.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Za Relaxa

  1. #1
    Guest

    Za Relaxa

    imah si edin 4ovek koito mi nose6e,no sega go nqma i se mu4a da namerq nqkoi v strelbi6te,s zelen4UK

  2. #2
    Guest
    леле такъв чук имам........а и при положение че в последно врме трудно да не кажа почти невъзможно да се намери някав добар чук.Обаче тоя моя криви жестотко и то само от една дръпка .

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    леле такъв чук имам........а и при положение че в последно врме трудно да не кажа почти невъзможно да се намери някав добар чук.Обаче тоя моя криви жестотко и то само от една дръпка .
    освен да ми пишеш лично...

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    КаНзАс GhEttO{Казанлък}
    Мнения
    91
    Незнам обаче забелязвам че КОЗунака все повече почва да изчезва и то хубавия все на някви ла*на попадам преди поне имаше яки сега е по лесно да си намериш химия от колкото нещо хубаво за пушене.
    They schools can't teach us shit My people NEED FREEDOM, we tryin to get all we can get All my high school teachers can SUCK MY DICK...!!!!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от FaceR
    Незнам обаче забелязвам че КОЗунака все повече почва да изчезва и то хубавия все на някви ла*на попадам преди поне имаше яки сега е по лесно да си намериш химия от колкото нещо хубаво за пушене.
    верно е тфа.. шит, пак се намира ма по-трудно

  6. #6
    кво сега някой ще ми свърши ли......

  7. #7
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    az sym zabelqzal 4e ne6to po4va da ima su6a i da nqma bilka ve4e s ko 6te se lekuvam neznam
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    с лично градинарство

  9. #9
    Anorcha
    Guest
    хихи виждам че туй е тема в която не моа се въздържа да се влиуча. Ако некой търси МАРАдона мога му продам, шото са наскоро си зех стоката и качеството е добро. Принципно я продаам КОЗата за 5 кинта 1 цигара за двама

  10. #10
    Anorcha
    Guest
    Впрочем не се тревожете моа да дойда във секи квартал само не искам да има наблицо некви херци шото ся наскоро зеха мн да ме преследват. На некой тихо место моа ви я продам зеленината. А да и не искам никви оръжия верно туй е само МОНТИбенз ( дам мн трудно ги измислям тез думи) ама се пак сигурноста е на пърфо место нали

  11. #11
    Значи на мода вече са амфетамините и бонбоните ...

    тревата нещо не я тачат вече толкова много скоро сигурно и херойн ще подпукат хората ...

    иначе имам 4 саксий 28-33см. са високи разстенията ако искаш ми пиши ЛС продават се по 20 лв саксията!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си