.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Babatiot4ushkuvo
    Guest

    За дилърите

    значи пичове от де да ги намерям тез дилъри- оня ден видех един дет седеше около половин час на ъгъла на улицата викам си аз ДИЛЪР!! обаче кат го попитах и он така ме подгони че не е за вярване. Нз от де да ги намеря около даскалото не са се мотали..Ае кажете плс и не се смейте на глупоста ми

  2. #2
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    За кво ти е дилър като няма да знаеш как да си свиеш бухалката
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  3. #3
    Babatiot4ushkuvo
    Guest
    е не съм чак толкоз прост че да не моа да си свия

  4. #4
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Е как си свивал като не знаеш от кой да си вземеш .
    Иначе питай някой френд който употребява от кой взима... или иди с него когато си взима.
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  5. #5
    Babatiot4ushkuvo
    Guest
    е да де ама тоя моя френд от де го е намерил тоя дилър? Аз тв искам да разбера

  6. #6
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    От някой друг негов познат. То се предава на поколенията
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  7. #7
    Guest
    ot kude si ??

  8. #8
    Babatiot4ushkuvo
    Guest
    от софия бе в студенски град живея ама моа и в некой друг квартал да отида ако ше продааш

  9. #9
    Guest
    mn kofti ama ne sym ot sofiq i tochno ot tam nz kude moje da sreshtnesh takiva hora vij sq ako beshe ot turnovo moje i da ti obesnq ot kude moje da namerish

  10. #10
    U Sofiq nemoa si nameri dilyr we =D> ahhahahahahahahhahHhaHhaHAHhAHHhahaHHahahAH abe man ti si po typ i ot nai typite we bei se skrii [-o<
    QdeniE, PieNIe I NEkoQ SgoDna JEniCa Pa DrugOtO Go Man1.

  11. #11
    Babatiot4ushkuvo
    Guest
    аре вместо да са праиш на мн умен ми кажи от де да намера дилър не пишете тука некви критики

  12. #12
    Znam samo vav Veliko Tarnovo pt kade da si vzeme6. Ne 4e upotrebqvam ama ...
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  13. #13
    /wam`a`doo/
    Guest
    Ot kude da si go nameri6, mi to ne e da trugne6 i da tursi6... xaxa tolkova li nqma6 nito edin priqtel ili pone poznat koito da ti dade telefon, xaxa. Ina4e malko po malko se zapoznava6, davat ti i na drugi tehni hora ala-bala, ama kvo li ti govorq, ti 6tom ne moje6 edin telefon da si nameri6 i to v studentski?! A tva da pita6 nqkoi na ulicata dali e dilur, phahaha

  14. #14
    Guest
    абе моито мом4е в софия всеки 3ти ве4е е дилър,и всеки 2ри друса...и при тея цифри ако не моеш си намериш....отиди в дружба,повърти се в някоя градинка приве4ер за 4ас-два и повярваи ми няма как да не мине някои.по-то4на информация не мога да давам

  15. #15
    верно си е това ,че всеки 3ти е дилър....; ) викам аз-хой малко на МALL-а ако си от София.Постой малко и сам ше се убедиш-те не се крият ,че да не можеш да видиш.Иначе разполагам с телефони,ако си толкова закъсал пиши лично да си спокоен ; )
    Just Married

    'Тогава бе светът. Изглеждаше огромен.
    В самия край на лятото, тъй сладостно
    беше открилото се време, неотменна светлината..'

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    хаха и мен 1 път ме помислиха за дилър докато си чаках 85 на последната спирка и некъф с кола спира пред мене и ми вика амфети имаш ли ? и аз не а чадел ? и аз не препознал се явно

  17. #17
    Ole-male! Na kyde otiva tozi svqt?
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  18. #18
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    zemi telfon ot nqkoi nemoje da ne poznava6 4ovek koita da zima ili pone nqkoi tvoi poznat 6te ima poznat det zima ko pita6 tuka pitai priqteli i poznati
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    411
    Пичага регистрирай се тука и ми пиши ЛС или ми пиши в скайпа акаунта ми е agrador (с малки букви,без никви цифри) и щи уредим работата

  20. #20
    Аватара на bai_brother
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    На горния етаж на къщата на Бай брадър.
    Мнения
    234
    Мама им да еба аз на тия лайна застреляни.
    Ама не са застреляни те а вие щото им купувате гадната стока , тапаци с тапаци.

    Заебете тия тъпи наркотици бе , по хубаво се напийте до козирката , верно утре ще ви е малко или много лошо но после няма проблеми , а като се надрусаш утре щеш не щеш взимаш пак (Не е ли тъпо?).
    Не се ебавай с Бай Брадар щото ша сляза и ща изплющя!!!

    Ай гласувайте че да взема да изгоня някой от къщата.

  21. #21
    Аватара на bai_brother
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    На горния етаж на къщата на Бай брадър.
    Мнения
    234
    Цитирай Първоначално написано от zoben_pitbul
    Пичага регистрирай се тука и ми пиши ЛС или ми пиши в скайпа акаунта ми е agrador (с малки букви,без никви цифри) и щи уредим работата
    На майкати може ли да и уреда един хуй а?

    Дрога ше продаваш а?

    Такива като тебе вечно в затвора .
    Не се ебавай с Бай Брадар щото ша сляза и ща изплющя!!!

    Ай гласувайте че да взема да изгоня някой от къщата.

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от bai-brother
    Мама им да еба аз на тия лайна застреляни.
    Ама не са застреляни те а вие щото им купувате гадната стока , тапаци с тапаци.

    Заебете тия тъпи наркотици бе , по хубаво се напийте до козирката , верно утре ще ви е малко или много лошо но после няма проблеми , а като се надрусаш утре щеш не щеш взимаш пак (Не е ли тъпо?).
    Няма нищо по пагубно от нискокултурен,вулгарен пияница,който не е информиран за наркотиците за тревата и за каквото и да било в живота...Господи колко ме е срам от България,заради такива като теб.

  23. #23
    Guest
    Ми като те е срам от България , ходи си у Турция.

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ми като те е срам от България , ходи си у Турция.
    България е прекрасна страна...За съжаления хората не струват..Изказвания от твоя тип са ярък пример,за ограничеността на обществото и поколението ни.

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Земи некви телефони,разпитай некви хора и т.н...
    П.П.Бай брадър,стига си отказвал хората от наркотици,нищо няма да постигнеш,секи си избира живота.И престани да псуваш хората.Тази тема не е "ЗА или ПРОТИВ наркотиците",а конкретно за дилъри.И не идвай на форумни срещи,щото си ме ядосал здраво.
    пийс

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си