.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: Celuna me a sega?

  1. #1

    Celuna me a sega?

    spored vas moje li edno mom4e koeto cqla no6t e galelo i milvalo edno momi4e i nakraq nqkolko pyti q e celunal po 4eloto i ustata da izpitva ne6to pove4e kym neq...ili kazano po prosto vinagi li kogato se celuvate s nkg zadyljitelno izpitvate ne6to kym nego??

  2. #2
    Супер фен Аватара на sexy_for_you
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 177
    еми аз по принцип се целувам с човек,когото обичам.момчето верочтно изпитва нещо повече от привличане,щом се е държал така.естествено,ако е пийнал вече е друго.но предполагам,че поне те харесва
    Страничка,специално за ВСИЧКИ,които ги обичат САМО като ПРИЯТЕЛИ ) Добре дошли на всички сродни души! ) ---> http://www.facebook.com/pages/%D0%97...18128158249619

  3. #3
    Голям фен Аватара на tedinkata_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [ h ]
    Мнения
    744
    bi triabvalo da izpitva neshto po opisanoto ot teb.. no nemojem da ti kajem sas sigurnost

  4. #4
    ami toi be6e pil malko no sys sigurnost ne be6e piqn ....

  5. #5
    Guest

    Re: Celuna me a sega?

    Цитирай Първоначално написано от miss_survivor
    spored vas moje li edno mom4e koeto cqla no6t e galelo i milvalo edno momi4e i nakraq nqkolko pyti q e celunal po 4eloto i ustata da izpitva ne6to pove4e kym neq...ili kazano po prosto vinagi li kogato se celuvate s nkg zadyljitelno izpitvate ne6to kym nego??
    Изключително тъпо парче си. Тия двамата под теб също.

    П.П. Мне, нищо няма към теб, по погрешка е уцелил устата, не си му симпатична.

  6. #6
    Супер фен Аватара на sexy_for_you
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 177
    Цитирай Първоначално написано от miss_survivor
    ami toi be6e pil malko no sys sigurnost ne be6e piqn ....
    възможно е да те е харесвал,но да е нямал смелост да го покаже.алкохолът е отключил решителността му и е действал.по-добре поговори с него и се изяснете какво изпитвате един към друг.УСПЕХ!
    Страничка,специално за ВСИЧКИ,които ги обичат САМО като ПРИЯТЕЛИ ) Добре дошли на всички сродни души! ) ---> http://www.facebook.com/pages/%D0%97...18128158249619

  7. #7
    Щом ЦЯЛА вечере те е цункал без да сте го правили значи има чувства към теб
    Пък и алкохола може би го е накарало да се отпусне и да го изрази по-лесно.
    Другия знак, че държи на теб, а не просто се е мляскал - е че те е цункал по челото

    Както ти казха - УСПЕХ
    Ако намираш момчето за свястно и мислиш, че мпже да се получи нещо - лека-полека му отвърни на чувствата, пък ако не искаш нищо - кажи му го по по-тактичен начин

    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #8
    em mersi mn ama az predi tova bqh pusnala dryga tema kydeto napisah 4e toi e ot dryg grad i....

  9. #9
    Е поне трябва да е привлечен от теб...със сигурност те харесва.Няма да се целуне с някоя грозна,дебела и гнусна крава...

  10. #10
    moon_flower Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 7:43 pm Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Е поне трябва да е привлечен от теб...със сигурност те харесва.Няма да се целуне с някоя грозна,дебела и гнусна крава...

    xax dobre kazano..mi az po princip sym to4na protivopolojnost na tova no kato se zamislq 4e posle i duma ne obeli zatva vqrno e 4e ne sme se vijddali sled onazi ve4er no moje6e pone da mi pi6e v skype zatva ne6to kak mislite?

  11. #11
    По принцип целувката е знак за някакви чувства, поне за мен. Предполагам, че това момче те харесва.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  12. #12
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Може би те харесва.Кой знае....
    ПП ще си проличи с времето.

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Аз не мога да си представя да се целуна с някой, към когото нямам поне някакво привличане, симпатия.Ей така не мога да го направя.Иначе момчето най-вероятно те харесва.

  14. #14
    Е щом сте прекарали цяло нощ заедно ........... и начина по които сте я прекарали ........... значи те харесва .......... пък и ако беше прекалил много с алкохола на дали щее да избере същия подход !

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Трудно можем да поэнаем.Просто го попитай.Но като цяла това,че те е целунал не оэначава нищо.Все пак е бил пийнал,но ти си энаеш.Говори с него.
    [size=7][b][u]fosse cos

  16. #16
    ami v tva e problema nz kak da go pitam kvo da mu kaja kak da podhvana temata

  17. #17

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    spored men 6tom se darji 1 4ovek taka, zn te haresva. no si4ko e mn individualno....zavisi ot samiq nego...
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  18. #18

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Свищов
    Мнения
    102
    Кво сега?
    Следваща фаза - секс
    Kill one person and you're a murderer, kill thousands and you're a conqueror, kill everybody and you've become a GOD!
    Skype : fNatiC3R

  19. #19
    Защо е нужно да подхващаш темата? Когато двамата души са заедно цяла вечер и имат физическа близост, ако след това пак са заедно и се потърсят, значи искат да са заедно, ако не - значи не желаят. Той ако желае да бъде с теб, ще те целуне отново.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си