.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Два нови филма и още нещо ... :)

    единия се казва " Добре дошли в Хелабургер " а другия - " войниците на тера " Ако някой може да ги намери за дърпане ще го обичам цял живот

    И казаха ми за някакъф сериал Flexx .. Някой може ли да ми каже от къде да дръпна 1-ия сезон

    и съшо така субтитрите на филма "Трусове" ( На 2 cd-та е)

    [-o<
    Obicham myjete da machkam, da razbivam tehnite syrca, ne mi puka za nikoi - nqmam syvest i dusha. Mrazq lubovta - dqvol me narichat i mai si e taka ...

  2. #2

    RQ

    Преведи ми 50 лв на банковата сметка и ще има защо да ме обича6 цял живот Първите два филма ги имам на дискове, ама не знам баща ми от къде ги е свалял ... ще трябва да го питам ... сериала не го знам ... и за филма " трусове " дай ми го на английски как се казва ...
    ... k33p w@lkinG ...

  3. #3

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от MusicIsTheKey
    Трусове - Tremors

    http://subs.unacs.bg/search.php
    I LoVe YoUuuu no moga i oshte poveche da te obicham pls are pitai bashta ti ot kyde gi e svalqll molqqqqqq teeeeeeeee apyk ako stava vypros za kupuvane ne mi prechi da gi kupq obache pyrvo trqa da vidq dali si zaslujava film.. kachestvo ... smisyl [-o<
    Obicham myjete da machkam, da razbivam tehnite syrca, ne mi puka za nikoi - nqmam syvest i dusha. Mrazq lubovta - dqvol me narichat i mai si e taka ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си