.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1

    ИЗКЛЮЧЕНИЕ!

    Хораа реших да пиша щото не издържам вече Всеки се е запътил за морето само аз ще си кисна в нас цяло лято. Не издържам вече и по-лошоото е че няма какво да направя. а много ми се ходи на море.Обстоятелствата се стекоха по малко по-лош начин отколкото очаквах. Бях си събрала пари за море и още ги пазя,но вече нямат никакво предназначение де,и най-накрая от тоя тъп лагер всички места са заети и аз оставам на сухо имам чувството че са цяло лято сичко ще ми е отврат Та има ли и други като мене които няма да ходят на море или аз съм единствена аре пишете и да се утешаваме взаимно

  2. #2
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Азз.. може да ходя, може и да не ходя.
    при мен проблема е, че не съм сигурна дали точно искам на море или на балкан.
    Хах.
    Ходи ми се сред природата, в някоя горичка, някъде на тихо с 3-ма мои много близки приятели.
    Наще няма да дадат пари, защото тоя месец отидоха 200лв за пломби на зъбити ми.
    А ти като имаш заделени пари, вашите няма ли да те пуснат някъде на почивка с някакви твои познати, примерно.

  3. #3
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    И аз може да пропусна морето тази година. Нямам настроение за пътуване. Може да отскоча само за 2-3дена до някое местенце близо до Сифия.
    Защо не направиш и ти така? Защо не отидеш с приятели за няколко дена на друго място, не на море?

  4. #4
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    за теб само "ходенето на море" ли е забавление?

    пфхагагахагахахаха..

  5. #5
    Споко, не си единствена.
    И аз тази година няма да мога да се махна от тоя гаден град,но пък на пук на това съм решила да ходя на басейн.Не е същото, разбира се, но поне е някаква утеха.
    И все пак никой не ми е виновен-аз сама си го причиних...

    ПС: Искам Китеееен.... ....
    I'm wishing on a star,
    to follow where you are.
    I'm wishing on a dream,
    to follow what it means....

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от _donna_
    за теб само "ходенето на море" ли е забавление?

    пфхагагахагахахаха..
    донна коза мръсна яж си лайната там и не се прави на остроумна и стига си се правила на най-великата , най-възвишената и най-умната.Не си !!!Кучка мръсна

  7. #7
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от _donna_
    за теб само "ходенето на море" ли е забавление?

    пфхагагахагахахаха..
    донна коза мръсна яж си лайната там и не се прави на остроумна и стига си се правила на най-великата , най-възвишената и най-умната.Не си !!!Кучка мръсна
    Бе, малоумник!
    Я, не псовай!
    Има малки деца във форума!


  8. #8
    Наще няма да ме пуснат с приятели само щото ми нямат толкова голямо доверие А иначе и аз ходя на басеин ама друго си е на море и аз щях да ходя на Китен ама ся вече

  9. #9
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Аз пък честно казано не изгарям от желание да ходя на море - жега, пясък, мръсна вода и тълпи от нагли и безочливи хора - каква идилия. Както казаха преди мен, може да отидеш някъде за 2-3 дена сред природата с приятели. 100% ще си изкарате супер. Пък и къде пише, че всяка година трябва да се ходи на море? Пък и има басейни ако искаш да се печеш...

  10. #10

    Re: ИЗКЛЮЧЕНИЕ!

    Цитирай Първоначално написано от Baby_b
    Хораа реших да пиша щото не издържам вече Всеки се е запътил за морето само аз ще си кисна в нас цяло лято. Не издържам вече и по-лошоото е че няма какво да направя. а много ми се ходи на море.Обстоятелствата се стекоха по малко по-лош начин отколкото очаквах. Бях си събрала пари за море и още ги пазя,но вече нямат никакво предназначение де,и най-накрая от тоя тъп лагер всички места са заети и аз оставам на сухо имам чувството че са цяло лято сичко ще ми е отврат Та има ли и други като мене които няма да ходят на море или аз съм единствена аре пишете и да се утешаваме взаимно

    споко и аз съм цяло лято тука
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  11. #11
    Да ама всичките ми приятели са на море и само аз няма да ходя

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Baby_b
    Да ама всичките ми приятели са на море и само аз няма да ходя
    в същото пол.съм
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  13. #13
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от Baby_b
    Да ама всичките ми приятели са на море и само аз няма да ходя
    Недей се съмосъжалява повече.Измисли си някакво алтернативно решение.Предложиха ти доста и то все добри идеи преди мен. Почивката а морето неее всичко.Ако знаеш как д се забавляваш,ако си с правилните хора на хубаво местенце,доброто прекарване ви е в кърпа вързано......
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  14. #14
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Цитирай Първоначално написано от _donna_
    за теб само "ходенето на море" ли е забавление?

    пфхагагахагахахаха..
    Хм.. Не си права.
    Момичето се е нагласило, че ще ходи на море, събирала си е пари, а накрая.. плановете и се провалят. Гадно е. Всичките и приятели ще са там. Какви забавления без приятели? Кофти е. Нормално е да се чувства гадно и да мисли, че цялото лято ще е провал. Така мисли поради простата причина, че от самото начало започва с провал на една идея.

    Baby_b горе главата не е толкова фатално. Ще видиш, че ще си прекараш добре дори и да си в града ти.

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    43
    хахааха
    Никога не съм ходил на море, не искам и да ходя. Мразя го
    Голяма късметлийка си. Мен всички ме канят, и като им откажа оставам сам....
    Море
    просто аз

  16. #16
    Голям фен Аватара на pathetic
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    731
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    най-великата , най-възвишената и най-умната
    О,но,това съм аз.

    ..



    Моренцето е хубаво,ама има и по-добри неща.
    Пробвай да четеш,да пиеш,да се разхождаш сама,да крещиш,да се завираш по разни непозволени места.

    Има толкова силно забавляващи чудесии.
    Избери си няколко и ги пробвай.
    „Иронията е необходим естетически компонент на мисленето.“

  17. #17
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Аз пък честно казано не изгарям от желание да ходя на море - жега, пясък, мръсна вода и тълпи от нагли и безочливи хора - каква идилия. Както казаха преди мен, може да отидеш някъде за 2-3 дена сред природата с приятели. 100% ще си изкарате супер. Пък и къде пише, че всяка година трябва да се ходи на море? Пък и има басейни ако искаш да се печеш...
    Правилно. Море съкс. Особено нашето - голяма цигания. Аз сигурно ще пропусна, но съвсем доброволно.

  18. #18
    Guest
    Ако обичаш морето има една добра страна да не ходиш-следващата година ще ти е по-интересно и ще се радваш повече,тъй като си пропуснал една година,не знам дал е утеха,но все пак
    А и може да ходиш на басейн,някои малка екскурзийка да си направиш,не е задължително да бъдеш на морето за да си прекараш добре

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от kiro89sf
    хахааха
    Никога не съм ходил на море, не искам и да ходя. Мразя го
    Голяма късметлийка си. Мен всички ме канят, и като им откажа оставам сам....
    Море
    Абе ти наред ли си...Първо как можеш да критикуваш морето при положение че НИКОГА НЕ СИ ХОДИЛ.Сигурно си някво дебело прасе там с цици като жена и те е срам да си покажеш сланините.
    Колкото до темата-не се притеснявай,това НЕ Е единственото забавление... а пък и нищо не се знае още,може вкрайна сметка да отидеш някъде на моренце.Не се отчайвай за такава глупост

  20. #20
    Хораа златни сте обичам ви сичките накарахте ме да си променя гледната точка. Мн мерси на малка сладуканка и на сички др. Все пак искам да ви попитам какви по-големи и важни планове имате за лятото. Щот ми е любопитно де

  21. #21
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от Baby_b
    Хораа златни сте обичам ви сичките накарахте ме да си променя гледната точка. Мн мерси на малка сладуканка и на сички др. Все пак искам да ви попитам какви по-големи и важни планове имате за лятото. Щот ми е любопитно де
    До Пловдив е с.Войводиново и там има конна база, и сега като спестя пари, ще отидеме на езда с една приятелка. Мисля, че ще бъде забавно, стига да не сгафя нещо и да не се контузя, или раня.
    Другите планове.. те са като на един най-обикновен тийнейджър...

  22. #22
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976

    Re: ИЗКЛЮЧЕНИЕ!

    Цитирай Първоначално написано от Baby_b
    Хораа реших да пиша щото не издържам вече Всеки се е запътил за морето само аз ще си кисна в нас цяло лято. Не издържам вече и по-лошоото е че няма какво да направя. а много ми се ходи на море.Обстоятелствата се стекоха по малко по-лош начин отколкото очаквах. Бях си събрала пари за море и още ги пазя,но вече нямат никакво предназначение де,и най-накрая от тоя тъп лагер всички места са заети и аз оставам на сухо имам чувството че са цяло лято сичко ще ми е отврат Та има ли и други като мене които няма да ходят на море или аз съм единствена аре пишете и да се утешаваме взаимно
    Мдам, и аз никъде няма да ходя т'ва лято. Егати шайца!

  23. #23
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557

    Re: ИЗКЛЮЧЕНИЕ!

    Цитирай Първоначално написано от AFT

    Мдам, и аз никъде няма да ходя т'ва лято. Егати шайца!
    Ай, бе, мамка му.
    Ела до Пловдив, за да ме видиш

  24. #24
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Аз съм си от Пловдив, бе.

  25. #25
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    Аз съм си от Пловдив, бе.
    Така ли?!
    Оо, ми ела тогава някой слънчев ден във 'вероната' до синдикалния дом

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си