.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    daria_ad
    Guest

    Moqta 4uvstvitelnost se okaza nai-golemiqt mi vrag!

    V poslednite 2 godini vsi4ko se srutva pred krakata mi,samo za6toto sam 4uvstvitelna i lo6oto e-pozvolih na drugite da go razberat! Otkakto go razbraha,vsi4ki se vuzpolzvat ot tova,za da me naranqvat! S 2 dumi napipaha mi ''slaboto mqsto''. Samo az qvno osuznavam,4e v tova da si 4uvstvitelen nqma ni6to sramno i lo6o,daje naprotiv,4uvstvitelnostta e setivnost,tq te pravi jiv i razli4en,no eto-zaradi neq samo stradam! Suznavam,4e ne vseki ocenqva taka 4uvstvitelnostta i mnogo hora biha q ocenili,no na mqstoto,koeto se namiram q potupkvat i se podigravat s tova,koeto az vinagi sum mislela za vurhovno! I o6te pove4e boli...boli,za6toto znam,4e nqma izmukvane ot ve4niq vodovurtej-vednuj vlqzla v tazi igra,nqma kak da izleze6 ot neq. Ne iskam da e taka,kude otidoha svestnite hora,koito pravilno da ocenqvat horata i situaciite...? Ne znam,ne znam ..

  2. #2
    ами просто примерно някой като почне да се заяжда и ти му казвай хубаво примерно нали това теб не те грее....и не си и внуши на другите че не си толко чувствителна.... и така.....

  3. #3
    Всеки с Игото си!
    Light The Universe

  4. #4
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    С болката идва познанието. И аз съм чувствителна и твърде мила понякога, но малко от малко вече се съобразявам! Повече се замислям за нещата и не се доверявам толкова лесно, както преди. Трябва да си по - предпазлива и да не позволяваш на хората да си играят с тебе. Хубаво е, че си добра и чувствителна, но от теб самата зависи дали ще допуснеш да те правят на луда. И мен все още ме ядосват много хора, възползват се от добротата ми, но вече си имам 1 на ум и съм по - предпазлива от преди. В крайна сметка всичко си има граници. Ако ти не се погрижиш за себе си, няма кой друг да го направи!
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  5. #5
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    S wremeto jiwota sam shte te oshlaifa ... Da si chuwstwitelen e hubawo kachestwo,no mnogo chesto prechi.Egoistite durpat napred,chuwstwitelnite ostawat nqkak si na zaden plan ... Chuwstwitelnosta w nikakuw sluchai ne znachi slabost,nikoi nemoje da potupkwa prawata ti i da te kara da stradash ... ako si s malko po-silna wolq sledwashtiq pyt kogato nqkoi te obidi mu se opulchi,pokaji na tozi chowek che negowite i twoite prawa sa ednakwi,che toi ne e nishto poweche ot teb. :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си