.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 101
  1. #1
    Guest

    АТАНАС МЕСЕЧКОВ И АНА ДОНЧЕВА

    СУПЕР ЯКИ ТАНЦЪОРИ!!!

  2. #2
    Guest
    xaxax ne vqrvah,4e 6te popadna na takava tema tuk... vse po-malko hora se interesuvat ot sportni tanci za jalost, a na men tova mi e strastta... az sum fen na qna i nasko nai-ve4e, tonito i rangel (tva za men sa nai-krasivata dvoika),a mn haresvah i radost i trendafil, ama krai s tqh..

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    UNDERWORLD
    Мнения
    82

    ne gi znam
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  4. #4
    Guest
    az i gi znam vsichkite,no kato cheli dvoikata ot temata deto e nai-mi haresva.mesechkov i doncheva imat mn qko izlachvane i tehnika i sa strashi sladuri.evala na tozi,koito e pusnal temata =D>

  5. #5
    Guest
    Hmm ne sum suglasna,4e sa dvoikata s nai-priqtno izlu4vane... za tehnika su6to ne sa .. poglednete samo qn4eto i nasko...

  6. #6
    Guest
    oo tema za sportnite tanci mi...az sam n mnenie 4e nasko i ana sa po qki 6toto nqkak si si otivat kat dvoika i se dopalvat,neznam seki s mnenieto si ma men qko mnoo me radvat.a za yana i nasko...gledah gi v albena...qvno sa bili skapani i izmoreni 6toto ne igraha kato horata,super mudni bqha daje i a i kato izla4vane sa6to ne sa mi simpati4ni i spored men ne si otivat osobeno. neznam az sam za Nasko i Ani

  7. #7
    Guest
    Стига си спамил бе, гост

  8. #8
    Guest
    a v sashtnost te otdavna ne sa igrali,no mai v bs shte uchastvat.a mejdu drugoto znaete li 4e iana akimova e bivshata partnerka na mesechkov

  9. #9
    Голям фен Аватара на teenage_drama_queen
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    839
    Що не пуснете клипче да ги видим

  10. #10

    Klipcheto ;)

    Атанас Месечков и Ана Дончева -the best forever

  11. #11
    Кои са тези моля кажате!!

  12. #12

    :)

    takaaa.tanciorite s belite kostumi ot klipcheto sa sastezatelna dvoika po sportni tanci,koqto e nositel na kupa bulgaria za 2006 godina.obshto vzeto edni ot nai-dobrite tanciori v bulagaria.
    Атанас Месечков и Ана Дончева -the best forever

  13. #13
    Guest
    wooow za 1vi put gi vijdam,no sa super qki...osobeno mackata mi se vidq mnooogo qka

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от BlOOdE_RaYnE

    ne gi znam
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  15. #15
    Guest
    mi izgledai klipcheto i reshavash problema,ako moje da se nareshe takav

  16. #16
    Guest

    :)

    ooo az gi gledah na edin turnir v sf deto praeha shou programa na paso doble,bqha naprao super,mn sa dobri

  17. #17
    Guest

    ooo

    лелее аз съм влюбен в тази двойка...много са магнетични.извинявам се,че не пиша от ника си,но нещо не успях да си вляза с регистрацията си.Наско и Ани са супер якии...направо не знам кво да кажа за тях...СУПЕР СА!!! имат невероятно присъствие на паркета и са супер лъчезарни хора. поздрави за двамата.

  18. #18
    Guest
    pz za damata,mnooogo e krasiva a i danci super

  19. #19
    Guest
    awe da vi kaja i mom4eto si e qko krasivo,az nqkolko puti sam se sbutvala s nego i naprao si e gotin,ima ebati qkite o4i...a na parketa e bojestven.ne nam men me kefqt i dvamata

  20. #20
    mi az i dvamata gi poznavam i sa super gotini i kato hora i kato tanciori i kato vanshnost.anichka e super lachezarna,ima mn qka usmivka i e golqma rabora,mn me radva,naseto i toi e pich,malko e shtur no v tova mu e chara.no kato tancuvat..togava sa nai-qki
    Атанас Месечков и Ана Дончева -the best forever

  21. #21
    Guest
    aa edna macka im e napraila mnogo qko saitche,deto e fra6kano sas snimki..az nqkolko pati gi gledah dokat im se nakefa

  22. #22

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    68
    и Наско Месечков и Наско Гендов са много добри танцьори, а и двамата са имали (и единия все още има) 'честта' да танцуват с Яна Акимова... а за нея определено не може да се каже, че е добра, поне според мен.. винаги е била адски тромава, но просто баща й има пари.. вярно, че Ана пък е депутатска щерка, но пък момичето има страхотно излъчване и танцува страхотно
    You can still touch my love - it's free! Boy, I like you just the way you are (:

  23. #23
    eee bravo,edin chovek da kaje neshto umno.Gendov ne go komentiram,tancuva dobre da,no Mesechkov e the best pone spored men. Yana ne znam zashto postoqnno q nabarkvate,no e vseizvestno,che ne e nai-dobratra vapreki poslednite klasiraniq po turnirite.Mesechkov slava bogu se razdeli s Akimova i stana partnior na Ani Doncheva,koqto po moe mnenie e neveroqtna.Nnqma znachenie koi e bashta i,fakt e,che tq ima perfektno izlachvane i ochevidno umenie da tancuva bojestveno.tova nai-qsno se dokazva,kogato na edin turnir v ruse,ako pomnite zalata stana na kraka da gi aplodira ai ne samo tam,neshto za koeto akimova i gendov mogat samo da mechtaqt.Nasko Mesechkov i Ani Doncheva vlagat adski mnogo emociq v tancite si i za tova zavladqvat horata,koito gi gledat. Ne znam az adski mnogo im se kefq i poznavam oshte dosta tehni fenove \/
    Атанас Месечков и Ана Дончева -the best forever

  24. #24
    Guest
    daam napalno sam saglasen s poslednite 2 mneniq =D> az sashto mnoo se kefq na mesechkov i doncheva.igraqt mnoo qko

  25. #25

    Re: Klipcheto ;)

    Цитирай Първоначално написано от ammorr
    http://www.vbox7.com/play:966b27f7 - priqtno gledane

    Обзалагам се, 4е някое моми4е е снимало клип4ето, Той беше по- в кадър

    ...оби4ам танцьорите...
    ако във вси4ко са така 'кръшни'... мани, мани
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си