.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Помощ за една онлайн игра

    Ами от вчера играя една игрица..сигурно я знаете..освен че играете си имате линкче на което като цъкне някой допринася за вашето напредване (играта е с върколаци и вампири) аз няма да ви лъжа и да пускам линка и да викам това е незнам си кво си там .Ще ви помоля да цъкнете на линка няма да загубите нищо само ще ми помогнете...Предварително много благодаря...

    http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=16981

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника!

  2. #2
    Понеже си каза истината,цъкнах

  3. #3
    Guest
    И аз затова цъкнах,хубаво е че казваш истината

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Under_my_skin
    Понеже си каза истината,цъкнах
    Много ти благодаря.И на теб и на другия който цъкна.Хайде цъкайте пък после като влезна в класацията ще черпя

  5. #5
    hm, dnes ve4e me uhapaha, no 6te ti cukna utre a ti ot varkolacite li si ili ot vampirite?


  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от IceCold{Frozen`Heart}
    hm, dnes ve4e me uhapaha, no 6te ti cukna utre a ti ot varkolacite li si ili ot vampirite?
    От върколаците съм

  7. #7
    А ти прочете ли правилата на играта?не трябва да се слага този линк в форуми и т.н

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Amigo0o
    А ти прочете ли правилата на играта?не трябва да се слага този линк в форуми и т.н
    Пише че може да се сложи в подпис или нещо такова,или да се даде на приятели и тн, а пък и още нещо аз съм ви информирал за какво става въпрос не ви лъжа или спамяя, вие си решавате дали да помогнете

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Ин Дъ Мидъл Ъф Ноулеар
    Мнения
    559
    Ставаш "леко" нагъл вече.
    Incomplete..........

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Under_my_skin
    Понеже си каза истината,цъкнах

  11. #11

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    95
    Еми аз тая игра я зная а и това което си направил не е много по правилата но цъкнах .... надявам се да ти помогна поне малко .... аз сам въмпир в нея и сам вече левел 6 в сервер 2

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mails_
    Еми аз тая игра я зная а и това което си направил не е много по правилата но цъкнах .... надявам се да ти помогна поне малко .... аз сам въмпир в нея и сам вече левел 6 в сервер 2
    И аз съм с подобни х-ри вече

  13. #13

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    2
    Много е яка аз вече съм 2lvl за новаците ще издам една тайна вдигането на ниво става става освен чрез линк и по други2 начина чрез работа на гробището и чрез лов на хора ако търсите върколаци знайте ,че те не вдигат нивото на вампирите успех
    Аз съм в сървар 1
    lvl 2 ник Magas
    Бъди такъв какъвто си

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Magas
    Много е яка аз вече съм 2lvl за новаците ще издам една тайна вдигането на ниво става става освен чрез линк и по други2 начина чрез работа на гробището и чрез лов на хора ако търсите върколаци знайте ,че те не вдигат нивото на вампирите успех
    Аз съм в сървар 1
    lvl 2 ник Magas
    Това което каза е вярно..донякъде..чрез линка опит не се трупа само малко злато и плячка ако работиш в гробището за 8 часа ти дава точки опит равен на нивото ти 3-то ниво 3 точки и тн . А иначе ако работиш за по час може шда събереш повече но зависи от шанса

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си