- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Секс и Мастурбиране
Това е въпрос и към двата пола... Според вас ако чрез мастурбиране свършвам за 5 минути означава ли че и когато правя секс ще мога да издържа само 5 минути ,или там се забавя?
Не, попринцип всичко е относително, но определено се издържа повече. А за момичетата да не говорим. Може и въобще да не свършат. Но пък ако те хване някоя мацка може да те разбие и за 2 сек.
AHaha,masturbiraneto nqma ni6to ob6to sus sexa! Razbira se,4e pri masturbirane 6te svur6va6 burzo-vse pak poznava6 tqloto si i kude i kak da pipne6,a samiqt polov akt ne vinagi zavur6va s orgazum,do koito sigurno dostiga6,kogato masturbira6!
не знаех, че педалите изпитват оргазъм, като ги ебат отзад!Първоначално написано от killer_machine
Да ама съм момче... няма как да не достигна по време на сексПървоначално написано от Анонимко
![]()
Не. Напротив.
Когато маструбирам аз си доставям удоволствието по начин , който само аз мога, за това и много по бързо мога да свърша от чикия.
![]()
Голям размер на картинката! /machoka/
s kakvo nai efektno moga da si masturbiram?
Ръка и порноПървоначално написано от Анонимко
![]()
Голям размер на картинката! /machoka/
???????????
Alkohola vodel do bavna smurt...a koi e kazal 4e burzam ?!?!
http://img180.imageshack.us/img180/1...r181880ea8.gif
Мъжо веднъж ми разправяше как цял ден бил чикии и по едно време изкарвал по 5-6 минути на чикия, което се равнявало на 2 часа чукане.![]()
Възможно ли е да бъде по-красиво?
nai-lesno e da probvash i sam shte ustanovish kolko mojesh da izdarjish.Nie ot kade da znaem.
е това е правилното мнение... всичко е много относително и са много факторите от които зависи това. Обстановката, начина, емоционалното състояние и т.н.Първоначално написано от 8412
![]()
Всичко зависи от това до колко се познавате с момичето! Ималко е дни в който приятелката ми ме е довършвала за секунди! А може на чикия да изкараш и половин час ,а на секс да не изкараш и минута, може и обратно да е ! Няма формула за това мой човек! Тези неща не зависят само от теб а и от човека до теб( приятелката ти) и още куб дребни фактори които даже няма им обърнеш внимание....
Play hard,go PRO!
Виж са пич, всичко зависи от тебе....но да ти кажа аз как се удържам - първите 5 минути са най-важни, тогава си най-чувствителен и вероятноста да свършиш е голяма, затова давай го по леко и бавно( гледай тя да не е отгоре, че като се яхнат и въобще не мислят, че може да свършиш) .и като минат 5те минути може да си правиш каквото си искаш![]()
sam ne moga :P
Гледайте от коя година са темите преди да пишете.