.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    dimityr_karadjov
    Guest

    Потя се като вол

    Знам, че е здравословно, даже нормално човек да се поти, ама моето не е човешко. Аз съм на 16 г. и гледам другите момочета и те се потят ама аз за 10 мин си правя тениската цялата в едно огромно петно от вода. Това наистина е дразнещо ... или пък повървя малко в жегите и е мокра ... Наистина е дразнещо и некомфортно да ти избива така потта .. много си личи и е много кофти .... Дали ще свърши някога ?!

  2. #2
    Guest

    Re: Потя се като вол

    Докато имаш вода в тялото, няма да спреш!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172

    Re: Потя се като вол

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Докато имаш вода в тялото, няма да спреш!!
    а като свърши водата ще си умрял!

    Ти какво очакваш да се случи при тези температури? Да замръзваш? Ненормално е ако НЕ СЕ ПОТИШ МНОГО!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  4. #4
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    Анонимко написа:
    Докато имаш вода в тялото, няма да спреш!!


    а като свърши водата ще си умрял!
    Е много умно.Ами ползвай дезедоранти,или питай в аптеката за не6то по силно ли незнам.
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  5. #5
    Guest
    Носи черни тениски или такива,които да не се личи,че си потен и потърси в аптеките odorex,ще ти помогне много

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Носи черни тениски или такива,които да не се личи,че си потен и потърси в аптеките odorex,ще ти помогне много
    А като носи черни тениски, ще привлича слънцето и ще се поти още повече, бе, Айнщайн!
    Модераторките са незадоволени май?

  7. #7
    s236ye7yu89x
    Guest
    awe ei kvo sa pritesniava6 nali sam kaza 4e e normalno i to tva trae mnogo vreme,no ako si vzima6 prohladen du6 vseki den i izpolzva6 dezedoranti protiv izpotqvane problema ti e re6en a kolkoto do odorexa az go imam naistina deistva

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си