.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 63
  1. #1

    Какво мислите за рапЪрите и рапа?

    Кажете какво мислите за рапЪрите и рапа?
    Ами за чалгата и чалгарите/чалгаджийте?


  2. #2
    ei metyle sas tazi tema ne predizvikvai ob6testvenoto mnenie sre6tu rapa za6toto tozi stil e mnogo pati nad metyla . nqma kakvo da si govorim Rap muzikata si e istinskata ...
    ......................................

  3. #3
    Метъла никога няма да отстъпи на рап и това трябва да го знаеш!


  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от nO3Hau*
    ei metyle sas tazi tema ne predizvikvai ob6testvenoto mnenie sre6tu rapa za6toto tozi stil e mnogo pati nad metyla . nqma kakvo da si govorim Rap muzikata si e istinskata ...
    ... zaebi ne 4e slu6am metal no gornoto izkazvane e prosto tupo!

    po temata : i dvata vida gi nenavijdam ... no mai rapa pove4e, 4algata kato i izklu4i6 zvuka ne e tolkova lo6a

  5. #5
    Рапърки, чалгарки, метълки, електрички... всичките са хубави, само да ми пуснат.

    Иначе рапа е велико нещо, въпреки че не е музика в традициония смисъл на думата.

  6. #6
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Хм....комерсиал т'ва му е майката кво е тва рап а за чалга да не говорим...минаха им времената

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от kPuCkA
    Хм....комерсиал т'ва му е майката кво е тва рап а за чалга да не говорим...минаха им времената
    Нещо не те загрях? А и на рапа няма да му мине скоро времето, поне в сърцето ми.

  8. #8
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Всеки стил си има стойностни песни..

  9. #9
    LOvE MaRtIn
    Guest
    SAMO RAP!metula spored mene e mn tup!az slu6am mn rap i mn se kefa

  10. #10
    [bg]Da, v rapa ima stoinostni pesni, no vsi4ki ostanali sa pylni PALq4OVCI!!!!! Ot bg ispalnitelite Upsurt pravqt mnogo hubava muzika, ne kato "shamaraaaa" da mi kre6ti kak 6tql da 6iba nqkoq a tq ne mu pusnala... na upsurt muzikata e prosto po-razlichna. Mnogo po ritmichna i v su6toto vreme ima gotin i zabaven text. Su6to taka i eminem ima pesni v koito se pee za stoinostni ne6ta... 2pac su6to.

    Vsi4ko ostanalo e BOKLUK, a idiotite koito go slu6at sa v golqma zabluda!!!!!!!!

    A na chalgata po4na da i minava vremeto mi se struva. Na vremeto kato bqha kultovite pesni4ki "shampansko i salzi" "oh banana" i mnogo drugi si be6e gotina muzika ama kato se navudiha 10000 pevici i koq s po golemi cici ot prednata nqkak si vsi4ko zapo4na da stava super ednoobrazno i sku4no.

    Vi6te house muzikata e drugo i s drug zamisul... tq trqbva da te naduha do kolabirane, a ne da ti razkazva za smisala na jivota :P [/bg]

    Izvinqvam se 4e nqmam kirilica na tova PC.
    Impossible is Nothing...

  11. #11
    Рапа...това е моят свят!!! ПОвечето, които не го харесват си мислят, че той не струва...Не съм съгласна!! Има много стойностни песни! А тези, които са по-безсмислени..ами как да кажа...толкова ми е писнало от тъпия живот, който всеки ден ме смачква, че се опитах с метъл...да, помагаше ми, но само изпадах в някакво самосъжаление "оох колко съм нещастна" и т.н. мрън мрън!! Това е за слабаците. Аз реших да се опълча и това е! Рап музиката ми помага! Вярно е, че ние рапърите и скейтърите се държим сякаш нищо не ни пука...ами то вече като няма нищо справедливо на света за какво да ти пука?... А като всичко ти е сдухано, какво по-добро лечеине от това да слушаш как псуват и пеят по-незабележими неща в рап песните...защо трябва непрекъснато да ходим в черно и да се самосъжаляваме...защо пък и рапа да не е на ниво?! Всичко е стойностно и моля всеки да уважава избора си! Който иска да кисне...както иска, но който иска да бъде оптимист и веселяк и да печели уважение...рапър! Това е!!! Ние, скейтърите *пак от рапърите* сме хора на адреналина и веселбата...радваме се на малките неща...така, че уважавайте ни!

    Hip-Hop & RNB Rulzzz!! G3t th3 fuck N1gg@@ :P

  12. #12
    Рапарите са най - яките хора
    А за чалгата.... ще се въздържа от коментари

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LOvE MaRtIn
    SAMO RAP!metula spored mene e mn tup!az slu6am mn rap i mn se kefa
    A mn svirki prai6 li?

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от marin4itu
    Всеки стил си има стойностни песни..
    ето това е истината... не ми се правете на важни с тъпите ви коментари с/у музиката която не обичате... който отрича че няма поне една хубава чалга-песен или рап-песен или рок-песен значи не разбира от музика!
    иначе рапа си е мн готин...най-вече чуждия...
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от *Hip-H0p43*
    Рапъра...това е моят свят!!!
    РАПЪРА?!
    Това е твоя свят? РАПЪРА ?
    Миличка научи как се казва света ти. Не си мисли за някое псевдо-чалга-рап фенче докато си пишеш поста.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от niGGa
    Цитирай Първоначално написано от *Hip-H0p43*
    Рапъра...това е моят свят!!!
    РАПЪРА?!
    Това е твоя свят? РАПЪРА ?
    Миличка научи как се казва света ти. Не си мисли за някое псевдо-чалга-рап фенче докато си пишеш поста.
    ei q po krotko!obarkal/a e malko dumata i kvo?...doide kraq na sveta shte umirame!
    abe xora saglatna sam s nqkoi:SEKI STIL SI IMA XUBAVI PESNI! tova 4e na nqkoi ne mu xarsva 4algata i ne q slusha tva ne zna4i shte teq det q obi4an ne trea da q slushat!
    az sam vlubena v rapa!slu6am eminem,2pak,50 cent,dr-dre,the game i t.n
    i pak i slu6am ne smo rap!sashto tak ai tiziano ferro lkoito ma xubali pesni!
    povtarqm!seki stil muzika si ima xubavi pesni!
    JIVOTA E EDIN GOLQM BULLSHIT

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    защо всички твърдят че слушат рап, като са чули Еминем, 50 цента, Тупак, ДъГей(м)..ако някой незнае какво е псевдо фен..време е да научи..

  18. #18
    na rapur4etata me kefi stila im na obli4ane za 4algadjiikite nema govorq 4e.... (prosto ne moga da se razbera i s edno 4algar4e.... )

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от niGGa
    Цитирай Първоначално написано от *Hip-H0p43*
    Рапъра...това е моят свят!!!
    РАПЪРА?!
    Това е твоя свят? РАПЪРА ?
    Миличка научи как се казва света ти. Не си мисли за някое псевдо-чалга-рап фенче докато си пишеш поста.
    Да, видях си грешката Редактнах го вече.

    Hip-Hop & RNB Rulzzz!! G3t th3 fuck N1gg@@ :P

  20. #20
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    нямам нищо против рап и хип хоп музикаата Може да не ми е лююбимата ,но сл от време на време ,но чалга

  21. #21
    Нямам нищо напротив и с/у твата стила но повече и харесва рапа той е супер естествен и текстовете са много добри защото се разказва за живота на хората а в чалгата има само "Обичам те" "Мразя те" "Прости ми" и такива простутии. Rap Rulzzzzz \/
    Правя го само с най-добрите

    Гласувай за мен в hotco.eu



  22. #22
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Уважавам някои изпълнители, които наистина са добри(говоря само за рапа ).Но иначе не го предпочитам като стил.

  23. #23
    Според мене това,което слушаш е отношението ти към живота.МН ми хареса поста на *Hip-H0p43*,6ото е прав/а.Вярно си аз си слушам рап и винаги ми е некво весело(вярно като си пусна 50 cent-i'll whip your head ми се иска да постъпам някои,които ме е изнервил,ама тва е рядко),докато при металите са мн избухливи,непредвидими,тъж ни,точна както музиката ,която слу6ат.

  24. #24
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    жетата са ноо генкстъ ъъъ йооо маафаа ниггга

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Psychopath*
    жетата са ноо генкстъ ъъъ йооо маафаа ниггга



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си