.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Анананананан
    Guest

    Племенницата ми..

    Эдравейте!И аэ искам да споделя проблема си,колкото и глупав да ви се стори.
    Имам си племенничка на почти 3 годинки.Много я обичкам,ама много.но има един проблем-виждам я ужасно рядко.Все пак това е малко дете и свикво с определена среда ,хора и така нататък.Та тя е свикнала с роднините си по бащина линия ,а нас эа нищо ни няма..!Неэнам эа останалите но аэ много се иэмъчвам.Гледам неини снимчици от малка ,до сега и сърцето ми се къса...!Като я видя и купувам раэни подаръчета ,просто эа да видя как очичките и светват (те не са много добре материално) !Но ме боли ,че милото съэдание дори не желае да ме вижда,беэраэлична е.Сега скоро има рожден ден и съм в голяма криэа какво да и купя Иска ми се да се эарадва много !
    Та не энам какво можете да кажете по темата,но аэ просто исках да споделя с някого.Мерси эа отделеното време

  2. #2
    тя на колко годинки е?

  3. #3
    на мнението но
    teen4e
    sum
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  4. #4

    Re: Племенницата ми..

    Цитирай Първоначално написано от Анананананан
    Имам си племенничка на почти 3 годинки.
    За мъничките сладури сега има огромен избор. Можеш да и вземеш някаква играчка- кукла, плюшка. Сещам се и за онези колела, много са сладурски. Зависи с каква сума разполагаш. Можеш да и вземеш и дрешка, но мисля че ще се зарадва повече на някаква играчка.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  5. #5
    Да съгласна съм с предното мнение-вземи и играчка,мисля че така ще те запомни!
    Децата им се радват много!Отиди в някой магазин за детски играчки там има богат избор.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Купи играчка-кукла,голямо плюшено животинче или пък истинско-рибки,хамстер,може и куче,ако семейството и може да се грижи за него.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  7. #7
    Аватара на Levane
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Село.София
    Мнения
    609
    Някоя голяма плюшена играчка голяма колкото нея
    h1
    asl?
    wanna Fuck ?
    E незнаех , че съм толкова известен че в форума фейк профили да ми правят... това е единсвения и оригинален профил мой тук : Митко Рацов . Благодаря за "Ф"ниманието ...

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В шоколадовите долини :)
    Мнения
    174
    Не можеш даи се сърдиш,че е безбразлична...та тя е ба 3 )спокойно... показвАй и и колко я обичаш..и не се притесняай
    Неподходящ размер на снимка в подпис!
    Неподходящо съдържание на снимка в подпис!

  9. #9
    Какво очакващ от нещо, което все пак на този етап може само да яде, да се насира, напикава и плаче.
    За него ти все още си само обект, към който то не може да изпитва нищо друго освен радост защото му носиш залъгалки.

  10. #10
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Да, децата се радват много на играчки. Аз например като бях малка, дрехите за нищо го нямах, даже се ядосвах като ми подарят дрехи, а не изграчки.
    Идеята за голяма играчка ми се струва идеална. Вземи и огромнааа играчка. Ще се зарадва много.

  11. #11
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Допадна ми идеята на Алеандра- триколка /колело):/, ако си няма. И аз обичам много големите плюшки Но зависи дали тя си пада по тях, ако си пада по Барбита и вземи не Барби, а примерно количка за кукли или кон на Барби.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си