.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Guest

    Защо не се отварят?!

    Свалям субтитри и те не се отварят нафилма! Изобщо ги няма! Има ли някакви настройки на media player classic?
    Моля?

  2. #2
    Guest
    media player classic ne 4ete субтитри
    probvai s bsplayer

  3. #3

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    78
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    media player classic ne 4ete субтитри
    probvai s bsplayer
    Айде бе!Чете и още как!Това,че ви мързи да гледате,не значи че не може!Субтитрите съм забелязал,че трябва да имат същото име като на видео файла само че със .sub или .str !Например "Името на филма.srt или суб!
    Търся си гадже!Не се стряскайте от аватара ми!Напълно нормален съм!Няма ли желаещи момичета?

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    на бюрото пред PC-то в Шумен
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от Tiristor
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    media player classic ne 4ete субтитри
    probvai s bsplayer
    Айде бе!Чете и още как!Това,че ви мързи да гледате,не значи че не може!Субтитрите съм забелязал,че трябва да имат същото име като на видео файла само че със .sub или .str !Например "Името на филма.srt или суб!
    не се изказжайте неподготвени че е смешно. Windows Media Player било то classic или 11 СУБТИТРИ НЕ СТАРТИРА С ФИЛМА. ще ги стартира ако си сложиш k-lite cidec или mega codec pack. Той има така наречените Vob Sub(вградени субтитри)

  5. #5

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    78
    На мен ми ги пуска,откактого го стартирах за първи път!
    Търся си гадже!Не се стряскайте от аватара ми!Напълно нормален съм!Няма ли желаещи момичета?

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    на бюрото пред PC-то в Шумен
    Мнения
    339
    пуска ти щот имаш кодеци. а субтитрите могат да са с разширение и .txt

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    78
    Няма смисъл от спорове,така че спирам!
    Търся си гадже!Не се стряскайте от аватара ми!Напълно нормален съм!Няма ли желаещи момичета?

  8. #8
    @hoseto_ никаде не пише че няма кодеци а само че немогат да тръгнат субовете.Отук следва да си въведе същото име като на филма със .sub или .str и да го мушне в папката на филма.
    Искам да ми посочиш каде във поста видя че няма кодеци

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  9. #9
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Добре бе хора, не спорете, аз имам същия проблем и все пак нищо не разбрах. Свалих си субтитрите, разархивирах ги и ги именовах точно както е именован и филма, само че написах .суб... и пак не ми отваря филма със субтитрите- нито с Уинамп, нито Медиа Плеър нито нищо. Как да си пусна тъпия филм със субтитри ебати ?
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  10. #10

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    78
    Тогава опитай не със суб ами със стр!
    Търся си гадже!Не се стряскайте от аватара ми!Напълно нормален съм!Няма ли желаещи момичета?

  11. #11
    Направо опитай да го пуснеш през BSplayer. Трябва да стане, при мен винаги се отварят.

    I'm like the ice that freezes in the rock and splits it apart.

  12. #12
    Зависи, трябва да тръгват.Ако ще ги гледаш през ТВ димек с ТВ-аут тогава трябва да ги пуснеш с Windows Media Player , защото с BsPlayer ще има само картина и кофти звук (за звука е маи само при мен)
    В краен случеи си свали K-Lite Codecs и всичките ти проблеми свършват

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си