.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    asdfdffvf
    Guest

    HELP ME ! Fotoaparat PRAKTICA DCZ 6.8

    zdraveite priqteli iskam da vi popitam nqkoi ot vas ima li cifrov fotoaparat PRAKTICA DCZ 6.8 v momenta e na promociq v ******** za 199lv.
    ta misulta mi e ako nqkoi ima takuf da kaje dali e dovolen ot nego ili pone nqkoi da ima aparat4e na su6tata marka pls kajete za6toto iskam da si go kupq kakvo mislite po vuprosa?
    mersi mnogo predvaritelno
    cunki munki

  2. #2
    Дмятай, че тази промоция нещо не е наред. Най-вероятно (както повечето БГ промоции които съм ползвал) апарата ще е с дефект. Но ако наистина тази марка 6.8 се продава на тази цена без дефекти офертата е страхотна.

  3. #3
    http://www.office1.bg/index.php?Page...=2704683000075

    За това става въпрос, нали? Ами то са 199, 90 лева без ДДС.. така че като сложиш 20 % ДДС тъкмо се нормализира цената. Параметрите му са добри, а колкото до марката не съм запозната. Ама предполагам, че ще си доволен/доволна.

  4. #4
    Guest
    az imam 2 fotoaparata na practica iii super sa si ;]

  5. #5
    MissNoBody
    Guest

    za Fotoaparata

    Nz dali ve4e si si vzela aparat ama az moga da ti garantiram 4e tva e mn nadejden fotoaparat s mn ekstri e mn gazarski s super golqm ekran i mn dobro opti4no priblijenie.

  6. #6
    gfggvbv
    Guest

    fxdcfgcgv

    vse o6te ne sum si vzela no do kraq na taq sedmica deto idva 6te se oredq s takuf samo da prodam moq i go vzimam
    mersi mnogo na vsi4ki
    {}

  7. #7

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    КъДетО пОжЕлАя !
    Мнения
    178
    Може ли и аз да кажа..
    Имам такъв.. Така де имах един.. Снимах цял ден.. И изведнъж.. Светлината започна да с епоявява розова.. Дори не съм го изпускала да кажеш нещо.. Ама ми го смениха де... И са пак съм с такъв.. Много му се хаби батерията... А и често стават бъгове.. иначе прави хубави снимки.. Ако те устройва взимай..
    Това любов ли е?!?

  8. #8
    gfggvbv
    Guest

    {}

    vzeh si takuf si4ko e kat trea za sega {} mersi na vsi4ki

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си