.
Затворена тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 103
  1. #1

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    nqkade na ne6toto is ni6toto
    Мнения
    12

    Moderated:На 12 съм а нямам гадже

    na 12 sam i pove4eto mi fr na moita vazrast ve4e sa se celuvali ili sa go pravili i imat gadjeta a az sam sa6tata kato tqh samo 4e nito o6te sam se celuvala nito sam go pravila nito imam gadje za6to iskam a ne moga iskam da se promenq no te ne mi davat iskat da ostana takava za6to az nqmam o6te gadje i ne sam go pravila i ne sam se celuvala te sa na 12 sa6to kato men no sa pravili a az ne help me pls ?

    [b]Moderated by a[N]D[i]T[k]a
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Аватара на kat4enceto
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    somewhere over the rainbow...
    Мнения
    1 014
    имай предвид 4е тжойте фр за ебаси курвите!!!!


  3. #3
    i? kato te sa dai i az? izobshto ne budi s tazi zabluda.. budi razlichna otkroqwai se ot tqh a i ti e rano oshte kato si gotowa shte stane ne dei nasilwa neshtata

  4. #4

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    nqkade na ne6toto is ni6toto
    Мнения
    12
    da no te samo za tova govorqt a az ne moga za6toto nz kakvo e za6to za boga vsi4ki kazvat 4e sa k***i no te samo za tva govorqt a az ne moga da govorq s tqh na tezi temi a tva e edinstvenoto za koeto govorqt sledovatelno samo gi slu6am no ne moga da vzema strana po spor ili po dadena tema za6to ? az sam kato tqh kakvo mi e razli4noto za boga ?

  5. #5
    Супер фен Аватара на sexy_for_you
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 177
    Ти си едва на 12!Това,че нямаш гадже,не си се целувала и не си правила секс е НОРМАЛНО!Т'ва,че другите ти казват някакви неща,не означава,че е истина.А т'ва кой се е целувал и кой не изобщо не прави някой по-велик от друг.Ако твоите френдове те уважават и обичат,биха те приели каквато си.А те се държат зле.Пък и за мен е неприемливо да го правиш на 12 т'ва направо е не знам как да го кажа.според мен си намери или други френдовете,или се разбери с тези по подобаващ начин.това е ужасно те да те карат да правиш каквото и да било,дори и нещо неморално.не им се връзвай.бъди себе си и не подражавай,само за да се харесаш на някого.за всичко си има време!животът е пред теб!не вярвам,че аз бих могла да ти повлиая с моето мнение,но за мен това,което те правят е неморално и нелогична.та вие сте деца!айде да си имаш гадже ок,хванати за ръчичка,ала-бала.но секс?!!Това е абсурдно.Моят съвет е да поговориш с приятелите си или да си намериш други,които да не искат да си като тях,а да те обичат каквато си.
    Страничка,специално за ВСИЧКИ,които ги обичат САМО като ПРИЯТЕЛИ ) Добре дошли на всички сродни души! ) ---> http://www.facebook.com/pages/%D0%97...18128158249619

  6. #6
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Ха... ако обичаш, повтори още веднъж, че те са...дъра-бъра, а ти не Това го разбрахме Но какво имаш предвид с това "те не ми дават"? Кои са те? Приятелите ти или... Обясни по-то4но
    А иначе по темата... Закъде бързаш, бе, момиче Та ти си още на 12 Животът е пред теб, пък и за всичко си има време! Е, вярно, че всеки сам решава кога и какво ще прави, но не е ли малко раничко, поне за секса, а?! На твоята възраст...замисли се!!! И се замисли също какво печелят твоите приятели, които вече са го правили. Повече уважение ли, какво?!?!? Да не би да са повече пораснали? Или това е някаква фикс идея или по-скоро идеал??? Е тва ли ви е идеала и мечтата?! Жалко, ако е така, наистина жалко!!! И след години, когато осъзнаете, че не това е идеал, какво - ще се ч****е със същата празнота в главата, така ли?! Е*ати днешната младеж!!!

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    nqkade na ne6toto is ni6toto
    Мнения
    12
    da znam opitah da pogovorq s tqh no te sa zaslepeni ot tva i tva si e az sam razli4nata i tva e a otnostno temata znam 4e jivota e pred men no razbirate li gadno mi e imam si principi i moral na koito sa me u4ili no sega kakvo da pravq kato mi e gadno ne iskam da stavam kato tqh polovinata mom4eta v kvartala da sa hodili s men ili polovinata u4ili6te no vsi4ki za tva govorqt a az samo za gluposti ot roda na tva kak sam se vlubila tqh tva ne gi gree no men tva me valnuva a tqh drugi raboti i se razminavame a az naistina sam dosta ot4aqna ne iskam da stana kato tqh k***a no ina4e kak da si namerq gadje a ?

  8. #8
    чакай моята първа целувка беше на 14 и то защото бях с едно момче вече 2-3 месеца и точно това беше хубавото . Защото беше не с кои да е а с едно момче на което държах .За секс сори мила обаче си доста мъничка много ми е интересно как ще стане ама ............... ако искаш да стаеш кучка и след 5 години да ти е писнало от всичко давай . За гадже кво толкова наистина живото си е пред теб ще дойде момент в който ще ги сменях пред 1 сед или ще ходих с някой 1-2 години .Ама недей да бързаш няма никакъв смисъл в това. Ако нямаш за какво друго да говориш с приятелите си по добре намери някой друг в твоето положение .

  9. #9
    за всичко си има време..
    Pri Seksa e kato pri kartite. Ako nqmate dobyr partnior trqbva da imate dobra ryka!

  10. #10

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Психиатрична болница..
    Мнения
    204
    Светът не се е свършил, след като не си се целувала с гаджето или не ги го правила..Че за това си има време, а на 12 е просто абсурдно. От "приятелите" ти нищо няма да излезе след време. Не се подвеждай и ти по техния пример, защото ще станеш като тях, което е недопустимо за момиче на твоята възраст..По-добре смени обкръжението си..

    Things will never be the same again

  11. #11
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    Ами ти си на 12 съвсем нормално е да не си го правила и да не си се целувала. Немога да разбера защо щом приятелките ти са и ти трябва. Недей да гледаш другите помисли наистина ли искаш или просто за да си като тях.
    Както казаха за всичко си има време.Така че и твоето ще дойде
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от kat4enceto
    имай предвид 4е тжойте фр за ебаси курвите!!!!
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  13. #13

    Re: za6to ?

    Цитирай Първоначално написано от slim4eto_94
    na 12 sam i pove4eto mi fr na moita vazrast ve4e sa se celuvali ili sa go pravili i imat gadjeta a az sam sa6tata kato tqh samo 4e nito o6te sam se celuvala nito sam go pravila nito imam gadje za6to iskam a ne moga iskam da se promenq no te ne mi davat iskat da ostana takava za6to az nqmam o6te gadje i ne sam go pravila i ne sam se celuvala te sa na 12 sa6to kato men no sa pravili a az ne help me pls ?
    abe 6tom iska6 da si kat tqx......!!!!
    LoVe is ThE NAME, Sex is ThE GAME, Fuck ThE NAME and Play ThE GAME!!!

  14. #14
    abe neka be kato ima merak da pravi kakvoto si iska neka kato i za pyrvi put mn lesno shte se vlubi mom4eto 6te se vuzpolzva ot neq 6te q vkara v legloto posle tq 6te reve tuka 4e moje bi bila bremenna 6toto nqkoq kap4ica popadnala v matkata i........a posle onq shte q zareje i 6te strada 6te ni naduva tuka glavite 6te gadjeto i q zarqzalo............qqqq napraihme cql serial :P DD
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  15. #15
    sista-JU
    Guest
    ми намери си др приятелки мн по здравословно 6те е отколкото на 12 да се ебе6

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    При положение,че ти не изпитваш никакво потребност да си имаш гадже и да правиш секс не виждам къде е проблема.Не насилвай нещтата,всичко рано или късно ще си дойде с времето.
    Ако сега направиш нещо само и само да си кто приятелките си 100 на100 след време ще съжаляваш.

  17. #17
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Ооо, нееее Ще се окаже, че детето не е на този, а на друг (тя нали каза, че нейните френдки, на които тооолкова много иска да подражава, са ходили с целия кФартал ли, даскало ли ) Та, и тя по примера им, накрая няма да знае чие е детето...пък тоя, който е истинския баща на детето, ако знаел, щял да го признае...пък става една помияяяяя...съдилища, битка между семействата...кръв, сълзи Опааа, наближава 01:00 иИи аззз..таковЪ почвам много да фантазирам Ми нищо, дайте все пак, ако искате, да си измислим един сценарий, да филмираме иии така..Та, представете си, станеме известни ....на чужд гръб
    Мислете малко с тия глави, бре!!!

  18. #18
    Супер фен Аватара на kofti_nick
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    там където дъгата се допира до небето, мястото където ангелите се учат да летят...
    Мнения
    1 139
    Тая тема е чиста ебафка
    Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

  19. #19

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    nqkade na ne6toto is ni6toto
    Мнения
    12
    mersi za mneniqta no i az ne iskam da stavam kato tqh k***a no mai ne se se6tam za drug na4in mai gadno mi e 4e te si imat gadjeta a az ne az za drugo ne barzam samo za tova za6toto mi e malko gadno samo govorqt toq kav e oniq kav e a az iskam sa6to da imam gadje i da govorq s tqh na tezi temi znam 4e vsi4ko 6te si doide s vremeto no az za nikade ne barzam samo da imah gadje ne iskam da stavam k***a kato tqh a pro da imam gadje

  20. #20

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Pink Paradise
    Мнения
    333
    Приятелките ти са курви!!!
    Остани такава каквато си! Или какво, желаеш явно да приличаш на тях, защото са "известни" и "модерни"?!
    Не, не... до къде стигна днешната младеж...
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  21. #21
    mili4ka na 12 ne mojeh da si vyrja bukite det se vika.....osven tova na men pyrvata mi celuvka be6e na 16 kvo se kosi6 tolkoz vsi4ko s vreemeto si....

  22. #22

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    nqkade na ne6toto is ni6toto
    Мнения
    12
    mersi mn mai naistina me ubedihte da ne stavam kat tqh super ste mn vi mersi no koga za boga 6te si namerq gadje ako ne sega a ? sega e nai qko da ima6 gadje no az ne moga da razbera kvo e no ste prai vsi4ko s vremeto si 6te iz4akam o6te malko a na moite fr kolkoto i da gi obi4am mainata im misi mn ako imate o6te mneniq i komentar4eta pi6ete pls

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    1 000
    krai 6te se pobarkam.kakvo stava s pokolenieto?q si sedni na dupeto i si u4i urocite,za gadjeta 6te mi misli,posle 6te hvane6 nqkoi na 26 6te spite kogato si na 13 i kakvo o4akva6 da izleze ot teb?!q se suvzemi

    Moje da sum bila tvoq , moje i da buda tvoq , moje i nikoga da ne sum tvoq - izbora e tvoi))

  24. #24
    Аватара на Gothique♫
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Лапландия!?
    Мнения
    473
    тцтцт как може аз съм на 5 и в детската градина си имам гадже и се казва Иванчо пък ти нямаш....

  25. #25
    boje...
    Guest
    имам чувството че ще стане на мода и от 1ви клас да го правят да са "известни" .... бахти шматките шматкииии

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си