клиниката стана тука, деа.
    Не ме кефи нещо тоя пич, а? ;p

  24. #24
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Седяли си Хитлер и д-р Менгеле в една пещера. Минал случайно човек и Менгеле го привикал и казал:

    - "Пътнико, ела да те питаме нещо, че се е заформил страхотен спор.. имаме идея да убием 1 милион евреи и 10 камили.. какво мислиш?"

    -"Е добре де, защо пък точно 10 камили?" попитал озадачено странника
    тогава Хитлер се обърнал към Менгеле и казал:

    -"Казах ли ти, че никой няма да попита за евреите!"

  25. #25

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    на север от полюса...
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от Д-р Муки
    От личните ми наблюдение мога да споделя (с извинение), че въпросният доктор е едно смардящо и плагиатсващо лайно! Всички мой лекарства той открадна! Но защото аз бях заблуден, бяхме сътрудници. Не препоръчвам никаква съвместна дейност с него!
    Моето момче,айде първо си завърши основното и после давай акъл на батко си,а?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си