.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48
  1. #1
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest

    Tozi koito haresvam mislq 4e zapo4va da pu6i treva ;(

    Tozi koito si haresvam mislq 4e zapo4va da pu6i treva !Tovami go kazaha nqkolko Fr ot moq blok ~vidqli sa go da nosi treva z pu6ene i tvurdqt 4e toi im e kazal 4e q e kupil za 8 leva ot nqkakuv! Bojeeee nz ko da pravqqqqqqqqqqq!da go zareja li ili ako se celuvam s nego moje li da mi stane ne6to !PLS KAJETE MI

  2. #2
    Guest
    Ето това е ограничен човек

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha 6e padna ne se celuvai s nego 6te se pristrasti6 kum trevata i seki den trqbva da dava6 po 8 leva na oniq

  4. #4
    о господи! ама ти го харесваш а той пропада ужас просто ужас! недей да се целуваш с него, ако знаеш колко болести можеш да хванеш от човек който е пушил ТРЕВА ЗА ПУШЕНЕ ооооо не недей недей мила колко ужасно....

    послепис: защо няма емотонка със човече което повръща от смях?

  5. #5
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от *happy bunny*
    о господи! ама ти го харесваш а той пропада ужас просто ужас! недей да се целуваш с него, ако знаеш колко болести можеш да хванеш от човек който е пушил ТРЕВА ЗА ПУШЕНЕ ооооо не недей недей мила колко ужасно....
    AZ NE SE EBAVAM ZA CELUVANETO PROSTO ISKAM DA ZNAM

  6. #6
    ама аз сериозно ти казвам! той добре че не си инжектира трева и не пуши амфети че тогава просто сте загубени и 2мата...внимавай, стой далече от него, защото можеш да хванеш някаква зараза или да се пристрастиш

  7. #7
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest
    mersi mn

  8. #8
    Guest

    Re: Tozi koito haresvam mislq 4e zapo4va da pu6i treva ;(

    Цитирай Първоначално написано от ;((( verry oburkana ;(((
    Tozi koito si haresvam mislq 4e zapo4va da pu6i treva !Tovami go kazaha nqkolko Fr ot moq blok ~vidqli sa go da nosi treva z pu6ene i tvurdqt 4e toi im e kazal 4e q e kupil za 8 leva ot nqkakuv! Bojeeee nz ko da pravqqqqqqqqqqq!da go zareja li ili ako se celuvam s nego moje li da mi stane ne6to !PLS KAJETE MI
    еми какво може да ти стане като го целуваш освен пишката, ако нямаш не знам какво друго. Ако пуши трева това е голям проблем, със сигурност ще стане наркоман, ще почне да се боде, ще повлече и теб, ще продадете всичко от вкъщи и ще станете клошари и ще умрете от глад. УСПЕХ !!!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    Цитирай Първоначално написано от ;((( verry oburkana ;(((
    mersi mn
    ako mnogo go obi4a6 kaji mu da spre s trevata i vmesto tova da utolqva jajdata si s lepilo i 2mata da si luhate i da si se celuvate :P kaleto e mnoo dobro ma moje da raznoobrazqvate s bronz razrediteli daje i umrelo ku4e da nabutate v plika pak 6e vi omaje

  10. #10
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Цитирай Първоначално написано от ;((( verry oburkana ;(((
    mersi mn
    С други думи, това което искат да ти кажат е:
    Не задавай тъпи въпроси, за да не получаваш тъпи отговори.
    Сърказма им трябва да е било достатъчен като отговор.
    - Всички авто-части на едно място!

  11. #11
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest
    neeeeeeeee strah me e ve4e!deewa 6to se na mene

  12. #12
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest
    ama az ne6ta da stavam narkomanka! iskam toi da spre a dano tfa deto mi go kazaha da e bazik

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ;((( verry oburkana ;(((
    neeeeeeeee strah me e ve4e!deewa 6to se na mene
    наистина си в много тежко положение. Скоро говорила ли си си с него? Знаеш ли, че тревате се предава по въздушно-слюнков път? Един приятел така стана, харесваше си едно момиче, а тя пушеше трева, сега и 2мата са на игла вече.

  14. #14
    Guest
    mi 4ovek ako go obi4a6 ne go zarqzvai a my pomogni da se spravi s problema moje da e bil ot4aqn i za tova da go e naprail no dali moi6 da prixvane6 ne6to NE spokoino no my pomogni da gi spe 6toto kokto kazaxa po gore naistina moi i da povle4e i teb ne se davai v nikakv sly4ai

  15. #15
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest
    ujas

  16. #16
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    mi 4ovek ako go obi4a6 ne go zarqzvai a my pomogni da se spravi s problema moje da e bil ot4aqn i za tova da go e naprail no dali moi6 da prixvane6 ne6to NE spokoino no my pomogni da gi spe 6toto kokto kazaxa po gore naistina moi i da povle4e i teb ne se davai v nikakv sly4ai
    MALEE PRESTAVAM DA GO HARESVAM NEMOGA DA GO HARESVAM V TAKOVA POLOJENIE

  17. #17
    господи ама ти още ли си тук? бягай на лекар, да те хванат докато си в начален стадий, че после става страшно опасно! бягай, за да не се наложи операция!

  18. #18
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest
    VUOB6TE NE MI E DO SMQH SEGA V DEPRESIQ SUM POSTAVETE SE NA MOE MQSTO

  19. #19
    абе момиче не ти се подигравам, наистина трябва да отидеш на лекар!

  20. #20
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest
    dobre!

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    обади се на бърза помощ! колкото по скоро толкова по добре ! докато THC то не е стигнало до мозъка ти...ако стигне ще получиш свръхдоза марихуана и стаа сложно .....

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    аехахеха стига ташаци де, момичето просто още не е пораснало.Аз искам да попитам,ти на колко години си? ...ся ако си на достатъчно,за да имаш елементарна обща култура и аз ще те храня вече

  23. #23
    ;((( verry oburkana ;(((
    Guest
    na 15 sum 6to

  24. #24
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    О, Боже *прекръствам се*
    Това пак ли е поредната глупава тема?
    Остави човека да си пуши трева, не е наркоман, ако това си мислиш...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    според мен темата е ебавка.. просто не мога да повярвам, че може да има такива невъобразимо прости и ограничени хора..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си