.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Guest

    Nelly feat. Niks- kusno e za lubov

    Pls teksta na taq pesen mn mi trqbva!

  2. #2
    kolko e trudno da stoq otstrani i da znam che ne moga da ti kaja "ostani"...ostani pregurni me i zabravi greshkite,koito dopusnah predi...sega osuznavam che te obi4am taka,kakto nikoga predi ne sum obi4ala..."no ve4e e kusno"-tvoite dumi sa tova,a az vse ne moga da se primirq...pomnish li kogato bqhme sami i vsichi migove spodelqni?!...az oshte si spomnqm i zatova me boli...ujasno mi lipsvat celuvkite ti...mnogo sgreshih i go priznavam jalko 4e sega go osuznavam...moqta revnost ti doteja...ti iskashe da imash svoita svoboda...nikoga nqma da si prostq onezi neshta,za koito imam vina...mechtaeh za nashata obshta sudba,no vijdam,che sum te otdalechavala...vecher,kogato zaspivam sama,misulta za teb e dori vuv sunq...i samo spomenite mi ostanaha i sulzite,koito ne izstinaha...pomnish li kogato bqhme sami i vsichki migove spodelqni?...az oshte si spomnqm i zatova me boli...ujasno mi lipsvat celuvkite ti...mnogo sgreshih i go priznavam jalko 4e sega go osuznavam...moqta revnost ti doteja...ti iskashe da imash svoita svoboda...nqmaa vchera ima samo sega...sega te iskam i to na miga!!!...prosti mi znam che hilqdi puti greshih...obicham te...shte go povtarqm vuv vseki sledvasht moi stih......nqmaa vchera ima samo sega...sega te iskam i to na miga!!!...prosti mi znam che hilqdi puti greshih...obicham te...shte go povtarqm vuv vseki sledvasht moi stih...........
    ...sorry obache vsichko svurshi...sorry i za teb...liubovta ni se prekurshi...sega vurvim napred...mina mnogo vreme,otkogato i na dvamata ni beshe mnogo qko...slagam krai na dramata...v moite spomeni sa samo migovete tejki...ostavqm zaroveni hilqdite tvoi greshki...ne ti se surdq i vupreki vsichko...nishto licnhno..mejdu nas ne ostana nishto...i taka sega magiqta izletq...az sum drug i sum s druga,a ti si sama...trqbva li da produlja-ne sum vinoven za tova...znaesh ne zaradi men se poluchi taka...kusno e...zamisli se...primiri se...razberi me...ima edno reshenie...znaesh koe e-zabravi me!...nqma kak...nqma nachin...prosto ne e redno...celuvam te,pregrushtam te,no za posledno...
    ...vsichko,ot koeto se nujdaq si ti--moqt vuzduh,moito slunce,moite mechti...ne vijdash li che vsichko za mene si ti?!ne vijdash li kolko me boli?!...iskam da polucha svoq vtori shans...iskam da te imam dori za chas...chui tazi pesen i pomisli...kolko te obicham...vqrvash li mi?!...pomnish li kogato bqhme sami i vsichki migove spodelqni?...az oshte si spomnqm i zatova me boli...ujasno mi lipsvat celuvkite ti...mnogo sgreshih i go priznavam jalko 4e sega go osuznavam...moqta revnost ti doteja...ti iskashe da imash svoita svoboda...nqmaa vchera ima samo sega...sega te iskam i to na miga!!!...prosti mi znam che hilqdi puti greshih...obicham te...shte go povtarqm vuv vseki sledvasht moi stih......

  3. #3
    Guest
    Mn mn mersi!

  4. #4
    np pak zapovqdai

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ГрАд На ГрЕхА...
    Мнения
    764
    A moje li linkche kum taq pesnichka :P
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267
    skype : burning_kiss
    Намери ме и ще ти я пратя.

  7. #7

    RQ

    Цитирай Първоначално написано от NaDuFcHe
    A moje li linkche kum taq pesnichka :P
    Ето линк http://www.data.bg/f.php?fid=25579586

    Мисля темата за приключена !
    ... k33p w@lkinG ...

  8. #8
    sexy-ligla-93
    Guest

    ~*~*~*~*~

    ObIcHkAm Q tAq PeSnIcHkA mNoGo MnOgO MnOgo OtNaSq Se ToChNo Za MeNe

  9. #9
    Guest

    Re: ~*~*~*~*~

    Цитирай Първоначално написано от sexy-ligla-93
    ObIcHkAm Q tAq PeSnIcHkA mNoGo MnOgO MnOgo OtNaSq Se ToChNo Za MeNe

  10. #10
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    Страхотна песеннн

  11. #11
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    гаджето ми са кефи на тая песен! а аз толкоз да я мразя (песента) бааахти диярията!
    Raise your fist!

  12. #12
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588

    Re: RQ

    Цитирай Първоначално написано от young_rich_famous
    Цитирай Първоначално написано от NaDuFcHe
    A moje li linkche kum taq pesnichka :P
    Ето линк http://www.data.bg/f.php?fid=25579586

    Мисля темата за приключена !
    Заключвам тогава!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си