.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Guest

    Важен въпрос за всяко момиче

    От колко годишна възраст едно момиче трябва да започне да ходи на гинеколог?

  2. #2
    Guest
    щом води полов живот трябва да ходи, дори и без да има оплаквания поне 1-2 пъти в годината

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    щом води полов живот трябва да ходи, дори и без да има оплаквания поне 1-2 пъти в годината
    А ако все още не води полов живот?

  4. #4
    Az hodq ot 13 godi6na na ginekolog, no vse o6te ne vodq polov jivot ... na6te se bqha upla6ili 4e imam bqlo te4enie i vs godina hodq.
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  5. #5
    ami poprincip edno momi4e o6te kato navleze v poberteta trqbva da xodi,zza6toto kakto znae6 nas ni spoletqvat xilqdi bolesti,gabi4ki,te4eniq.....i ako se otkriqt po-rano po lesno se lekyvat...
    ако не обичате бебета,използвайте презарвативи!!!

  6. #6
    Daje oshte predi poloviq jivot ako pitash men

  7. #7
    След първата менструация е добре да се ходи на гинеколог,за да се следи цикъла.

  8. #8
    of az neznam!ot skoro imam menstruaciq,ne vodq polov jivot i se 4udq da hodq li na genekolog?anqmam nikakvi priznaci na oslojneniq i infekcii,cikalat mi zakasnqva s nai mnogo 5 dni ili izbarzva s 3 - tova e normalno,no spored vas da hodq li ili ne???

  9. #9
    Аватара на loshokote
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Трявна
    Мнения
    679
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    of az neznam!ot skoro imam menstruaciq,ne vodq polov jivot i se 4udq da hodq li na genekolog?anqmam nikakvi priznaci na oslojneniq i infekcii,cikalat mi zakasnqva s nai mnogo 5 dni ili izbarzva s 3 - tova e normalno,no spored vas da hodq li ili ne???
    Ти май само се чудиш кво да пишеш, къде да ходих. Ай сядай си на задника и мирувай
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи
    Не искат и не обещават те ...
    ЦъК

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си